Глобальні оголошення!



Дитячі вистави у драмтеатрі

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення taranjka » 14 грудня 2014, 21:11

на першій сторінці цієї теми мій відгук про цю виставу
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Оксанютка » 14 грудня 2014, 22:38

І ми сьогодні були на Рукавичці.Нам дуже сподобалось, синочок задоволений, всю виставу сидів, очей не зводив, коментував,плескав, як тільки починала грати музика, а в кінці ще й частування пиріжками було :dance: Особливо потішав його переляканий зайчик :hi:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Ви ще не ходили в ляльковий театр?

Повідомлення taranjka » 14 грудня 2014, 22:48

ми одну й ту ж виставу бачили?
taranjka написав:мені не сподобалося все, Даринці сподобалося, але не дуже. принаймні після вистав з лялькового вона приходила більш вражена.
про новорічне дійство - там я взагалі не зрозуміла шо вони хотіли сказати тою виставою. але Дід мороз прийшов і то добре :hi: . дуже не сподобалося з дарунками система - сказали розказувати віршики і дадуть приз. купа дітей одразу побігла, а призів мали штук 5, то помічники тих дітей потрохи майже силоміць відтягували. розумієте, як маленьких то ображало. потім ще була естафета. то теж для старших. на всіх дарунків не вистачило, бачила як діти ображено підходили до батьків ((
а вистава.... по-перше аранжування - дуже примітивні і беззмістовні пісеньки (жаба співала "ноги два матроса". ледь почула, що це "два мєтроса". лисиця шось там про гламур співала). сюжет маже не змінили - мишка знайшла рукавичку, потім прибігла жабка і попросилася до неї. та погодилася, але тільки коли відгадає загадку (приблизний зміст, точно не памятаю - на болоті не росте, крила має, а не літає, без води не плаває :crazy: ), вона її не відгадала, але пустили. потім переляканий заєць, тоді півник-богатир, лисиця "міс-лісу", ведмідь-пияка і ... Морозенко. Морозенко відгадав загадку - це Різдво :crazy: і всі пішли їсти млинці.
наступного року я вже не піду :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Оксанютка » 14 грудня 2014, 22:51

Ніби так, але в кінці не було естафети і віршиків ніхто не розказував.А загадка, то погоджуюсь, справді якась дивна
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Мамуня » 14 грудня 2014, 23:17

Ще хочу сказати за новорічні вистави. Новорічні ранки, які проводять у драмтеатрі це така собі скорочена програма того, що відбувається на новорічних дійствах в "Березілі". Найкраще іти саме в "Березіль" там такі гарні постановки!!! Насичені з піснями, танцями це ціле костюмоване дійство. Коли син був менший ми відвідували такі заходи і в ляльковому, і в "Березілі", і в драмтеатрі. Саме в "Березілі "дивилася виставу затамувавши подих. Але там подарунків не дають. А коли ми йшли в ляльковий я мала припасений з дому таємний пакет з цукерками і після перегляду вистави непомітно підкладала його під ялинку ніби це дід Мороз нам залишив, радості було!!! А в драмтеатрі як повезе, одного разу цікаво, а буває думаєш і то все???.
Там дійство відбувається наступним чином спочатку в холі на другому поверсі якась міні постановка обовязково пірати чи там Баба Яга викрадають Снігурку діти разом ще з одним добрим героєм обовязково їх рятують. Проводять 2-3 конкурси, приходить Дід Мороз запалює ялинку і дарує всім перегляд новорічної вистави.
На новорічні ранки вони мають 5-6 призів, а дітей купа. Деяким дадуть, інші ревуть... Хоча плюс в драмтеатрі в тому, що малечу можна одягнути в новорічні костюми і вони літають в них круг ялинки як спайдермени щасливі.
Мамуня Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2014, 14:46
Дякував (ла): 16 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Хлопчик 10 років

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Ameli » 21 грудня 2014, 17:54

Признавайтеся хто сьогодні був на виставі. ми були. враження напишу пізніше бо зараз ще голова бо-бо
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Mama3 » 21 грудня 2014, 18:06

А то була прем'єра? Про каченятко?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Ameli » 21 грудня 2014, 18:10

Саме так :yes:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Ameli » 22 грудня 2014, 00:24

Шкода, що так ніхто і не відписав про виставу і те дійство новорічне загалом. ну що вам скажу, якщо в драмтеатрі скорочена програма а в Березілі розширена то я зовсім не жалію що не піду в Березіль бо то для мене дуже довго...Ота міні-постановка тримала 45 хв..ну занадто як на мене можна було і корочше. а то і козаки баранчик і солоха і дід ох і кощій безсмертний (там його коронний танець...ну дуже ніякий)))))і ще мене бісило що діти як діти хочуть поблище до тих козаків і до всіх героїв а ще їх вчили танцювати то тупати і так само собою посувалися вперед і все як на зло з тої сторони що моя мала була то їх посували. ну якщо стає мало вас місця то нехай той баранчик чи якийсь козак пробіжиться по колу і всіх діток відсуне а не лише постійно тих самих...не знаю напевне на старість в мене терпіння пропадає чи що але мені на тій міні постановці вже так було нудно що то торба тай ноги почали боліти бо я ж не дитина тупати і марширувати. конкурси тупенькі...і запитання елементарні які підказували всі діти а подарунки вручали тим кого вони вибрали і хто озвучив те що і всі сказали. ну не знаю дітей багато кожна дитина хоче тої уваги, і подарунка. розумію що то треба конкретного спонсора...але таке розчарування тим діткам які руку піднімали бо хотіли грати і ніхто їх не брав...дуже сумно виглядало. краще вже без подарунків. і коли все закінчилося щасливо (І Я ПОДУМАЛА ЗАРАЗ ПРИСЯДУ) і дід мороз сказа що будуть подарунки діткам які в карнавальних костюмах, признаюсь чесно не дочекалася що там дарували щоб і так моя мала не розстроювалася до кінця. але бачила що бавали пазли і пластилін. ми були не переодіті тому і не претендували на подарунок. а і добре що малу вділа тепло і щей взяла накидку теплу, а то там добре свіжо стало.
ще я взяла білети в перший ярус, і все було видно і чути супер і ніхто не заважав( але мені стало дуже зле що потім пів вечора відходила в мене після стусу мозку страх висоти..я якось про це забула і так мені було там сидіти, вже просто не хотіла малу розстроювати то таки ще ту годину добула.
Мені вистава сподобалася. костюми супер, грали цікаво, танці пісеньки моя мала в захваті була і навіть сміялася з їхніх жартів а булало що ми разом сміялися,так що вистава однозначно не найгірша і варта перегляду (тільки те каченя в ролі тітоньки мене трохи покоробило але ж то дрібниці життя :crazy: .
Малій сподобалася кицька а я зацінила костюм півня, ну дуже колоритно виглядав.
Ще два слова не закидайте мене шапками що так багато накатала, то я так в пориві.

Не сподобалося дуже що за нами сиділо дві пари з дітьми до року і трошки старше які постійно плакали стогнали хникали, і їм включали музикальну російськомовну іграшку щоб вони не плакали :dash: :dash: :dash: і коли я просто глянула що там то таточко там на мене демонстративно подивився що я думаю ще жити треба.

вибачайте що так багато. якщо щось можна повідомлення викинути.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Дитячі вистави у драмтеатрі

Повідомлення Mama3 » 22 грудня 2014, 00:30

Дякую за опис. Хочу з дітьми вибратися на ту виставу. Але от думала собі, що оте дійство у фойє можна би пропустити. Вже два роки були на схожому у ляльковому театрі, то теж ледве витримувала, останій раз на виставу вже навіть діти не хотіли.
А квитки по 25 грн.? Якщо дорослий і двоє дітей, то 75?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей