Глобальні оголошення!



Ліплення

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: творчі ідеї для розвитку

Повідомлення happymami » 28 жовтня 2010, 10:48

Зображення

Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Ліплення

Повідомлення Natalinda » 16 липня 2012, 01:51

ЗІрка вже хвалилася вроді як психоделічним авто свого Андрійка))) Гарненько вийшло так!!
Ще б розказала який пластилін купує :help:

В нас в почоті було донедавна була пластилінова паста від 1 Вересня. Але шось сама патса давно не попадалася, лише набори, та й ненайдешевша забавка, беручи до уваги, як грається моя дитина, то хотіла б перейти нарешті на пластилін, але якийсь полюдський. пригадую як в першому класі ми ставили пластилін на батареї, бо розімяти його було просто неможливо.

Хто який і де купує???? :help:
Ну і ліпленням давайте тут хвалитися/ділитися :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ліплення

Повідомлення TanenRom » 16 липня 2012, 09:43

ось недавно купила пластилін чеський - 10 кольорів, кусочки правда менші ніж в звичайному.
в коробочці він твердий, але під дією тепла рук стає м"яким і пластичним.

ось такий він:
Зображення
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ліплення

Повідомлення Natalinda » 29 липня 2012, 01:36

Ніхто більше пластиліном не грається((((

Оцей не купуйте, просто жахливий, страшенно липне до рук

Зображення

Цей дещо кращий, принаймні досить мякий, нині робили з нього тортик, але шось не сфоткали(((

Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ліплення

Повідомлення Shalimar » 29 липня 2012, 02:00

Natalinda написав:В нас в почоті було донедавна була пластилінова паста від 1 Вересня.

а как ею лепить?

купила на игропроме "набор для творчества" и.......... :confused:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ліплення

Повідомлення Natalinda » 29 липня 2012, 02:29

Пішла дивитися шо ти купила....

О....я вже знаю шо заказати комусь із гостей синку на ДН))))

Ліпити як і пластиліном))) Якщо ти вже відкривала, то мала б бачити що паста набагато мякша за пластилін. Є лише один нюанс, після того як поліпили її треба скласти назад в баночку і щільно закрити, бо на відміну від пластилінку коли вона засохне, то розімяти її не реально, треба викидати. А якщо не забувати ставити в коробочки то досить довго ліпити можна.

Я свому взяла
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
то нині певно години 2 грався, годину зі мною і годину сам. Через те що давно тіста в нас не було, синка просив систематично, а я розказувала що він не ховав в коробочки і мама більше не купить, то нині принаймні після першого нагадування тісто поховати, все було сховане)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ліплення

Повідомлення mariana » 29 липня 2012, 02:48

Я брала такий пластилін
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, м"який. хороший.

Зображення
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Ліплення

Повідомлення Shalimar » 29 липня 2012, 02:59

Natalinda написав:Ліпити як і пластиліном))) Якщо ти вже відкривала, то мала б бачити що паста набагато мякша за пластилін. Є лише один нюанс, після того як поліпили її треба скласти назад в баночку і щільно закрити, бо на відміну від пластилінку коли вона засохне, то розімяти її не реально, треба викидати. А якщо не забувати ставити в коробочки то досить довго ліпити можна.

Ясно) спасибо за ликбез)

я открыла, заглянула, увидела, что оно какое-то рыхлое))) подумала, оооооооооо, щас все испачакаемся, закрыла и поставила в дальний угол)))

вчера в сильпо смотрела на этого "пекаря", подумала, что это не для моего малого (по крайней мере, пока еще)... Ну, посмотрим, как будет с этой пастой
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ліплення

Повідомлення Natalinda » 29 липня 2012, 09:28

Мому три)))
За два дні машинку двічі "ломав" трохи туговато вона для нього йде, але най вчиться.
Раньше троьх полюбому б не давала.
Але то від дитини, мій з першого разу "запав" на тісто))) Нині вот тільки проснувся - сів ліпити))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ліплення

Повідомлення Shalimar » 29 липня 2012, 12:50

)) моему скоро 2 и 8. пока, наверно, будем лепить "картошку" ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Далі

Повернутись до Малюк творить



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron