Глобальні оголошення!



Дитячі вистави в Березілі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Natalinda » 01 грудня 2014, 14:27

І от ніхто не напише вражень(((((( І знаю ж що ходили((((
як вам фарбований лис?

що то за вистава про машу буде ніхто не питав у касах?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення okcana » 01 грудня 2014, 14:52

Ой, Наталочко, як на мене немає що писати. Ми сиділи на балконі, було дуже шумно, багато маленьких дітей, плачі, розмови, ми нічого не чули ..... Посеред вистави почали люди потрохи виходити, принаймі на балконі. Моій Настусі не сподобалося, тільки питала чи ще довго. Як на мене то наш тернопільський ляльковий театр набагато краще грає, але це моя думка, може ми ще замалі до такоі вистави.
При вході нам дали рекламку з Машею, то моя дитина вже туди готується)))
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Vikibee » 01 грудня 2014, 15:33

Я не буду багатослівною, оскільки відправила доню з татком, своїх вражень не напишу )))......але моїй Марічці сподабалось, сьогодні весь день грається у фарбованого лиса і всі звірі їй підкоряються, а вона така королева)))))
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Oksanochka » 01 грудня 2014, 15:40

okcana Ми теж були на балконі і в числі тих хто серед вистави поїхали додому :bad: Одне розчарування,шкода потрачених грошей і часу :cray:
ЗображенняЗображення
Oksanochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 120
З нами з: 03 листопада 2013, 18:56
Звідки: Тернопіль,Cхідний
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик,дівчинка Іринка

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення irinka » 01 грудня 2014, 15:42

Natalinda написав:І от ніхто не напише вражень(((((( І знаю ж що ходили((((

Нема що писати, якби знала що таке буде, то навіть би не ходили :pardon: Вистава тривала 45 хв, як на мене то дуже мало, більше було тої реклами ніж вистави. Ми сиділи в 7 ряді, то теж було дуже шумно і бачила що дітям нецікаво. Біля нас люди теж раніше пішли. Ще несподобалось те, що всі шарудять папірцями, щось їдять. :dash:
Про Машу чула відгуки від знайомих, які ходили минулого року-несподобалось, було нецікаво. Не думаю що цього разу вразять чимось іншим.
Так що Наталя ви нічого не втратили. :wink:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Радмила » 01 грудня 2014, 20:55

Фарбований лис. Дуже не сподобався. Ми теж були на балконі. На такий зал, то вистава взагалі ніяка. Нам було видно,що відбувається за ширмою. Іграшки такі собі страшненькі, примітивні. і сама вистава розрахована неясно на кого. Як на дорослих нудно, як для дітей теж. Ота ярмарка на початку, якись безлад, гам, дочого вона неясно. Не вистачило яскравої гри акторів, не вистачило якоїсь моралі нормальної. Взагалі було нецікаво. Ну і те , що люди почали виходити, саме по собі свідчить про виставу.

Наш ляльковий театр, мені здається дуже класні робить вистави. Всі подобаються. Єдина, яка мені з лялькового не сподобалась, то це пригоди братця кролика. ТУпа амереканська казка, з примітивною моралю - будеш багато грошей заробляти, будеш по всій Америці прославлений.
Зате поза конкуренцією Бременські музиканти, Кривенька качечка теж сподобалась.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Belle » 01 грудня 2014, 22:15

І в мене одне розчарування від того "Фарбованого лиса"(((((
Майже нічого не було чути(на такий великий зал актори могли би собі мікрофони начепити),зовсім не цікаво,ляльки не гарні,коротше кажучи,даром я потратила 60грн,краще би за ті гроші два рази пішла в наш ляльковий театр ...
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Ulkanet » 01 грудня 2014, 23:26

а я знала що воно таке буде - бо зал великий, і полюбе прийдуть з 1-2 річними дітьми ((( які будуть цілк виставу плакати. біля мене сиділи мама і тато і хлопчик максимум 2 рочки. то він того крику на початку вистаи почав плакати - потім цілу виставу по руках ходив - то до мами - то до тата і мама йому голосно коментувала що робиться - щоб він сидів, бо ж то 120 грн шурнули на білети. :crazy:
я свому казала що ми не підемо бо буде зле, але він мені назло купив білети ))) а потім йому не вийшло - то ходила я :В):
шум - капець. а ще сквозняк :scare:
а то як сиділи і їли :dash: якісь ідіоти а не люди - прийшли наїстися??? :dash: що не можна було вдома поїсти??? всі хочуть до Європи - але ніхто не хоче навчити дітей елементарній культурі :dash:

видно було що дитина відчували дискомфорт від шуму і гаму і криків 1,5 дітей.
хоче книжку про Фарбований лис, а ще щоб ми самі виставу зробили ))))
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Радмила » 01 грудня 2014, 23:56

Так тинялись за тим попкормом туди-сюди. І то дітиська по кілька одразу виходять. заходять. А маленькі, я взагалі не знаю, навіщо таких малих брати. Дитина мучиться і батьки мучаться. Тільки щоб галочку поставити, що ми в театрі були?
Сама казка Фарбований лис, не для малюків. Одна справа піти в ляльковий, там навіть в них розписано є на який вік розрахована вистава. А тут і так було зрозуміло, що то ліпший випадок старший дошкількний. Та аж ніяк не 1,5-2 роки.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Ameli » 02 грудня 2014, 00:38

як сумно :sad: ..теж шкодувала що не зібралися і не пішли. а тепер навіть рада, що не була свідком того "виступу" і дійсно чому в нас така низька культура виховання? чому ми самі не стримуємо себе і своїх дітей? адже так неприємно сидіти біля того хто бачить лише себе. :dash:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей