Глобальні оголошення!



Розвиток інтелектуальних здібностей та ерудиції

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Розвиток інтелектуальних здібностей та ерудиції.

Повідомлення krapk@ » 16 червня 2010, 10:40

kamisia написав:Таня, Крапка, пусти дитину на підлогу, обдумай де які є небезпечні місця, накидай іграшок, ляж біля нього, дай йому можлтвість потовктися поповзати потобі, а там і кругом поповзе. Зараз мала повзає кругом, навчились окончательно в 6,5 міс. Зараз приповзає до дивана стає і там бавиться... а ше пробуєм ходити по опорі... дай дитині свободу, впеде пару раз а потім навчиться падати, ми колись такі крики підіймали а зараз на попку....



та не хоче, думаєш я не пробувала. Верещить не своїм голосом як на живіт покладу. А сам голяк- не може первернутися назад. На живіт лиш вночі повертається коли спить.
Ще питання по темці. Мені припала до душі іграшка Розумне цуценя. Хтось має? Варто вивалити 300 з хвостом гривень за неї????
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Розвиток інтелектуальних здібностей та ерудиції.

Повідомлення Радмила » 16 червня 2010, 12:46

Крапка не хочу Вас лякати, а ви дитину ортопеду показували? В мене в старшої таке було. Не хотіла лежати на животі, зразу кричала плакала. Педіатор казала,що вона ліниться. А потім виявилось, що дитину при пологах так потягнули, що вивих в шийно-грудному відділі хребта. І їй просто боляче. Ніхто не бачив. Всі писали, що здорова. Потім ми ходили до вертебролога. Після його сеансів ми і лежати на животі почали і повзати.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Розвиток інтелектуальних здібностей та ерудиції.

Повідомлення mala-karta » 16 червня 2010, 12:50

krapk@ написав:Мені припала до душі іграшка Розумне цуценя. Хтось має? Варто вивалити 300 з хвостом гривень за неї????

я тіко щупала
мені сподобалося, але чисто по відчуттях десь от тіки в такому віці (рік і чотири) мій малий би допетрав що там і як нажимати. Але для мене воно все одно задорого :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Розвиток інтелектуальних здібностей та ерудиції.

Повідомлення Nymydora » 16 червня 2010, 14:55

СТосовно розумних іграшок - мені більше усміхаєтсья принцип вальдорфської педагогіки - іграшки повинні бути максимально прості, щоб дитина могла їх застосовувати по-різному, і натуральні. Наприклад, дерев"яна машинка простенька - це вам і пожежна, і таксі, і поліцейська, і гоночна - повний комплект. А дорогущі іграшки зазвичай обмеженого спектру дії і малофункціональні. Я б не купувала
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Розвиток інтелектуальних здібностей та ерудиції.

Повідомлення Nymydora » 16 червня 2010, 14:58

а стосовно лежання на животі - мій так само кричав і не хотів десь до місяця 7. Аж на 8 почав сам перевертатися на живіт і так лежати і гратися. А то теж плакав і на спину беркицявся
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Розвиток інтелектуальних здібностей та ерудиції.

Повідомлення mala-karta » 16 червня 2010, 15:31

мій теж на животі не любив сам лежати. Але якщо лягти самі й і на своє пузо його покласти - лежав гарно :)
в 5 навчився перевертатися і вже і сам лежав
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Розвиток інтелектуальних здібностей та ерудиції.

Повідомлення krapk@ » 17 червня 2010, 21:42

Радмила написав:Крапка не хочу Вас лякати, а ви дитину ортопеду показували? В мене в старшої таке було. Не хотіла лежати на животі, зразу кричала плакала. Педіатор казала,що вона ліниться. А потім виявилось, що дитину при пологах так потягнули, що вивих в шийно-грудному відділі хребта. І їй просто боляче. Ніхто не бачив. Всі писали, що здорова. Потім ми ходили до вертебролога. Після його сеансів ми і лежати на животі почали і повзати.



дякую за пораду, але думаю що ні. Адже спить він саме на животі. А от коли просто викладаю вдень на розвиваючий килимок наприклад чи підлогу, то піднімає руки, ніби має взлітати, і все починає сердитися. Але ж є дітки які зовсім не повзають, правда?? Ще колись чула якщо повзає то починає пізніше ходити, а якщо ні то раніше. я звичайно в подібні терміни не дуже вірю, але викладати буду і далі. Раптом поповзе. Хоч на руки буде легше.

Щодо дерев'яних іграшок, то в мене їх повно, сестра для свого похресника з Німеччини попривозила. То він так лупить ними, що боюся що ще заб'ється. Всі поховала, крім такого лабіринта, по якому бусинки перетягувати. Але зато цю гризе як бурундучок.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.

Повернутись до Малюк творить



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей