Глобальні оголошення!



Дитячі вистави у драмтеатрі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Ameli » 22 грудня 2014, 00:33

Прошу. мені було не важко писати. так по 25. так за всіх однакова ціна. ну можна так підійти на половина другої щоб був новорічний настрій і тоді на виставу. я ж сама не знала що то так довго буде.. :impossible:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Natalinda » 11 січня 2015, 03:34

Щось я все забуду відписатися. Були ми цьогоріч вперше в Драмі на дитячій виставі. Дякую Лілі :rose:
До того ж на новорічному дійстві
«Як козаки Новий рік рятували» та прем’єру казки Б. Мельничука «Каченя Пушок та задерикуватий Півень».
Те про що писали вище дівчата.
Отой початок про козаків несподобався зовсім. Якось зовсім діти не йшли на контакт, ні старшенькі, ні меньшенькі. Мало хто по моїх спостереженнях був в курсі хто такі Оксана і Вакула, Солоха..... коли кощій типу помер, то діти які були поряд нас, так само як і ми е зрозуміли що то ж десь там козаки голку зломали)))))
Конкурси нідочого((((( на стільці приз, по 2 сторони по дитині, на разунок три тре приз вхопити. ОДна дитина стоїть за три кроки, інша за 5, про що може бути мова. Ще один конкурс називати фрукти певного кольору, поділили зал на 2 команди, називали всі хором хто що хотів, але при тому Вакула з Оксаною умудрилися визначити переможців :crazy: Солоха хач загадки прості зимові загадувала.
Особливо сподобалося що 2 такі добре старшенькі дівчинки двічі брали участь у конкурсах і двічі отримували призи))))) за чим дивилися козаки невідомо))) ну а інші діти ж добре бачать, і відповідно ображаються. Таки жесть з тими подарунками. Я принципово не брала костюм, так хоч легше пояснити дитині чому вона не отримала подарунка
Дуже-дуже вплинула на враження температура повітря :sad: вплинула негативно звісно((((

Сама вистава так собі. Мені важко оцінити, бо дуже почастило із сусідами. Сестричка плакала що братику дали подарунок а їй ні, напевне з піввистави :cray: З іншого боку сиділа чарівна дівчинка у блимаючих вушках мікімауса :nea: тішила я себе тим що перед нами такі вушка не блимали :hi:
Порівняно з ляльковим то натягнута четвірочка.
Юра виставу зрозумів, постійно бубнів що півень поганий і так не можна)))))

Завтра йдемо на Снігову королеву
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення nelly » 11 січня 2015, 23:33

Мали цього року нагоду побувати на новорічному ранку у Івано-Франківському драматичному театрі.
Оскільки в нас не було цього року в жодному то порівняти не маю з чим.
Сподобалося те, що програма перед виставою була коротенька і весела, багато музики і танців для дітей, моя Марго виплясувала поки ми зі Златкою тусувалися в юрбі (бо минулого року в ляльковому мені програма перед виставою здалася якась ну дуже довга).
Вистава була не нововрічна(( що згубило смак свята. "Жила-була сироїжка" про грибів їстівних які боролися з отруйними. Старші то трохи дивилися а менші чисто змарудилися і до кінця вистави в залі вже був гул такий що не було чути акторів. В цьому напевно і недолік дорослих театрів перед ляльковими що в ляльковому краще зацікавлюють малого глядача :В):
Ще в лютому Паклітару привозить Лускунчика в Івано-Франківськ, так би хотілося побачити, а буде він у всіх містах Заходу крім Тернополя((
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Natalinda » 13 січня 2015, 02:10

Були ми на Сніговій королеві. Начитавшись відгуків я напевне забагато очікувала) Снігова королева зявлялася на сцені лише двічі(((( Загалом так нічого ніби. Але різало вухо те що під час пісень ну дуже вже голосно включали фонограми, дуже вже воно кидалося чи то в очі чи то у вуха. Юра казав що сподобалося, але разом з тим казав що у ляльковому все одно краще))))))
Дуже сподобався ворон і розбійниця!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ляльковий театр

Повідомлення sky » 19 березня 2015, 16:37

Дівчата, а ніхто не йде на виставу Золотий ключик в Березіль? Яка ціна на квитки????
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Ulkanet » 19 березня 2015, 23:23

13 ряд - 70 грн.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення sky » 20 березня 2015, 09:35

Все виставу відмінили
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Natalinda » 20 березня 2015, 10:00

sky а чого? Мало квитків продано?
Юра мій бачив рекламки, то питав чи ми підемо, але я щось не горіла бажанням після розповідей що там холодно
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Mama3 » 20 березня 2015, 14:31

Мої теж питали, але я після Фарбованого лиса вже не ризикну у Березіль на вистави йти. Може, й неправа, але...
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення sky » 20 березня 2015, 14:32

Сказали що мало продаж
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей