Глобальні оголошення!



Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка?

Повідомлення Sawwku » 15 квітня 2011, 10:40

Русік написав:Sawwku, а вам в свідоцтві хіба не записали ""Ганна"?

я відразу сказала, що якщо якесь *** назве мою донечку Ганьокою, получить без попередження в щелепу!!! не люблю я цього імені, і в свідоцтві стояли над душею, щоб правильно записали. це ж нормальне самостійне ім"я
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка?

Повідомлення Mary Awa » 07 жовтня 2011, 21:13

Вибирали разом з чоловіком :) Хотіли якесь імя щоб на всіх мовах звучало нормально. У чоловіка батька звали Антуан, а мого Іван, то думали назвати подвійним імям). Потім я подумала, що то буде якось смішно, якщо мулатика будуть Івасиком звати :grin:
Як була на останньому місяці вагітності, прийшла до мене сусідка і питає коли маю родити, я кажу 6-8 серпня, а вона відповідає: то значить буде у вас Ілля?. Я би ніколи й не думала про це імя. Розказала чоловіку, що сусідка казала, а він так цим "загорівся" - Ілля і все :) Весь вечір мені розказував про св.Іллю :) Ось і хрестили ми синочка - Антуан-Ілля :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка?

Повідомлення irinka » 09 грудня 2011, 00:53

Ми з чоловіком разом вибирали. :гуд: Кожен з нас написав список з 5 імен, які найбільше подобаються і довго думали, а потім зійшлись на одному. От так і назвали Юра :)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка?

Повідомлення Галина » 09 грудня 2011, 11:00

Я ще будучи дівчиною мріяла про донечку Вероніку. А коли завагітніла і дізналася, що буде донечка, то іншого і придумувати не хотіла. Але чоловікові батьки напосілися що то не гарно, а брат його запитав, а як скорочувати будете. Я кажу Ніка, Нікуся. А він, о Ніка, як кличка собаки!!! І тоді ми назвали донечку Діанкою, навіть не знаю як воно прийшло, якось спонтанно вийшло.
А вже другу я хотіла Валерія, Христинка або знову ж таки Вероніка. Перрші два чоловік відкинув зразу, не подобаються вони йому ну ніяк! Тому маю тепер Веронічку, як каже моя Діанка - Нічку.
Якби часом була ще й 3-тя дитина, то донечка була б Валерія, я б наполягла, а з чоловічих імен дуже подобається Антон, Матвій, Дениско, Вадим.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка?

Повідомлення Сніжинка » 09 грудня 2011, 22:06

Я також дуже хотіла Вероніку, але моїй мамі не подобалося це ім'я :o . Я на то недуже зважала. Думали, шукали і одного разу взяли "Життя святих" та й припало до душі ім'я Марта. Так і назвали. З іменем для хлопчика було б легше, назвали б Дем'ян.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка?

Повідомлення Lusik » 10 грудня 2011, 11:18

А ми з чоловіком теж самі вибирали і ніхто не вмішувався. Так донечку я зразу хотіла назвати Анастасією незважаєчи , що дуже багато дівчаток з цим іменем. Мені воно дуже подобається, але ще на майбутнє можна думати.
А якщо синочок мав би народитися, то думали зразу Олександр, але щось я глибоко сумнівалася. І якось прийшли ми до чоловікової мами в гості і говорили про щось, тай згадали покійного дідуся -його звали Ілля. І мені так глибоко в душу запало це імя і не давало спокою. Тоді я ще почитала тлумачення цього імені-Сила Господня, Божа фортеця і знала, що воно біблійне, тому і зупинилисяна цьому імені.

І вже як народився синочок, то зразу ж називали його Іллюсиком. І вже всі медсестри і лікарі знали , що це Ілля, Іллюшка. А дехто називав Ілля-Муромець ;-)
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

А як звати діточок?

Повідомлення pan_kotskyy » 13 червня 2012, 08:29

В 2011 році, як і в попередні декілька років, найпоширенішими іменами для хлопчиків були Денис, Дмитро, Максим, Артем, Богдан, Назар, Данило і Роман.
Крім того, серед жіночих імен найпопулярнішими вже кілька років є: Анастасія, Дарія, Аліна, Ангеліна, Софія, Христина і Марія.

Цікаво, як в нас на форумі ???
Ну я почну...
Син Богдан, донечка Оля
Богданом звати мого тата, ще й ДН з внуком в один день. Раніше ніколи не думала, що так назву сина, але з всіх імен чомусь припало до душі саме це. До речі, я взагалі-то не прихильник називати в честь когось, але от якось так вже вийшло.
Оля - після довгих баталій чоловік пішов і записав Олею як компромісний варіант який підходив і мені і йому, це коли я вже погодилась на його варіант.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: А як звати діточок?

Повідомлення Sawwku » 13 червня 2012, 08:37

Анна
бо підходить до ПІП (звучить велично)
коротке (прізвище і по-батькові довжелезні, то якби довге ім"я, нікуди б не вписалося при заповненні документів)
обом сподобалося
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: А як звати діточок?

Повідомлення Ksenija » 13 червня 2012, 09:06

У мене Христина: я хотіла довге ім'я, з буквою "р", не екзотичне, але і не дуже поширене, коли питала чоловіка, яке йому подобається, постійно казав, що ще заскоро вирішувати і в результаті запропонував ім'я Христина, на яке я раніше не звертала уваги. А, ще в мене був критерій - щоб подобалось обом. А коли донечка народилась, якраз була осінь і все кругом було золотисто-жовтим, ім'я Христина мені якраз асоціюється з такими кольорами, так і назвали..а потім дооовго вислуховували обурення і образи родичів, у яких були інші плани щодо вибору імені для нашої дитини...
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: А як звати діточок?

Повідомлення Dribchuk » 13 червня 2012, 09:21

І в нас АННА. Я хотіла назвати Юліана, але сестра 2 місяці поперед мене так назвала малу. Я вибирала імя щоб було без літери "р" (щось таке собі надумала що в по-батькові і прізвищі багато "р", то імя має бути мягке.) ну і щоб було церковне ну і не дуже довге. Аще в мене бабуся Анна, то щей в тому плані мені це імя сподобалося.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

cron