Глобальні оголошення!



Молодші школярі: що цікавого зробили

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Молодші школярі: що цікавого зробили

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2015, 11:56

Щораз всілякого добра для дитячої творчості все більшає та більшає! Показуйте що творять ваші дітки, може хтось побачить те чого ще не бачив і захоче собі))))
З недавнього - синок робив глітерну аплікацію з годинником. В іншій темі я показувала просто розамльовки-аплікації , а це вже набагато практичніше) Годинник висить на стіні) Радості ще більше ніж від картинок
Зображення
| +
Зображення
Зображення
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Молодші школярі: що цікавого зробили

Повідомлення denamama » 29 грудня 2015, 11:23

А це роботи старшого 6,5 рокiв:
Зображення
Зображення
У вишитiй картинi я допомагала вишивати стрiчками, бо тяжко було проколоти, протягнути стрiчку через флiзелiнову основу.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Молодші школярі: що цікавого зробили

Повідомлення Natalinda » 29 грудня 2015, 11:59

Дужe класно! А папуга на схeмі вишивався такій як блузки/рушники?
Молодeць синок!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Молодші школярі: що цікавого зробили

Повідомлення taranjka » 29 грудня 2015, 13:31

подарували нам набір від ранку - нічничок світлячок. ідея цікава, але матеріали в коробці :crazy: . Волокно, яке має світитися майже зразу розлетілося - прийшлося проклеювати наново. Ну і його там малувато. Нитка, якою обмотувати - таки затонка, я добавила трохи своєї. Бусів не чіпляли. в процесі помагала багато - трохи складно то для дитини. але малій результат сподобався, ще сьогодні батарейки куплю - надіюсь засвітиться :)
Зображення
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Молодші школярі: що цікавого зробили

Повідомлення taranjka » 29 грудня 2015, 13:35

ще в нас на ура пішли гіпсові рамки. правда ми замішували гіпс не за їх рецептом, а трохи густіший, бо так як писало в інструкції виходило крихке. ще мінус не продумано як чіпляти - в наступних ми вже будемо вставляти шурупики, чи залишати дірочки для шнурків
Зображення
Зображення
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Молодші школярі: що цікавого зробили

Повідомлення Natalinda » 01 січня 2016, 16:16

Сподобалося робити свічку) все надзвичайно просо і доступно. Головне зручні кастрюльки дял водяної бані. Набір від Ранок-креатив.
Свічечка правда малесенька, я таки сподівалася на чуть більшеньку.
Зображення
| +
Зображення
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Молодші школярі: що цікавого зробили

Повідомлення denamama » 21 лютого 2016, 22:35

Наша творчiсть до Дня Валентина. Де просто резинки -- плiв самостiйно, браслет з синiми бусинками плiв теж сам. Решта браслетiв з бусинками я допомагала багато (для 7рiчноi дитини важко самому таке сплести).
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Молодші школярі: що цікавого зробили

Повідомлення Natalinda » 22 лютого 2016, 10:54

Молодці! Дуже гарно! А ми закинули були надовго, я аж з очей забрала, бо знову почалися супчики і запіканки з тих резинок. Оце кілька днів тому побачив, то витягла, носить до школи))))) Але щось пройшло вчитися узорами, щось там собі гудзує просто так
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик


Повернутись до Малюк творить



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей