Глобальні оголошення!



Ролики чи ковзани?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення Natalinda » 30 липня 2014, 00:23

svetla то розкажи які висновки зробила)))) і чого таки на ринку купила. Доречі мені казали що 30-й розмір найменьший, але тре брати дитину і приходити міряти, бо можна наміряти і меньший)))) То ти купила такі де колесики на одній прямій? Оленка вже до того каталася на роликах?
Дуже-дуже прошу в тебе фоточку!!!!!!!!!!!!

Любов я не знаю як той парк зветься)))) То той що за Родиною що біля ринку. В мене з орієнтацією туго(((( Заходили ми в парк біля моржатніка, йшли-йшли прямо аж до площадки дитячої такої більшечкої, там ще перед нею величезний батут. То там кіоск і пише прокат роликів. Правда там не сильно де є поїздити, доріжки кривенькі. Ну але хоч щось)

Галина можеш і ти фоточку показати ваших!!! Колесики як стоять? В рядок, чи на пятці 2 колесики?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення Галина » 30 липня 2014, 07:35

В нас в рядок 4 колеса. Сьогодні сфоткаю і закину фото.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення taranjka » 30 липня 2014, 08:50

Наталя, я ще не купила, тільки пригледіла. але брати буду бу, італійські (250-300). в нас на ринках найбільш російських марок (МАЙЖ ВСЕ) і трохи китаю. казали шо трохи паркі.
розміри з 27 йдуть, ал вс потрібно міряти. колесика хочу в один ряд, в нас були ті, що два ззаді, то не сподобалося.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення Natalinda » 30 липня 2014, 09:33

taranjka а чого не сподобалося? вони не додають стійкості хіба?
власне ми ті що брали на прокат то з 27 йшли, на ринку мені казали що вони возять лиш з 30-го, ну і що меньші - то тре шукати кращу фірму
ти на кідстафі шукала?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення fajno » 30 липня 2014, 14:31

Зображення
фото
на фото моя дитина катається в гідропарку.
Вже добре шарить:) вміє хвильку робити і легенько підстрибувати. не одночасно))
Ролики китайські, куплені в інтернеті. Рядкові. Коштували до 300 грн., але нам важливішим було маленький розмір - в дитини 23. (на роликах пише 26-29, але маломірять) Дуже раджу одразу на рядок купувати -як захоче навчитись - навчиться, і не треба буде перпевчиватись.
Велика увага до захисту - тут не варто економити, бо падати спочатку будуть багато. Шолом - завжди! Чим більше дірок в шиломі - тим краще для вентиляції. Він нам носа врятував (була б розквасила :crazy: ).
Якщо що - питайте. І ходіть з нами в гідропарку кататися, бо самим скучно
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення Natalinda » 30 липня 2014, 14:48

fajno крутяцько!!! То ви цього року почали кататися, чи ще минулого?
Може маєш лінки збережені де брала, особливо захист цікавить, бо те що нам давали на прокат в парку, то як на мене недорозуміння а не захист. Хоча звісно не голі коліна.
Трохи нам далекувато до Дружби, але може б пару раз і приїхали, бо за компанію і навчання швидше проходить :hi:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення fajno » 30 липня 2014, 15:02

цього року. кінець весни. два дні вдома - а потім на вулицю.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення Natalinda » 17 серпня 2014, 10:21

А хтось бачив по магазинах щось трошки краще за Китай, але не по 1000 грн? Ми таки вирішили купувати, бо бабусі-дідусі хочуть велосипед, а син навіть не дивиться, як інші катаються.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення fajno » 17 серпня 2014, 11:59

ні. не бачила. китай теж різний буває
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Ролики чи ковзани?

Повідомлення Natalinda » 17 серпня 2014, 12:14

Та то ясно))) я мала на увазі щось ліпщіше. Наразі сидю на кідстафі, бо ще і з розмірами тре визначитися :crazy: Хочеться ж щоб не на рік були, тим більше що літо вже практично пройшло((((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість