Глобальні оголошення!



Небезпечні іграшки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення Сяна » 17 квітня 2014, 15:32

у брата був колись неокуб, десь на 16 років собі купив. я теж трохи ним "гралася" - то жодного разу не виникало потреби "потягти зубами" ті шарики. так, вони маленькі, легко губляться, дітям однозначно не можна таким гратися, але от дорослим - не бачу тут перешкод (ще раз звертаю увагу, що я тримала неокуб у руках і користувалася ним, та й брат довго його мав (а може, ще і має), але ніколи і в голову не приходило (та й потреби не було ніколи) пхати до рота його). може, тут йдеться про якісний\неякісний неокуб? :confused:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення Nymydora » 18 квітня 2014, 00:57

Вже вдруге потрапляю на цю тему і тільки зараз до мене дійшло, що в нас також є магнітний конструктор. Не неокуб, але теж з такими кульками.
Зображення
Правда, позичений. Денис ним дуже гарно грається, але я щось забула, що в нас і меншенька є. Денис ті кульки любить порозкидати, а Сашка все ж до рота тягне... :scare: Треба терміново віддавати назад. Шкода, бо іграшка реально дуже цікава.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення Mama3 » 18 квітня 2014, 01:03

Нам теж Миколай старшому,5р.,приністакий магнітний констуктор , то грається під нашим наглядом, інколи і мала,3,5 р. любить щось будувати, а анймолодшого,1,2 р., відволікаю в той момент, щоб не ліз до них. І завжди наказую старшим, щоб складали одразу.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Небезпечні іграшки

Повідомлення Nymydora » 18 квітня 2014, 01:07

в нас мала ще не повзає, то я і старшого не контролюю. АЛе ті кульки мають неприємну властивість губитися по всій хаті
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron