Глобальні оголошення!



Підкажіть, де купити іграшку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення мешканка » 13 березня 2010, 15:14

Щойно побачила такий коврик ось тут: http://forum.te.ua/showthread.php?t=83277 Може комусь пригодиться?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення Natalinda » 20 березня 2010, 22:15

Не втрималася і дала одну іграшку Юрчику, він звісно рершим ділом попробував її на зуб. Краска трохи полиняла, видно в Юрчика слюні слюнявіші, ніж в мами :D

Тому пазли сховала до кращих часів, коли в рот буде попадати трохи менше всього що непопадя. Загалом же вони мені сподобалися.

а як твої враження від тих пазлів?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення Melisa » 23 березня 2010, 17:56

Нарешті забрала іграшки. Замовляла на ігропромі (http://www.igroprom.com.ua/) пазли на 160 елементів (в нас вони по 16-18 грн, а там - по 10.), і пальчиковий лабіринт (нижче фото). Дітьо довольне.
Зображення
Зображення
За курку можу сказати, що все поки подобається (гарно і легко скласти і розкласти). Доня ще не гризла.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення Русік » 24 березня 2010, 09:42

Всім привіт! Я якраз організатор групи СПІЛЬНІ ПОКУПКИ_ Тернопіль в Однокласниках. Саме в мене можна замовити всі ці чудові іграшки за смішними цінами. І не тільки їх! Пропонується до спільного замовлення також дерев"яні пазли Daddytoys, шкіряне взуття Шалунішка та текстильне взуття Zetpol для наших малят, дитячі спортивні куточки, одяг і взуття для дорослих. Якщо маєте питання - ласкаво прошу писати їх тут, всім дам відповіді ;)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення Naya » 24 березня 2010, 11:52

Дівчинки, згадайте перші іграшки.
Які були в ваших діть?
В нас два тарахкальця подарованих, бачу маля вже починає проявляти цікавість.
От в роздумах, шо для нього вже починати купляти.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення Natalinda » 24 березня 2010, 11:58

моєму малому музичні іграшки подобаються, ну типу кнопочку нажав, а вона грає.

ше кульочок целофановий щоб шарудів, радості :yahoo: , але розрізати обовязково, щоб часом на голову не натягнув.

кришку пластмасову від банки бабуся дала, о то тоже супер іграшка, якраз щоб до рота пхати :P (це типу до рота пхає)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення Melisa » 24 березня 2010, 12:08

моїй подобались чіковські, де можна було і покалатати і пожувати, і щоб там шось шелестіло. Короче, комбінуй, бо чіковські іграшки дорогі. можна щось придумати в дом. умовах.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення Natalinda » 24 березня 2010, 12:27

Русік, ти може ссилочки ще тут людям давай, може не всі в Однокласниках зареєстровані, а охочих щось своїм малятам придбати думаю достатньо. В нас і тема про інтернет магазини є в різних балачках
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення Русік » 24 березня 2010, 12:41

Даю! ;)
http://www.igroprom.com.ua - шикарний вибір іграшок на будь-який вік і смак! .Скидаєте мені посилання на конкретні іграшки (пошта russ-81@mail.ru, або тут в особисті повідомлення чи в темі). Ціна ваша = ціна сайта + 15% (без оплати доставки), для габаритних товарів (велосипеди, машинки тощо) - + 20%. Все одно ціна буде значно дешевше, ніж в тернопільських магазинах і ринках!!!

http://daddytoys.net - дерев"яні пазли. Скидаєте мені номера пазлів. Ціна ваша = ціна сайта + 15% (без оплати доставки). Фарба на пазлах на водяній основі, тому їх не можна мити і бажано не брати в рот.

zabavka.com.ua - розвиваючі ігри та іграшки українського виробництва. Прайс вишлю по запиту. Ціни однозначно дешевше, ніж в наших магазинах!!!

http://sportbaby.com.ua - дитячі спортивні комплекси. Шукаємо партнерів для отримання максимальної знижки (20%)

Кого цікавить дитяче взуття, одяг та взуття для дорослих, або сумки - пишіть мені на пошту або в особисті повідомлення.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Підкажіть, де купити іграшку

Повідомлення мешканка » 24 березня 2010, 14:55

http://www.igroprom.com.ua/product_info ... ts_id=2875 а такі самі, але не китайські, або китайські сертифіковані-не підкажите де можна придбати?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron