Глобальні оголошення!



Що даруєте на Миколая?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Що даруєте на Миколая?

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2014, 20:28

ану мамусі поділіться що будете дарувати дітям? шось в мене ідей взагалі нема :crazy: і місця для купи іграшок теж :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення olgakr » 11 листопада 2014, 20:40

В нас буде:
-книги,
-альбоми для творчості,
-іграшки на руку(ляльковий театр),
-цукерки,
мандаринки.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення Natalinda » 11 листопада 2014, 20:48

taranjka ну Даринки вже можна спитати :wink: Чи то стрьомний варіант?
Я вже питаю) будем писати листа. То має бути лук і стріли)))) Вже стоять сховані, головне щоб дитина не передумала :hi:
ну і книги) шукаю Вертихвоста)
А ще в мене ж майстер-шеф, чи як там того кулінара, то до бабусі має принести Миколай набори магнітні Готуємо з Машею (то вже моя ініціатива, але впевнена що радості буде більше ніж від луку ::Р: )
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення taranjka » 11 листопада 2014, 20:56

Даринка не знає :hi: годину мучицця і не знає що. книжка - само-собою - щось про Індію
ляльок багато, іграшок-конструкторів теж.... а то ж ще від бабусів-дідусів-хресних придумати :scare:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення Natalinda » 11 листопада 2014, 21:02

а ще побачи фігурки фіксиків, то просить, я кажу проси в Миколая))))
Все що він мене просить після Дня народження я переношу на Миколая))))

Ще забула що настільні ігри в нас будуть, бо то ще з літа чекає нагоди)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення flash-ka » 11 листопада 2014, 21:28

моя написала листа Миколаю і поклала на підвіконник. на питання що там пише дуже серйозно відповіла "абетка як в Тімура" Тімур, то сусід на 2 роки старший за неї має балакаючу абетку на стіні ))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення irinka » 11 листопада 2014, 21:37

З іграшок ну вже зовсім нічого не хочу дарувати, бо їх повно і тільки перекидаються з одного кутка кімнати в інший, але так як Юрчик дуже просив (і обіцяв бути чемним :yes: :ha: )))), то машинку на пульті замовили і ще хочемо постільну білизну дитячу, рукавички, ну і цукерки-мандаринки, як без них :wink: ))))))))))
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення Сяна » 11 листопада 2014, 21:48

у нас лист до Миколая вже 3 тижні коло вікна :hi:
коли я запитала. що ж у листі писати. то сказала доця (цитую): конструктор. лялька. шкарпетки. книжки. я питаю - ну, а щось таке смачненьке що б ти хотіла? доця: огірки! ::Р:
я готую книжки (є вже 7. але то ще Катерини буде, то поділю), хочу купити Лего, бо нам гарно пішов. лялька-принцеса вже теж є. тісто Плей-Дог, крайолівські олівці. цукерки з Айхербу (на паличці беру там. мала дуже любить), ну і фруктики. є ще настільні ігри. але то буде під ялинку чи на Різдво
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення Sms » 11 листопада 2014, 22:19

Я зібрала придане для малої на Новий рік і Миколая :crazy: Пральна машинка, праска, дошка, ліжко,ванночка,пилисос:) Ну і в Анюти "розвивайкі" замовила :) То від всіх хресних, бабусів і дідусів подарунки, тому так багато.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Що даруєте на Миколая?

Повідомлення Marichka » 11 листопада 2014, 23:11

І мене ті іграшки дістали,в нас вже того всього купа кульків,і на стриху,і в шухлядах-то моя величезна робота і з того в мене нуль часу на хобі.Я замовила зубні щітки від Амвею,бо собі дещо до дому брала,купимо ще гарні пасти;сьогодні теж замовила деякі платтячка з Алі експрес,там сьогодні трошки розпродаж,але не знаю,чи прийде до того часу.Дівчинці купимо набір з намистинками,щоб робити коралі-браслети.меншому-може пальчикові фарби.Теж щось з одягу.Думала за попугая,бо клітка пустує-але вагаюсь,бо трохи насмічує і дуже рано цвірінькає.Книжки будуть обов"язково.Ще набори трусиків треба обом-то буде нагода.І ті турецькі колготи як прийдуть,то теж до подарунка.Решту чекаю,може хтось дасть ідею
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron