найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: творчі ідеї для розвитку

29 квітня 2010, 13:15

Ми ліпимо із соленого тіста. Готуємо так: порівну тіста і солі (дрібненької найкраще) і води до давати, поки не заміситься, як на вареники. Можна додавати відвари з овочів чи кропиви, замість води, тоді виходить кольорове тісто. Ліпиться дуже легко, приємне на дотик і не засихає швидко, як от, скажімо, глина. Зліплені фігурки ставимо на батареї, щоб висохли і за декілька днів їх вже не розламаєш. А тоді розмальовуємо пензликами і акварельними фарбами.

Re: творчі ідеї для розвитку

02 травня 2010, 09:18

А коли нам було 2 роки то ми наливали клей на альбомні листки і потім насипали зверху гречку або макарони ріжками))) Виходили об*ємні картини. По бажанню розмальовували їх звеху фарбами.
а от коли я навчала малюванню 6 річну дівчинку, то їй дуже пдобалося робити відбитки малюнка з молодшого братика. Ми просто брали велииикий папір. клали на нього братика і обмальовували коту. А тоді вжесобі самі домальовували одяг і риси обличчя))))

Re: творчі ідеї для розвитку

20 травня 2010, 17:18

А ми самі шиємо розвивальний килимок для малечі - з різними застібками, кишеньками, липучками, шелеплячими і круп"яними наповнювачами і т.д. Якраз поки маля доросте, то мамця дошиє :working:

Re: творчі ідеї для розвитку

21 травня 2010, 15:03

мешканка написав:Ми ліпимо із соленого тіста. Готуємо так: порівну тіста і солі (дрібненької найкраще) і води до давати, поки не заміситься, як на вареники. Можна додавати відвари з овочів чи кропиви, замість води, тоді виходить кольорове тісто.

ото ми нині відвар з цибулі дали. Прікольнєнько получилось. Але дитя весь час гризло крупи, а мама тістом бавилась.

Re: творчі ідеї для розвитку

30 липня 2010, 20:57

А я, трохи навчаю свою донечку в'язати. Але це дуже "громко" сказано, поки що, їй навіть петлю зробити важко. Мені здається, що важливо правильно підібрати потрібну техніку, наприклад плетіння фріволіте, наскільки я знаю (тільки азами цікавилася)-це техніка, в якій треба використовувати дуже тоненькі нитки та працювати з челноком, мені це здалося складніше ніж з гачком, не думаю, що для дитини це буде легко робити.
А, взагалі, творче виховання, особливо дівчаток, змалечку-це цікава ідея. Але треба, напевно, враховувати здатність дитини до зосередження на роботі та чи є в неї зацікавлення.

Re: творчі ідеї для розвитку

30 липня 2010, 23:22

Діна, а скільки Вашій?

Re: творчі ідеї для розвитку

13 серпня 2010, 22:57

mala-karta
2,7 року
Поки що мотаємо клубки, та можемо показати де схема, а де викрійка.
Востаннє редагувалось Dina в 13 серпня 2010, 23:14, всього редагувалось 1 раз.

Re: творчі ідеї для розвитку

15 жовтня 2010, 11:47

Ми з малим любимо робити щось з "живих", приробніх матеріалів - каштани, крупа і т.д.
Правда, в більшості, мама робить, а малйи охає-ахає, як же гарно! )))
Ближчими днями, як трохи знайдемо часу , то втнемо таке (називається по-научному "Айрис-фолдинг"):
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Я з осіннім листям вже прлбувала працювати - оформляла фото і дитячі малюнки, але з часом листя втрачає колір, то картини служать на жаль недовго. Звичайно все зберігаю на пам"ять, але на вигляд вже не те...

Re: творчі ідеї для розвитку

25 жовтня 2010, 21:10

Купила вчора наклеєчки об"ємні - машинки, автобуси, знаки, світлофор. Стільки радості було - навіть би не подумала. Ми клеїли їх на кубики конструктора, потім складали будиночок з машинками.
Ще там були наклейки зі звірятками рузними... Можна всілякі колажі робити, домальовувати і т.д. Тепер у нас на черзі тваринки :)

Re: творчі ідеї для розвитку

25 жовтня 2010, 22:18

Щойно зробила картки з малюнками погоди (сонце, дощ, сніг...). Тепер щоранку, дивлячись у вікно будемо розвішувати відповідно до погоди карточку з малюнком. Будем вчитись розрізняти примхи природи. ;)
Відповісти