Глобальні оголошення!



Дитячі вистави в Березілі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Mama3 » 02 грудня 2014, 00:48

Моєму чоловікові не сподобалося, казав, шкода грошей. Ляльки такі собі, шумно в залі. Малому сподобалося, доці ніби теж. Я захворіла,не була, то своїх вражень не напишу. Але коли дзвонила питати про ціну, то казали, що 1,5 год. з перервою має бути. Була б знала, що тільки 45 хв., то, напевно, пошкодувала б 120 грн. НАші кращі!
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення Natalinda » 02 грудня 2014, 02:34

Ulkanet написав:а я знала що воно таке буде - бо зал великий, і полюбе прийдуть з 1-2 річними дітьми (((

Я про це теж думала від початку(
Але так хотілося побачити львівських акторів!!!!!!!!!!!!!!! Чомусь була переконана що має бути АХ!!!! Двічі були у Львові і невиходило піти у ляльковий. Ну таки не судьба нам була видно.
А хтось знає там взагалі опалюють той Березіль? Знаю що люди в гардероб речі не здавали бо холодно було. Жестяково як на мене( Ясно що таку залу спробуй нагріти, та все ж!
Дякую усім за відгуки! мені аж відлягло трішки)

А та Маша то що щороку? хто її "виконує"?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення irinka » 02 грудня 2014, 17:34

Тут ще можна відгуки почитати про фарбованого лиса:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення taranjka » 02 грудня 2014, 18:11

я в останній момент відмовила мужа купити квитки. мене насторожила велиика кількість реклами. я собі уявила як там дітям заглядати, ну і згадала культуру поведінки більшості :bad:
і я не думаю, шо оця вистава може репрезентувати львівський ляльковий
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 грудня 2014, 19:26

Ми не йшли на ту виставу в першу чергу тому, що моя Марта ще мала, і не факт, що висидить не те що до кінця, а то і 5 хв. Але якби вона вже була навіть старша, я все одно б не пішла. Яка би вистава гарна не була, перше - ненавиджу Березіль. Він просто створений для звітних концертів та урочистих промов, а музичний концерт чи тим більше вистава, то не для того залу. Ну і при такій кількості глядачів з дітьми це було очікувано, що нічого не буде чути і видно.
А про культуру поведінки то я мовчу. Це не лише дітей стосується. Я пам"ятаю, як на джазовому концерті в драмтеатрі в перших рядах партеру парочка сьорбала сочок з трубочки і шаруділи пачкою чіпсів чи печива якого, а інша компанія розливала і пила коньячок. А ще якийсь чоловік не повстидався відповісти на дзвінок і сказати: "Я тобі пізніше передзвоню. Я зараз на концерті" :dash:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитячі вистави в Березілі

Повідомлення Natalinda » 09 грудня 2014, 04:28

Хто знаэ, а квиточок можна здати назад в касу? Чи таке не практикуэться?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення alenka » 09 грудня 2014, 10:47

taranjka написав: я не думаю, шо оця вистава може репрезентувати львівський ляльковий

Цілком згідна. Ми були 2 роки тому у Львові на виставі "Червона шапочка". Квитки тоді були дорожчі ніж у нас зараз( десь 25грн). Але - там зал майже вдвічі менший за наш. Високі крісла, типу як сходиночки ще на них - щоб дитина могла сісти вище. Обстановка - ще мабуть радянська, не дуже вже памятаю.
А вистава малим сподобалася, там звісно всі в кінці подружилися і вовк став добрим. При чому Ведуча була в залі, навіть не знаю як то сказати :) "голос автора", і вона ж серед вистави спілкувалася з дітьми, задавала питання - ті хто були постарші - відповідали.
п.с. Але і там майже всі були з їжею і сочками і шаруділи.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Дитячі вистави в Березілі

Повідомлення Sms » 09 грудня 2014, 21:29

Ми йдемо з малечею на "Машу і Мішу та іх друзів" 21 грудня на 15. Взяла 5 ряд з краю ,70 грн. Надіюсь Маша і Міша будуть спускатись до діток в зал :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Дитячі вистави в Березілі

Повідомлення Mama3 » 22 грудня 2014, 00:31

А хто був на виставі "Дарунки святого Миколая"? Бачила сьогодні о 15 год трансляцію по ТТБ, сподобалося, шкодую, що не попала.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Дитячі вистави в Березілі

Повідомлення Natalinda » 22 грудня 2014, 00:57

Sms що там Маша?
І розкажіть хто що знає про новорічний Березіль :help:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість