Глобальні оголошення!



Улюблена забавка вашої дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення Strannica » 29 листопада 2013, 03:08

А в нашій родині всі прихильники настільних ігор. Все не могли дочекатися аби малий підріс і не тягнув до рота дрібні фішки та кубіки. Зараз Михайлику майже 2 роки, то він серйозно спостерігає як старші діти та батьки бавляться. Навіть пробує щось повторювати, відбирає частину карток і фішок. Особливо тішиться іграм де є зображення тварин, овочів та інших знайомих та зрозумілих йому речей. Аби відволікти від занадто складної гри (найбільше любимо Каркассон та Катан з усіма доповненнями) купили дитячу настільну гру з Тачками. І синочок і старші племінники в захваті - машинки мають бути всюди :) Іграшки як і інші речі замовляємо з інтернет магазинів. Настільні ігри купили на
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Новою поштою доставили через день, взяли ще 25 грн за доставку.
Остання гра з тачками:
Зображення
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Strannica Офлайн


 

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення TYulia » 21 грудня 2013, 12:41

хочу вас попитати, чи маєте ви коника-качалку і як впші дітки до нього відносяться? люблять чи не дуже? з якого віку активно на ньому гойдались і доки він їм був цікавий? От думаю, чи малому таке купити чи то може ще за рано?! До речі, дітки з того коника не дуже падають? бо бачу більшість без спинки. І на що звертати увгу при покупці такого коня?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення sky » 21 грудня 2013, 13:42

В мене коник без спинки в 1,2 купили, то мала лише раз з нього впала,зараз їй 1,6 то гойдається сама залазить, правда не дуже часто, деколи лялю гойдає
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення flash-ka » 21 грудня 2013, 16:13

TYulia ми познайомились з кіньми в 1,3.пробували і без спинки і нижчий з спинкою, то обидва були до душі :yes: лише без спинки легше залазити і злазити. за спинку ніжкою зачіпалась. одного разу навіть ногами стала на сідло :crazy: не падала.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення TYulia » 21 грудня 2013, 17:35

о який в вас гарний деревяний коник :aplo: А часто на ньому хоче гойдатись? Не проїлось?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення flash-ka » 21 грудня 2013, 19:39

TYulia щодня, це точно :wink: у нас ще й машина є ))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення oksa_mal » 21 грудня 2013, 20:47

TYulia написав:хочу вас попитати, чи маєте ви коника-качалку і як впші дітки до нього відносяться? люблять чи не дуже? з якого віку активно на ньому гойдались і доки він їм був цікавий? От думаю, чи малому таке купити чи то може ще за рано?! До речі, дітки з того коника не дуже падають? бо бачу більшість без спинки. І на що звертати увгу при покупці такого коня?

нам подарували на рік, радості від нього було пару днів, а так стоїть давно і тільки місце займає. я не в захваті від нього, сама б такого не купувала :nea:
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення flash-ka » 21 грудня 2013, 21:28

я тут одну штуку помітила за донею. якщо купити вчасно, то до іграшки більше інтересу. скажімо машинка-штовхачка у нас з 7 місяців :hi: баба і дідо постарались, то вона катається, але рідко. частіше ховає в сіделко якісь дрібнички. а коник якраз в точку вийшов,то до нього більший інтерес. так само й інші іграшки. купую лише перевірене :wink: у когось пробуєм, якщо цікавить дитину, тоді купуєм,або бабусям дідусям замовляєм :hi:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення Катерина Бабій » 07 жовтня 2014, 12:36

Доброго дня! Мій малий змалечку полюбляє найрізноманітніші іграшки, але не брязкальця, мягкі іграшки, а таке як баняки, кастрюлі, кришки, ложки, шнурок зарядного пристрою, а також нещодавно купила йому не дорогий губік - рубік :
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
.
Малий сидить пів дня крутить, вертить, тишина і спокій! І логіка розвивається! До речі на цьому сайті можна придбати найрізноманітніші кубіки і за низькоб ціною.
Катерина Бабій Офлайн


 

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення Natalinda » 07 жовтня 2014, 12:44

Катерина Бабій а скільки дитині?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей