Глобальні оголошення!



Обережно: мультфільми!!!

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Обережно: мультфільми!!!

Повідомлення Nymydora » 22 серпня 2010, 21:37

Подивіться обов"язково!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення Naya » 23 серпня 2010, 10:21

ага, давно це бачили...
І чоловік з того всього колекціонує старі, добрі мультики...
Бо скоро вони просто зникнуть....
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення Marta » 23 серпня 2010, 13:31

Можете бити мене тапками, але мені самій не подобаються "добрі радянські мультики". І Лізі також.(
Ми дивимося Бейбі-Енштейн, Лунтік. До речі, Лунтік хоч і видуманий герой, але мультики маленькі по 5 хв, і в кожному є своя сюжетна лінія і мораль. Це моє ІМХО, я в помірному перегляді мультиків нічого поганого не бачу. Головне, щоб там не було насильства і крові.
Marta Офлайн


 

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення mala-karta » 23 серпня 2010, 14:12

а ми з Ромком ніяких мультиків не дивимось.
Але радянські мені подобаються. Ні бейбі-енштейн, ні лунтіка не дивилася. Дивилася якесь інше - то була просто кака. Десь шось кидається, один одного по голові палкою - ааа, як смішно!! Ну його...
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення Nymydora » 23 серпня 2010, 15:15

А ми будемо дивитися вибірково - старі добрі типу капітошки - такі навіть варто, але недовго
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення Zaya » 23 серпня 2010, 17:23

і у брата мала дивилась качечки Діснея. То аж страшно було. як зачарована - нічого не чує і не бачить. очі великі і в телік. Потім кліпала очима і плечима здригалась. Лікар сказав - менше мультиків. Бека то все.
Zaya Офлайн


 

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення Naya » 23 серпня 2010, 19:02

Marta написав:Можете бити мене тапками, але мені самій не подобаються "добрі радянські мультики". І Лізі також.(

не обов"язково радянські...
в нас є декілька японських. справді добрих, хороших...
деякі радянські, не всі...деякі теперішні....тобто всі мультики проходять чоловікову цензуру
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення Marta » 23 серпня 2010, 22:40

Так, в нас теж все проходить цензуру..))) Мою...))
Я також не приємлю ніяких ні мультиків, ні передач, де є крик і насилля. Одразу перемикаю, навіть, якщо хтось дома дивиться. Я сама не можу на таке дивитись і слухати. А от Лунтік прикольний мультик, подивіться, на Ютубі повно, правда, російською. Капітошка....Тут вже на смак..Я сама дивилась його давно, треба переглянути, але це так само вигаданий герой, тобто його в природі не існує, голос...дійсно ДЗВІНКИЙ..)))), і там, по-моєму, також не все гладко..
Не хочу образити Капітошку, тут все на "любітєля"..Так само, як і казки, так само і мультики.
А на яких мультиках виросли ви? Я дивилась "Русалочку", "Мішки Гаммі", "Вінні Пух",...З психікою все більш-менш..))))))
Marta Офлайн


 

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення Marta » 07 листопада 2010, 02:05

Показував наш дідо дитині "Ну погоди!"...
Ліза прибігла вся збуджена, пояснювала мені по 100 раз, що "бака впава", тобто собака (вовк) впала, очі квадратні, вся на емоціях.... :scare:
Коротше, цей мультик я заборонила показувати. Не подобається мені її стан після нього, а тато каже, що вона, як дивилась, дуже бурно реагувала і співпереживала з героями. Не хочу я, щоб коли вовк скрутиться в трубочку (наприклад) чи ще щось в мультику, в моєї дитини поїхав дах...((((
Хоч і радянський, але в тому мультику теж насилля є, а заєць- то взагалі "подстрєкатєль" ще той...
Marta Офлайн


 

Re: Небезпечно: мультфільми!

Повідомлення Nymydora » 07 листопада 2010, 16:29

ДО речі, Ну погоди нічим не кращий від Тома і Джері, і я не хотіла би, щоб малий до певного віку (в ідеалі - взагалі), їх дивився. НОстальгія то ностальгія, але такого типу мульти - швидше для дорослих.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Мультфільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей