Глобальні оголошення!



Пальчиковий театр

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Чи варто купувати?

Повідомлення Перлинка » 28 вересня 2011, 15:45

А по чому ти злотий рахувала?

в подолянах вроді по 5,3 рахують
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чи варто купувати?

Повідомлення pan_kotskyy » 28 вересня 2011, 15:48

mavpusya, супер! аж тепер додивилась по останніх фотографіях, що тих звіряток можна нашити з лоскутків тканин самій (тобто я про це і раніше знала, але от саме ці фотографії надихнули, тільки б часу ще десь взяти, часу...).
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи варто купувати?

Повідомлення mavpusya » 28 вересня 2011, 16:15

Перлинка 2,6 грн за злотий. по курсу нбу на сьогодні 2,4. На жаль, татко наш у відїзді, в обмінах я не орієнтуюсь. :( Порахувала приблизно, як думає моя неекономічна душа. :oops:

pan_kotskyy Ага в мене вже чемодан кльових кусочків і тряпочок на ляльки і навіть кульок холофайберу на набивку :oops: Але де взяти той час? :? :o
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чи варто купувати?

Повідомлення happymami » 16 жовтня 2011, 20:56

Нам 2,5. Знайшли нині рукавичку-берника, в котрої мордочка зроблена так, шо якшо великим пальчиком рухати, то вона ніби балакає. Так от. Малий відколи нині її знайшов - не випускає з рук. підійшов шойно питає - як тебе звати. Кажу Люба. а він - а мене змія. Я кажу - ой боюся, ти не будеш мене кусати? Каже - буду. Ам ням ням і давай мене типу кусати. Радості повні штани. Мабуть ті іграшки на руку таки чудна штука. Якшо їх не надто багато в хаті. А по одній на кожного члена сім'ї і грати так в рольовий театр
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пальчиковий театр

Повідомлення Sms » 13 березня 2013, 00:49

Дівчатка, який оптимальний, на Ваш погляд вік дитини для купівлі лялькового театру? Коли дитині буде цікаво гратися тими іграшками, спостерігати за виставою? Ляльковий театр типу цього
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Може десь бачили в наших магазинах?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Пальчиковий театр

Повідомлення Natalinda » 13 березня 2013, 00:59

Sms перш за все думаю що тре подумати чи хтось разом з тобою буде згоден розігрувати вистави, я сама не спромоглася(((
Купувала пальчиковий, то дитина досі нецікавиться, хоча такого типу як по посиланню їм в садку показують, то на ура, не кажу вже про театр.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пальчиковий театр

Повідомлення Sms » 13 березня 2013, 01:10

Natalinda написав:Sms перш за все думаю що тре подумати чи хтось разом з тобою буде згоден розігрувати вистави, я сама не спромоглася(((
Купувала пальчиковий, то дитина досі нецікавиться, хоча такого типу як по посиланню їм в садку показують, то на ура, не кажу вже про театр.


Я просто згадую своє дитинство і знаю, що я хотіла такий театр, аж марила ним. Зараз мала ще манюська і їй певно ще не буде цікаво. Та й ще задумуюсь чи не мало б воно бути якось розмежованно, щоб дитиськам було цікаво. В плані театр - в садочку, басейни з кульками в ігрових центрах, а вдома ляльки і коляски. Бо , мені здається, якщо всього багато є вдома , цікавість відпадає швидко, нє?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Пальчиковий театр

Повідомлення Natalinda » 13 березня 2013, 01:15

а годен знати)))
ну загалом в мудрих книжках так пише
Я стараюся щоб не було багато іграшок на очах, чергую їх. Тобто 2 місяці одні 3 коробки іграшок, 2 місяці інші три коробки.
Я не думаю що театр може набриднути, просто треба реально оцінити свої сили, чи ти втрафиш той театр показувати, бо щоб дитина ним гралася то тре щоб їй років 5 було напевне
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пальчиковий театр

Повідомлення Sms » 13 березня 2013, 01:36

я певно сама як дитина буду йому тішитись)))))))))але чи не зарано в рік... я плнувала на день народження купити, але певно куплю через рочок.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Пальчиковий театр

Повідомлення mavpusya » 13 березня 2013, 01:50

Нам 2 і 6міс, то мала десь тиждень як одягає собі на пальчики звірят і сама грається.
Звірятка на різних руках вітаються, питаються як справи, йдем гуляти і всяке таке. Часом звірята ріпку тягнуть, не тіки по сценарію, а й тигри і черепахи. Одним словом поперло :) Але ми в театр граємось дуже давно.

Ще малій дуже подобається театр-тіней. Вкладаю спати, включаю торшер, направляю світло так, щоб тінь від рук утворювалась і розказую казки, а руками формую звірів. То коли гуляємо, доцька вже вміє пару звірят утворити і проти сонечка стає, щоб бачити в тіні тих звірів. От, ідея вам на вкладання. :wink:
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron