Глобальні оголошення!



Небезпечні іграшки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Небезпечні іграшки

Повідомлення nadusha » 11 червня 2013, 14:06

Ото сьогодні знайшла статтю про неокуб і задумалась, що справді іграшки можуть бути небезпечними...

В Україні почастішали випадки, коли маленькі діти проковтували неокуб - "розвиваючу" гру. Магнітну головоломку в Україні почали продавати п'ять років тому. За цей час українці купили понад 50 тисяч упаковок неокубу. У рекламних брошурах компанії продавці іграшки розхвалюють її, пише "Комсомольская правда в Украине". Але українські медики іншої думки. Фахівцям "Охматдиту" доводиться по кілька разів на рік оперувати дітей, які стали жертвами "розвиваючої" гри. Всього прооперували 11 дітей. "Ця іграшка надзвичайно небезпечна для маленьких дітей, - каже завідувач відділенням хірургії "Охматдиту", заслужений лікар України Михайло Сільченко. - Магніти в неокубі дуже сильні. Якщо їх скласти в ланцюжок, він може витримати молоток. Що відбувається, коли дитина ковтає кілька таких кульок? Магніти притягуються один до одного і протягом декількох днів в стінці кишечника виникають пролежні і розвивається перитоніт. Єдиним засобом у такій ситуації є операція". Медик зазначає, що якщо б батьки одразу зверталися за медичною допомогою, наслідки були б не такими серйозними. "Найкраще надавати медичну допомогу протягом 30-40 хвилин, після того як дитина проковтнула кульки, - говорить він. - Тоді чужорідне тіло можна дістати без хірургічної допомоги з допомогою ендоскопічних інструментів. Але, як правило, батьки помічають біду занадто пізно - через два-три дні, коли в дитини починає сильно боліти живіт. Я раджу батькам в жодному разі не купувати цю іграшку. А нашій владі слід заборонити ввезення неокубу до України".
Більше читайте тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

А таке пишуть В Контакті:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Артем має магнітний конструктор, то він захований високо, щоб менший не дістав. Але все одно часом після гри один-два ще дозбирую з підлоги, з-під дивана. Тепер прийдеться посилити увагу за тими магнітами...

Давайте тут ділитися інформацією про небезпечні іграшки.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення nadusha » 11 липня 2013, 23:07

Ще раз про неокуб

Хлопчику продірявили живіт кульки-магніти із популярної іграшки неокуб
Більше читайте тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення Золота Осінь » 12 липня 2013, 10:34

Я вчора на однокласниках побачила. Чесно я була в шоці :scare: Бачила іграшку на картинці, особо не вникала про її функції. Але точно знаю, що її купувати не буду.
Золота Осінь Офлайн


 

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення Русік » 30 жовтня 2013, 10:36

Увага! Підробка!

Мені сьогодні на пошту прийшло попередження про те, що одну відому фірму-виробника картин на холсті підробляють. Підробки виходять під ТМ Ідейка і можуть продаватись в магазинах ВСЕ по 8 грн. (чи по .... грн.), орієнтовна роздрібна ціна - 45 грн.
суть іграшки - холст з нанесеним малюнком, який можна розфарбувати (як розмальвоки по номерах) фарбами, що йдуть в комплекті.
Не вдаючись в тонкощі, чому це підробка (то вже проблеми виробника), наголошу тільки, що основною проблемою є фарби, на які вже жаліються покупці - вони мають їдкий запах, від них починається головний біль, тошнота, головокружіння, що свідчить про їх токсичність (до речі, саме через це вони скоріше за все будуть у вакуумній упаковці).
Наразі за численними зверненнями покупців СЕС проводить перевірку якості фарб з таких наборів.

Від себе: сама ідея дуже непогана, моя похресниця з задоволенням малює на холсті, отирмуючи в результаті справжні шедеври. своїм беру холсти ТМ 1 Вересня - нарікань на якість немає. Для старших діток можна брати ТМ Menglei - дорожче, але того вартує.
Якщо ж вам попадуться холсти ТМ Ідейка, то вибирайте набір без фарб і окремо докупіть фарби (як варіант, скажімо, що з російських виробників - ТМ Луч або Гамма)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення Валя85 » 30 жовтня 2013, 12:02

Після такої інформації та переглянутого відео точно знаю, що не буду купувати таких іграшок. Для розвитку дрібної моторики є гарні дерев*яні лабіринти, шнуровки... І безпечні порівняно з неокубом.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення nadusha » 29 листопада 2013, 10:51

Українські малюки наражаються на небезпеку через контрабандні китайські іграшки
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення nadusha » 17 квітня 2014, 08:10

Іграшки, які заборонили. В нас таких не зустрічала. Деякі дуже навіть дивні...
Фото і описи тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення Natalinda » 17 квітня 2014, 08:45

nadusha ну дякувати Богу вони давно заборонені і зняті з виробництва)
А лялька що жує пальці - то жуть :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення smailik_m » 17 квітня 2014, 15:14

Навіть незнала про той неокуб...Справді небезпечно...Але дівчата, там пишуть що рятували дітей від 1 до 15 років, я шось не розумію чого дитина в 15 років має ковтати магніти? Мій малий вже вроді нічого не тягне в рот...хм...але купляти не буду тепер однозначно.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення alenka » 17 квітня 2014, 15:25

Я так зрозуміла, що магніти дуже сильні і більшість дітей їх відривала саме ротом, зубами хапали і тягли, от і ковтали випадково.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron