Глобальні оголошення!



Коник-качалка

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: коник-качалка

Повідомлення taranjka » 04 лютого 2011, 16:26

о, Nymydora, то кажися такий на сайті мотанки є, нам тож сподобався)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: коник-качалка

Повідомлення Nymydora » 04 лютого 2011, 17:38

такий без прибамбасів, нелакований, мащений олією. мінус - дуже низенька спинкаЮ яка майже нічого не вирішує, довге сидіння. Виходить або спиратися, або триматися.
Казала моя мама, що бачили на базарі десь дуже гарного дерев'яного ще й розмальованого коника. Бо їй той не подобаєтсья )))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: коник-качалка

Повідомлення Melisa » 04 лютого 2011, 20:55

у нас є. теж подарований. деревяний, мохнатий, але не дуже, на двох вухах кнопочки (ірже і цокає копитами). я задоволена якістю. нічо не облазить, нічо не помаламось.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Коник-качалка

Повідомлення katze_nata » 18 лютого 2011, 19:20

В нас такий коник як мяка іграшка, не скажу що аж дуже цікавиться, але раз в тиждень може на ньому погойдатись, як різновихд забави - годиться. Купували на базарі, не пам"ятаю точної суми приблизно 240-280 грн. (не такий як поні на кожному кроці, трохи кращого вибрали).
Плюси того. що коник м"який - моя дитина люить його обняти, притулитись і так гойдатись, до дерев"яного точно не пригорнувся би)
Мінус той. що немає спинки і зад коня при гойданні присідає, треба ззаді страхувати, щоб часом не впав.

Переплачувати за звукові ефекти якщо чесно не радила б, дитина дуже швидко до такого втрачає інтерес, якраз власна фантазія дитини набагато цікавіша)))
katze_nata Офлайн


 

Re: Коник-качалка

Повідомлення Marichka » 08 березня 2011, 17:10

Нам брат на Миколая подарував мягкого коника,звичайного(напевно то і є той китайський).Задоволені.Гойдаємось з 7міс.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Ludmila » 28 березня 2011, 17:33

Дівчатка, потрібна порада. Дуже хочу купити своїй донечці коника-гойдалку, вже ходила дивилася на різні : дерев'яні мені здалися непривабливими, та й тверді звичайно, сподобались такі плюшеві, як іграшка, з музикою - імітацією іржання коня. Тільки от думаю чи сподобається той коник моїй Сашенці. Скажіть, у когось з вас є така іграшка? Чи подобається вона малечі?
У мене в дитинстві був такий коник і я його дуже любила, донечці мав би сподобатись. :?
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Коник-качалка

Повідомлення Руженка » 28 березня 2011, 18:40

У нас коник деревяний, що дістався у спадок))))))))) Колишній коник, мого дитинства...Правда не мій........В хорошому стані!!!
Мені дуже подобається, бо в цього коника дуги великі і гарно прогнуті!!!!! Що дозволяє гарно розгойдуватись і не падати!!!Є спинка!!!Що теж дуже важливо!!!!!!!!!!!
А ось пробували коників махнатих, тих що зараз на кожному кроці, то скажу, що НЕ СПОДОБАЛОСЬ! Бо дуги малі і дитина падає!Спинки нема............. НЕ ПРОДУМАНО КОРОЧЕ...........Єдине - це гарний зовнішній вигляд. ІМХО!
Руженка Офлайн


 

Re: Коник-качалка

Повідомлення Vika » 28 березня 2011, 19:42

В нас плюшевий з іржанням і пісенькою . Ми задоволені , дитина теж .кожен день на нього лізе :) Єдиний мінус так ц справді відсутність спинки , постійно контролювати треба , якщо меншенька дитинка . Ми на рочок купили , то сам тримався і ніколи не падав . а взагалі дитину з собою в магазин з собою можна взяти :) ми так і вибирали
Vika Офлайн


 

Re: Коник-качалка

Повідомлення Euphoria » 17 березня 2014, 19:24

нам подарували деревяного)
донечка так гойдається що мало не перекидається)))
треба біля неї сидіти) :clapping:
Euphoria Офлайн


 

Re: Коник-качалка

Повідомлення flash-ka » 17 березня 2014, 20:05

Euphoria а скільки доні?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей