Глобальні оголошення!



Сучасна мультиплікація

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Сучасна мультиплікація

Повідомлення happymami » 16 березня 2010, 12:57

Дівчатка, а давайте но поговоримо про сучасні мульти.
Ми тут коє з ким (не буду тицяти пальцями) нещодавно, як виявилося, маєм різні погляди на один і той же мульт. От шо ви скажете? Ясно, шо вік у вас вже не мультяшний, а дітки ше не в такому віці, шоб дивитися з ними. Але, думаю, всі слідкують за такими новинками як "Шрек", Хортон, Панда кунг-фу, Воллі, Вольт (шо там ше? Підказуйте)
Так от - шо скажете?
Моє імхо таке: жоден сучасний мульт не замінить добрих совєцкіх, однозначно. Колишні мульти менш реалістичніші і тому більш казковіші і мультяшні. Але мораль залишається і в сучасних мультах. Мені в приниципі подобаються всі вищеперечислені, але, дивитися їх по 100 раз не будеш. раз в три місяці - достатньо і навіть више криши.
Шрек - ржачний. Але для дітей надто певно реалістичний і троха бридотний. Хоча мала сміялася де він жабу надув
Хортон - мені подобається лише як ідея російського мультика і добротою. Дивилася з різними дубляжами - шо російчський шо український - значення нема, бо віршом кажуть
Панда - на українській мові мені не пішов. З російським дубляжем цікавіше, бо озвучує відомий КВНник Галустян. Там краще звучать фрази "Я самий ульотний" ніж на укр "Я самий кльовий". Чи "Патусуєм палюбому" а на укр шось на зразок "гайда до гурту".
Воллі - мала переживала за нього. І таракан класний. Хоч я і не люблю всяких технічних мультів. Досить навіть цікавий
Вольт - ну такий собі. Російські про те як котик і песик мили підлогу в міліон раз приємніший і кращий
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення мешканка » 16 березня 2010, 14:58

З вищеперечисленого бачила Воллі і Шрека. Воллі дуже сподобався, але дитині показувати ще пару років не буду. Шрек-теж смішний, особливо перша версія, але, як на мене-то такий мультик дітям не зовсім добре показувати, принаймі таким малим. Особисто я більш схильна до "радянських" мультиків, вони, як на мене, більш підходять для дитячої незрілої психіки. (Звісно, не всі, бо є такі перли, що дивно, як то діти потім засинати мають). Чому саме: 1. Вони короткі, не напружують ані зір ані мозок дитини. 2. Персонажі, на мою думку, більш природні і зрозумілі для дітей. 3. Лексика значно обережніша, що не скажеш, про сучасні діснеєвські мультики з "понтовим" дубляжем... я, наприклад, не хочу, щоб моя дитина чула такий лексикон ще, принаймі, пару років. (не пам"ятаю який саме мультик, але бачила уривок одного, то там персонаж щось три рази під ряд повторив "нє хрєна себе...." от тобі і маєш) 4. В більшості сучасних мультиків пропагуються ідеї "крутизни", коли головний герой стильний, модний, крутий, наворочений... це так само, як із сучасними ляльками, як каже мій чоловік: "на вигляд, як повії". Звісно, мова йде в загальному, є й винятки, але, чесно кажучи, ще не бачила сучасного діснеєвського мультика, який би не мав в собі "ложки дьогтю"... Звісно, є головна ідея мульту, яка, сама по собі, непогана, але в процесі зустрічаються такі речі, які доволі паскудять ту ідею, а діти ж відсіювати, що добре, а що ні не вміють. :unknown: Ось моє ІМХО
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення Natalinda » 16 березня 2010, 16:12

Як на мене, то Шрек, мультик для дорослих, а не для дітей, як і більшість сучасних мультфільмів, а от Простоквашино, Карлсон, про козаків і те де і те пе - це дитячі. З діснеївських мені хіба качині історії подобаються і про Чіпа і Дейла. А компютерні мультики взагалі не люблю, то вже не мультик. Раніше художник душу вкладав в мультик, а зараз машина малює... Коротше мені давно сумно від того науково-технічного прогресу :cry: Тому й почала ще під час вагітності мультики НАШІ збирати, щоб було що дитині показувати.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення Naya » 16 листопада 2010, 10:38

Natalinda написав: А компютерні мультики взагалі не люблю, то вже не мультик. Раніше художник душу вкладав в мультик, а зараз машина малює... .

Наталю, як то машина малює???
Ти тут не права. Машина не малює, бо не може. Малює той самий художник, але на машині.

А загалом, мені однаково як намальований мульт. Для мене більш важливо, що він несе дитині.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення happymami » 16 листопада 2010, 10:40

Ну от подивіться мульти на Малятко ТВ а саме про Нільса і Раскеля. Ті мультики моїй мамі дуже нра. Вони просто намальовані. Але зі смислом. І якісь добрі.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення Natalinda » 16 листопада 2010, 10:43

Naya написав:
Natalinda написав: А компютерні мультики взагалі не люблю, то вже не мультик. Раніше художник душу вкладав в мультик, а зараз машина малює... .

Наталю, як то машина малює???
Ти тут не права. Машина не малює, бо не може. Малює той самий художник, але на машині.

А загалом, мені однаково як намальований мульт. Для мене більш важливо, що він несе дитині.


Ну та ясно що то людина на машині, просто мені не нра. Хоча і намальовані є такі що :mrgreen:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 19:14

Ото вмикнули зараз випадково Лис Микита. Новий мультик український по Малятко ТВ. дівчааата. А цікаво ж. Віршований по Франку всьо як має бути. Скрипка ше й вроді озвучує. Але шо мене вразило - сучасна музика там :good: . От шойно Океан Ельзи грав. Уявляєте таке? Мультфільм на укр мові з сучасними гуртами? Супер я вам скажу. Рекламують книжку з цього мультика. Але то не то. А от диски скоро продапватимуть - то я би купила. Там шось купа серій. Мені подобається, шо воно зберігає дух класики через ті вірші Франка. Але й сучасно, бо музика і анімація. :good:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення Melisa » 26 листопада 2010, 19:41

Ми його якось на комп скачували, то теж дивились. і мені сподобалось. Але до кінця я так і не додивилась-довгий дуже. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення Naya » 26 листопада 2010, 19:55

а мені не сподобався.
аранжировка до самої дупи
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 20:01

Naya написав:а мені не сподобався.
аранжировка до самої дупи

а шо таке аранжировка? Типу музичний супровід?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Мультфільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron