Глобальні оголошення!



Іграшки іграшки іграшки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення taranjka » 14 вересня 2010, 21:42

Nymydora, моя малеча дес того ж віку як і ваша (11,5). пірамідку не складає, а гризе улюблений бублик з неї)))ну і за святе вважає перекинути пірамідку, коли вона складена стоїть))наразі топ в нас то всякі кришечки, які можна запхати до рота, ну книжечки має таку з блискучими звірятами, то хвилин 20 можем її "читати", вже навіть правильно в тваринок тицяє 8-). Або добратися до нашої бібліотеки і понадгризати "дорослих" книжок)))
доречі, хто юзав той вумний горщик, варте уваги?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення Natalinda » 14 вересня 2010, 21:45

Nymydora написав:РОзкажіть мені, темній, що то таке РОзумний горщик.

Маю підозру що оце-во він
Зображення
Nymydora написав: А ще скажіть, чому всі діти граються пірамідками, а мій тільки гризе... :(
Зате сьогодні ми прив'язали шнурок до машинки і ми тягали машинку за собою по хаті. 8-)


В кожного своє, мій наприклад до машинок взагалі равнодушний...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення _viki_ » 14 вересня 2010, 22:57

Моїй рік, то теж до пірамідок недуже...Обожнює носитись з лялькою і дуже любить м"які іграшки(можливо через те що ми не є їхніми прихильниками, а коли приходимо в гості то вона від них невідлазить), а взагалі в нас найкраща іграшка то наш котик, і поганяти його можна, і полежати на ньому :)
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення mala-karta » 14 вересня 2010, 23:05

о, так
киця -то кльова іграшка :)
Сьогодні Ромка її вкладав спати і накривав одіялом. Але та сКотинка махала хвостом і розкривалася!!!!!!!!! :evil:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення Marta » 15 вересня 2010, 00:08

Natalinda написав:
Nymydora написав:РОзкажіть мені, темній, що то таке РОзумний горщик.

Маю підозру що оце-во він
Зображення
[quote="Nymydora"]

ага, то він!=)
моя грається...натискає на носика, він співає пісеньки, українською мовою, також якщо правильно засунеш якийсь елемент, то теж, або цифри називає, або назву того елемента, або пісню співає.)
какати і пісяти в нього не пробували, але я думаю, датчики повинні спрацювати і буде пісенька...)))))))))
Marta Офлайн


 

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення Nymydora » 15 вересня 2010, 21:55

О, може і собі такого горщика :D
А то я згадую, як моя старша племінниця була мала, сестра купила їй горщика, який грає, коли туди напісяти. Так після кількох попісів горщик заклинило, і він грав постійно. А дірка з батарейками виявилася запаяною. Довелося засунути горщик під купу лахів у ванній, поки не сіли батарейки. Так він і пілікав... Того я і перепитувалася :D :D
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення ЗІрка » 15 вересня 2010, 22:18

:dash: іграшки або пилюкою припадають
(хресна купила кольорову штуку, щоб кріпити до коляски-колиски, там сонце, літак, що їздить по веселці туди-сюди, кольоровий шарік, який крутиться, пише що від 4 місяців і дитя типу має то всьо крутити, совати, але...)
є одне але, мій вже в шість нічого не соває, не натискає а тільки хапає і суне до рота...)

або викидаються черес пару хвилин

наразі мене рятують кульочки, які кольорові і шелестять... поки мию посуд чи роблю ще якусь роботу синочок може майже годину крутити, жмякати, жувати і досліджувати кольоровий пакет :working: :angel:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення Natalinda » 15 вересня 2010, 23:01

Я от собі взагалі не раз думаю, що всі ті розвивальні іграшки не стільки для дітей придумують і продають, скільки для батьків.
От бачить мама якусь чудо-розвиваючу, граючо-навчаючу, музично-складаючу іграшку і думає, я шо своїй дитині таке не куплю, це ж так класно...а дитині по великому рахунку все одно чи то тарахкальце за 5 грн. чи за 50... дитина все одно хоче як не кульочок, то ше якісь підручні матеріали...
Я от теж іграшок всяких різних накупляла, а дитина як не з шкарпетками по всій хаті носиться, то креми бабусині в сумочку складає...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення гра з вогнем » 15 вересня 2010, 23:06

та 100%
я як згадаю тіф всі погрямушки. ми з Андрієм ними бавилися час від часу. Андрійко - ні.
Ну контрастне увагу привертало, але щоб прям оті всі різні наповнювачі, шарудіння, фактури - і досі не цікавить :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Іграшки іграшки іграшки

Повідомлення loljka » 26 жовтня 2011, 01:06

воно то так,а от більші дітки до нас в гості приходять так граються тим всім!!! мала дивиться і їй вже зразу стає треба :lol:
так шо , мабуть, треба компанію, братика чи що? ;-) в купі веселіше
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Поперед.Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей