Глобальні оголошення!



Дитячі "манії"

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі "манії"

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 листопада 2014, 02:43

В кожної дитини періодами є якісь маніакальні пристрасті, які поступово змінюються іншими. Десь із річного віку в дитини вже можна помітити, що їй більше за інших подобаються якісь тваринки чи якась група предметів або тема. Чим захоплювались раніше і захоплюються зараз ваші діти?

У моєї двохрічної доці просто шалена котоманія, і то вже десь рік. Як і всі діти, вона любить усіх тваринок, але коти то щось особливе для неї. Вона обожнює всіх котів на малюнках, в книжечках, має цілу купу іграшкових котів, і бажано чим менша киця за розміром, тим більша до неї пристрасть. А як на вулиці десь побачить живого кота, то радості та ніжності немає меж. Вона їх ніжно називає "нана", і коли це говорить, то аж щуриться від тої ніжності, яка її переповнює :love:

Друга наша манія це поїзди. В нас є дві залізні дороги вдома, і хоча би одну ми мусимо запустити кожного дня, але і дві нараз нам теж не заважають. Крім того у нас є кілька іграшкових поїздів, від зовсім крихітних до більшеньких. Так само є книжки про поїзди, просить мультики про поїзди, ну і, звісно, справжні поїзди це щось! Нам це дуже допомагає, коли їдемо в маршрутці. Коли вона хоче вже виходити, а ми ще не доїхали, кажу, що зараз буде поїзд, і вона із захопленням чекає, а потім секунда тої радості, коли їдемо через міст. А якщо пішки йдем, то можемо довго стояти на мості, роздивляючись поїзди. Літом навіть гуляючи на вокзал ходили, стояли на пероні лиш щоб вкотре на них подивитись. Але от їхати справжнім поїздом, виявилось, не так цікаво. Цього літа ми вперше ним їхали, і я думала, дитина буде в захваті. А вона цілу дорогу мене питала, "мама, де фу-фу (це поїзд по її)". І скільки я не пояснювала, що ми їдемо в поїзді, все одно "мама, де фу-фу?" :dash:

А от яке її захоплення мене трішки дивує, це жаби! І іграшкові, і мальовані, і справжніх теж не боялася, і дивилась із захватом, і хотіла упіймати. А нещодавно ще дуже полюбила крокодилів. Як побачить десь крокодила, то аж розпливається в усмішці і так ніжно каже "кадил". (Ну живих ще не бачила :hi:) І ше всіляких динозаврів та інших рептилій теж відносить до "кадилів" і дуже з них тішиться. Нещодавно десь підгледіла на Ютубі в пропонованих відео якусь пісеньку про динозаврів, то просила кілька разів під ряд включити. Якесь не дуже дівчаче захоплення :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитячі "манії"

Повідомлення Галина » 19 листопада 2014, 08:26

TaniaPicaSSo, о в нас теж коти то слабість. Особливо це проявлялося з року, маємо котика м’яку іграшку, то десь з півроку а то і більше з дому без нього не виходила і спати не лягала. То я вночі як мала засне бігом його прала, бо не могла інакше забрати. Потім вирішила купити ще одного такого і міняти, так моя дитя з 2-ма почала носитися і спати :ha:
Після перегляду вистави "Козацькі вітрила" в з’явилися нові улюбленці - дракони! Ми вже всі можливі мультики з драконами передивилися, книжечку читаєо. І кожен похід в ляльковий очікує драконів :hi:
І дуже любить маленкі іграши, такі як в кіндерах або стікеси з сільпо. Розкладе по всій кімнаті і грається.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Дитячі "манії"

Повідомлення svetla » 19 листопада 2014, 09:15

О, жаби також мені нкзрозумілі. Та це незаважає моій тидині ними захоплюватися. Вона ще мені розказує що вони не бридк і хороші :ha:
А коли вона була меньшою (років зо два мала), то ДУЖЕ хотіла потрапити в мультик, на той момент це був про Лунтіка." То нехай мене хтось намалює і я туди попаду..."
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Дитячі "манії"

Повідомлення erinaceus » 19 листопада 2014, 13:05

І в мого хлопчика захоплення котиками, хоч він ще і маленький. І так само, чим менший котик, тим цікавіше. Малий тоді так щуриться і ніжно-ніжно каже «цінь-цінь» (типу малесенький). :(): А ще дуууже любить машини. І іграшкові, і справжні. А як побачить у когось з діток намальовану машину на шапці чи куртці, то таке враження, що якби міг, то би здер і забрав собі :ha: :ha: :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитячі "манії"

Повідомлення Dribchuk » 20 листопада 2014, 00:49

І в нас є свої улюбленці. Перші це коні. Все почалося з того що в 2 роки посадили малу сфотографуватися на конику. З того часу вона просто поведена на конях. Маємо і одяг з кониками, купу іграшок коників яких завжди мало їй, книжечки про коників, малюнок в її кімнаті на стіні теж з коником. Аня вже самостійно їздить верхи майже кожного тижня і ми плануємо займатися верховою їздою надалі.
Перед тим вона дуже любила рибки. Ми придбали акваріум. Зараз вона вже менше їх любить, але знає мультик про рибку Немо напамять, знає дуже багато назв риб і морських жителів, своїх рибок в акваріумі годує сама щодня, допомагає його чистити. Я вважаю що це дуже добре коли дитина любить тварин і цікавиться ними. Я всіляко заохочую дитину любити тварин, бути відповідальною щодо своїх домашніх улюбленців, вчу піклуватися про них. Я вважаю що батьки дуже сильно обмежують дітей якщо не дозволяють їм заводити домашніх улюбленців. Нехай це буде риба в трилітровому бутлику, але це дуже велика радість для дитини.
В нас крім рибок ще живе кіт. Коли мала була менша трохи його мучила, але тепер піклується про нього - годує, чеше. Кіт завжди спить коло неї, відчуває що вона його любить.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Дитячі "манії"

Повідомлення TYulia » 20 листопада 2014, 08:44

В нас ще Манія якась чітко не проявилась, але може дуже довго книжечки дивитись, практично будь-які. І сам собі сяде і листає, чи до мене йде "читати-читати про котика, про котика...(то що на картин ці).
А племінниці мої то так дійсно маніакально захоплюються конями. Їм 6 і 4 роки. Коней іграшок мають певно 200, малюють дуже гарно тоже коней, коні на покривалах, на стінах, навіть лампа настольна з конем підставкою.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитячі "манії"

Повідомлення Параїл Юля » 20 листопада 2014, 09:51

В нас також як такої "манії" не має. Але дуже любить машинки - модельки. Задоволення не з дешевих, але добре що є дідусі, бабусі, хресні то в нас вже назбиралась ціла колекція. В машині обовязково мають відкриватися двері. Якщо не відкриваються то вона нам не підходить :hi: , гратись не буде взагалі. Мій тато ніколи не носить з собою копійки номіналом 1, 2, а якщо дають в магазині то складає в вазу, так в нас назбиралась їх ціла купа,і малий любить ними гратися. Добре що до рота ніколи нічого не бере. Ті копійки він засовує в машинки, копілки, коробочки. Так може сидіти з пів години. Інколи нахожу їх в вані, на кухні, в ліжку, під меблями.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Дитячі "манії"

Повідомлення Dribchuk » 20 листопада 2014, 15:50

Якщо діти люблять коней, їм варто дозволяти хоч зрідка з ними спілкуватися. Відколи моя мала почала кататися на кониках в нас різко зріс словарний запас, вона дуже сильно виговорилася, плюс ми мали дуже багато проблем з поставою через мязеву гіпотонію,, катання верхи дуже гарно допомагає в таких випадках. Хочу зауважити що краще їздити саме на конику, а не на поні. Спочатку це дуже страшно бо коні високі, але на поні дитина згинається вперед, а на коні якраз виробляється дуже красива постава.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.


Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron