Глобальні оголошення!



Паперові ляльки

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Паперові ляльки

Повідомлення Tajga » 02 жовтня 2016, 09:59

а ну, в кого були такі паперові ляльки в дитинстві? :wink:
ЗображенняЗображення
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення oksana_tern » 02 жовтня 2016, 11:37

В мене були))))) і ще памятаю як вирізали одяг для них))))))))
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення erinaceus » 02 жовтня 2016, 12:07

О так! То було так цікаво! А зараз щось таке є? Хоча мабуть сучасним дітям то вже не дуже цікаво...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 жовтня 2016, 12:18

Ох, ностальгію нагнали. Паперові ляльки були моєю слабістю. Правда, з тих готових жодна не прижилась, я малювала свої ляльки. У мене їх було десь 20-30 дівчат і стільки ж хлопців, і на кожного свій гардероб з кількадесят нарядів :scare: І я так сильно ними захоплювалась, що бавилась аж до... не скажу, до сквлькох років, бо будете сміятись :hi: до такого віку, що вже нічим взагалі не бавилась, а ляльки далі тихенько від всіх витягала, бо вже соромилась, коли хтось бачив. У мене там цілий світ з ними був, ціле місто, можна сказати, мексиканський серіал на 1000 серій. В кожного було своє ім'я, професія. Вони спочатку ходили до школи, потім пішли вчитись далі. Потім поодружувались, довелось малювати бейбіків :hi: І так мені їх так шкода було викидати, що так і не виинула. До сьогодні лежать в коробці на шафі. І не знаю, чи дітям своїм покажу, може так і залишу для себе, буду ше колись на пенсії бавитись :ha:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Liubawka » 02 жовтня 2016, 14:58

erinaceus написав:О так! То було так цікаво! А зараз щось таке є? Хоча мабуть сучасним дітям то вже не дуже цікаво...


Бачила такий магнітний наборчик з однією лялькою і десь 20 шт. одягу, 150 грн. І купила б, і дорого...
Коли у тебе народжується дитина, ти повинна звикнути до того, що з цього дня твоє серце б'ється в інших грудях.
Liubawka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 09 квітня 2015, 11:20
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 34 раз.
Діти: Маленькому сонечку 2р.8м

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Marichka » 02 жовтня 2016, 15:47

я мала
а своїй дитині купувала теж таку,вона в книжці,недорого,до 10 грн
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Tajga » 02 жовтня 2016, 20:02

oksana_tern, в мене теж були! Грала за кожну національність як за пару, бо який прикол тільки до тих картонних їх примагнічувати?))) Цілих 15 пар!)) Не санта-барбара як у TaniaPicaSSo, але все-таки)))
TaniaPicaSSo написав: І так мені їх так шкода було викидати, що так і не виинула. До сьогодні лежать в коробці на шафі. І не знаю, чи дітям своїм покажу, може так і залишу для себе, буду ше колись на пенсії бавитись :ha:

Покажи!!! :clapping: :clapping: :clapping:
В мене була крім тих, що в попередньому повідомленні, ще така:ЗображенняЗображення
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Ще Була маленька балеринка без одягу, все їй малювала сама, а ще з сестрою так само робили самі ляльок і одяг до них малювали. Дуже класно розвиває смак і фантазію, на мій погляд.
erinaceus написав:О так! То було так цікаво! А зараз щось таке є? Хоча мабуть сучасним дітям то вже не дуже цікаво...

Є! і в продажу, і в інтернеті. За моїм посиланням є ляльки радянських часів, всі скани можна роздрукувати, а ще просто в неті пишеш "бумажная кукла" і є ціла купа всього, і барбі, і діснеївські принцеси, і свинки пепи, і хелоу кітті, і монстерхай, і дітки, і пупсики, і навіть кролики. Є навіть шарнірні) Щодо того, чи цікавить... Мою доньку, наприклад, зацікавило. Їй були подарували готову, тепер мама показала, як одяг малювати, то вже малює сама. Попросила подружку, то нашла в неті, роздрукувала підходящого розміру молодшу сестричку. :wink: Це для старшої. Меншій зробила Ельзу з Крижаного серця, але їй (3 роки) ще такий формат не підходить: не справляється притулити одежку, відірвали ляльці голову і по половині теж. :crazy: . експеримент не вдався... Бачила в неті одна мамуся для маленької донечки заламінувала ляльок і плаття, прикріплює двостороннім скотчем, досить зручно.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення oksana_tern » 02 жовтня 2016, 20:55

Якщо в бабці на горищі пошукати добре то знайти можна тих ляльок)))) ще крім них є багато журналів радянська жінка з схемами вищивки якщо миші не зжерли :crazy:
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 жовтня 2016, 19:38

Tajga написав:Покажи!!!

Може колись, коли вдома нікого не буде. Бо боюсь малій навіть показувати - забере собі гратись і розтерзає, а мені шкода буде :hi: А вже й самій цікаво на них би подивитись ще раз, бо я вже більше як 10 років тої коробки не відкривала :dreams:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Паперові ляльки

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 жовтня 2016, 00:11

Дочекалась нарешті, поки ніхто не бачив, і дістала свої ляльки. Поки розглядала, стільки спогадів нахлинуло. Десь добру половину досі пам"ятаю, як звати :hi:
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron