Глобальні оголошення!



Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Marichka » 20 квітня 2016, 09:00

Зображення
В нас такий,виглядає смішно.А він добре служить.Дитина їздила від року і трохи,тепер буде три і ще їздить.
Продається там,де іграшки.Міцний.В нас взимку по кімнатах дитина їздила,тепер на вулиці.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Sam » 20 квітня 2016, 09:42

Marichka, але він не вчить тримати рівновагу, у нього ж 4 колеса, чи я помиляюсь? Чи то просто подвійні колеса?
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Marichka » 20 квітня 2016, 09:52

Може і не вчить,бо для менших.Але м"язи гарно працюють.І їздить теж з піднятими ногами.Розганяється,а потім пускає.
То,певно,він дешевий.Нам подарували.Але свої гроші він вартує.Особливо,в кого менші діти.Він його дуже любить.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Ulkanet » 21 квітня 2016, 22:58

nelly написав:а я побачила він малeнький,лeгкий та манeврeнний. Ровeр моя б точно за собою нe нeсла

у вас який біговел????

бо якщо взяти "не базарний" ровер - то він тоже легкий. але і ціна в 3-5 різ більша від базарного :scare: ну і розмір і ще раз розмір велика! неправильно підібраний розмір велосипеда відібє охоту навіть у дорослого, не то що в дитини :sad: бачила, як на виріст купують дітям на базарі ровери :scare:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення nelly » 21 квітня 2016, 23:06

в нeі hudora голубенький довший якраз для старших,думаю більшe 3кг нe важить. Нe вмію з тeлeфона кидати ні фото ні лінків :***:
купували до рeчі бу навпроти юмакса чeрeз світлофор дe бу тeхніка з Німeччини,був щe хлопчачий з надувними колeсами і ручним тормозом то значно важчий від нашого, в нашому каучукові помоєму колeса, якщо до Злати він доживe то своі гроші однозначно відібє,давно нe була така задоволeна покупкою :aplo:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Кокетка » 22 квітня 2016, 02:15

Ulkanet написав: як на виріст купують дітям на базарі ровери

ну ми теж старшому брали на виріст завжди) у ровербайку) зраз у нього 24 колеса (йому було 7 чи 8 р як купили)) і вже малий ровер йому, тре 26 , як у мене, а йому то 11років, ну рама то теж має розмір) але буде кататися на чоловіковому попередньому) хоча цей рік хай свого доб"є))) бо катається неакуратно( тай у школі, прив"язує, то і колеса різали і розкручували передачі,шкода велосипеда нового))
а молодший теж ще цей рік покатається і виросте зі свого велика, бо вже теж малуватий , сідло на максимум підняли, далі нема куди вже два роки катається) колеса 20)
на рахунок біговела, вважаю, то намарно витрачені гроші... бо рівновагу вже на третій день діти вміють тримати, а далі який сенс? пхати себе втомливо, на ровері , то педалі крутиш і їдеш, а який у біговелі толк?
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Sam » 22 квітня 2016, 09:21

Кокетка,
Кокетка написав:рахунок біговела, вважаю, то намарно витрачені гроші... бо рівновагу вже на третій день діти вміють тримати, а далі який сенс?

Ну, можливо, якщо дитина старша, то так. А от моєму ми купили в 2,2 біговел і він як сів на нього, то одразу зрозумів, що треба робити. На другий день він вже швидше біг з ним, ніж я йшла. Ще за кілька днів, навчився добре балансувати, набирає розгін і піднімає ніжки. Більш, як впевнена, що на велосипеді з педалями двохколісному таке неможливо у маленькому віці.
Біговел, на мою думку, якраз слугує, щоб змалку навчити тримати рівновагу і як виросте з нього, то одразу зможе пересісти на велосипед.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Sam » 22 квітня 2016, 09:36

Сусідка деякий час жила в Польщі, то розповідала, що малі там всі на біговелах, а ще читала, що вже випускають біговели для дорослих, ніби в Німеччині.
Для України вони ще трохи незвичні, бо не раз люди дивуються і розпитують, що то за чудо таке, коли бачать нас :ha:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Marichka » 22 квітня 2016, 09:37

Кокетка,я теж думаю,що ,просто,в тебе діти вже більші.
Біговел,то для менших після року і до-кому,скільки треба.
Для мене -то більше для м"язів,для спорту,щоб дитина рухалась
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Велосипед без педалей: велобіг, біговел

Повідомлення Кокетка » 22 квітня 2016, 11:36

Marichka написав:Кокетка,я теж думаю,що ,просто,в тебе діти вже більші.

напевно так)) ми на трьохколісному їздили)) ми" по старінкє")) спочатку я пхала ручкою) потім сам катався, я не відчула потреби в біговелі, тому напевне так думаю.
але з трьохколісного тре було вчити кататися на двоколісному, бо там крутити педалі можна і вперед і назад) а в двоколісному лиш вперед) , може з біговела не тре вчити
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron