Глобальні оголошення!



Дитячі вистави у драмтеатрі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі вистви у драмтеатрі

Повідомлення Natalinda » 09 грудня 2014, 01:14

Хто ходив на Снігову королеву розповідайте :help:

А ще мені цікаво, в драмі я так розумію на квиточках вказані місця, так?
Тобто перед дитиною може сміло сидіти дядя (тато іншої дитини) і непосунутися?
Хто знає які краще брати місця, бо я вже 100 років не була і нічого не памятаю(((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі вистви у драмтеатрі

Повідомлення taranjka » 09 грудня 2014, 01:27

чула шо королева то краще, що в них є.
так, місця вказані і сидіти хтось буде точно, а далі як пощастить
я люблю брати бельєтаж, або 1 ярус по центру (дітям загалом яруси подобаються :hi: )
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі вистви у драмтеатрі

Повідомлення Natalinda » 09 грудня 2014, 01:33

taranjka яруси тобто балкони? :=):
Плануєте на премєру їхню може?

Я б таки хотіла вибратися якось і в драм :dreams:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі вистви у драмтеатрі

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 грудня 2014, 02:54

Natalinda написав:taranjka яруси тобто балкони? :=):

Бельєтаж - то балкон на 1 поверсі, 1 ярус - це балкон на другому поверсі, 2 ярус - балкон на третьому поверсі.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитячі вистви у драмтеатрі

Повідомлення ІРЦЯ » 09 грудня 2014, 09:28

Ми були на Сніговій королеві то малому дуже сподобалось. Загалом то наш другий похід в Драмтеатр. Перший раз ходили минулого року на Рукавичку.
Першого разу трохи переживала чи висидить до кінця казки і чи буде йому цікаво бо все ж тут актори не ляльки а люди. Але Дімі так сподобалось і запамяталось що вистачило на цілий рік, то кожен раз як приіздили в центр гуляти то питав коли підем на казку.
На рахунок Сніговоі королеви то казка теж малого вразила . Кожна поява на сцені королеви дуже малому подобалась( діти які під час казки трохи шуміли бо перед нами сидів клас першачків ,то затихали і була ідеальна тишина) ще казав що йому сподобався король, дочка ватажка розбійників і ворони , то зі слів малого. Казка триває 1,5 год .

На рахунок місць то найкраще брати місця посередині десь 6-10 місця,ряди орієнтовно 5- 8 це якраз не дуже близько( бо тоді треба буде задирати голову догори) і не сильно далеко. А те що може хтось із дорослих сісти перед вашою дитиною, то той же дорослий теж приходить з дітьми то просто сідаєте самі на місце навпроти дорослого а свою дитину садите навпроти його дітей( не знаю чи зрозуміло пояснила) і всім все видно :wink:

А і ще тьотя з гардеробу радила речі не здавати то ми так і зробили бо десь за 40 хв стало холоднувато то я малого і сама теж вділа в куртку
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Дитячі вистви у драмтеатрі

Повідомлення Natalinda » 09 грудня 2014, 23:47

ІРЦЯ написав:А те що може хтось із дорослих сісти перед вашою дитиною, то той же дорослий теж приходить з дітьми то просто сідаєте самі на місце навпроти дорослого а свою дитину садите навпроти його дітей( не знаю чи зрозуміло пояснила) і всім все видно

Пояснила ти зрозуміло)))) Я це знаю добре) У ляльковому працівники наголошують про це батькам, але завжди є але(((((
В мен був випадок коли переді мною сіли 2 мами (я сиділа на крайньому місці, вони відповідно сиділи одна на крайньому, одна поряд), я сказала що батькам можна займати лише крайні місця, сказали "добре" підійшла працівник театру, сказала те саме, знову сказали "добре", за кілька хвилин підійшла інша працівник театру, вони відповіли "та ми жіночці (себто мені) незаважаємо" :crazy: і те що далі за тією другою сиділи діти їй було на....ть, вони так і не пересіли :impossible:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Dribchuk » 10 грудня 2014, 09:43

Ми минулого тижня були на Сніговій королеві. Ми сиділи на 2 поверсі, видно було чудово, малій все сподобалося, єдине що дуже холодно, але я коли купувала білети мене про це попередили то ми навдівалися як капустинки :-)
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення okcana » 14 грудня 2014, 19:02

Ми сьогодні були на виставі "Рукавичка". Нам ну ддууужжжеее сподобалася, гарні костюми, гарно грали артисти, дуже цікаво і весело. В залі було не дуже холодно, мала сиділа без куртки, вийшла з театру дитина задоволена, бабусі розказувала про виставу вже декілька разів....
Доречі на наступну неділю премєра «Каченя Пушок та задерикуватий Півень» казка.
А з з 19 грудня по 4 січня Новорічне дійство "Як козаки Новий рік рятували "
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення taranjka » 14 грудня 2014, 20:09

гг, цікаво, чи вони справді змінили шось в тій виставі, чи це такі різні враження :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення okcana » 14 грудня 2014, 21:06

А Вам не сподобалась рукавичка? Я раніше іі не бачила, тому порівняти неможу чи змінили чи ні, але нам сьогодні сподобалась.
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей