Глобальні оголошення!



Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення Virchik » 30 січня 2013, 11:18

А моя теж очі продирає і кричить мульти, але я тепер роблю так витягую один провідок з Т2, вона включає бачить що темний екран і каже що дядьки на вишці виключили.
І маю спокій дитина собі малює, возить он машинки по хаті.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення Natalinda » 30 січня 2013, 12:24

Nymydora а не думаєш що поки до грядок - то звикне що мультики мають бути?
В нас іграшок повно книжок, ну і погуляти взимку тоже можна...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення Nymydora » 30 січня 2013, 14:36

Наталінда, ти мене недооцінюєш )) є в нас і іграшки, і книжки. І гуляти ходимо. Але день довгий, часом хочеться просто чаю попити, щоб ніхто не мамкав, а часом попісяти спокійно. Крім того, я ж на роботі, от бабуся і створює собі можливість нормально обід зварити. Бо є дні, коли сам граєтсья, а є дні (особливо, коли я вдома), що буквально за спідницю тримається. Я не заперечую, що ми самі його підсадили, зрештою.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення flower » 30 січня 2013, 14:39

так само і у мене. постійно те "мам" аж піднадоїдає деколи. але в мене і мультики інколи хоче шоб я з нею дивилася :cray:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення georginochka » 30 січня 2013, 16:30

А я своїм обмежила час перегляду мультиків по 15 хв на кожну дитину (півгодини в день, якщо мультик цікавий обом) і купила таймер щоб то контролювати :yes: . На вихідні можемо всі разом якогось довгого мультика подивитись. Бувають дні що й зовсім не дивляться, але взимку їх дуже не багато.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення Virchik » 30 січня 2013, 16:58

А чомувзимку небагато?
А цілий канал з мультфільмами?
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення georginochka » 30 січня 2013, 20:24

Virchik написав:А чомувзимку небагато?

Тому що взимку значно менше гуляємо, значно частіше хворіємо, тому й більше часу проводимо в квартирі. А через це і мультфільмів дивимось більше.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Мультики та ТБ

Повідомлення Росава » 04 березня 2015, 23:02

Не знаю, чи це "правильна гілка" форуму, нехай пробачить адміністратор, якщо тема "не там" :-)

Давайте поговоримо про те, чи дивляться ваші малюки мультики і телевізор? Чи дозволяєте це, чи ні? Чи дивитись тільки разом і все коментуєте, щоб вони все розуміли??

Я одразу ж розкажу про наш досвід, у нас телевізора нема, тому неконтрольований потік реклами ми НЕ дивимося, хоча я знаю, що дітки реклама захоплює :impossible:

Ми інколи (раз на тиждень), коли треба Даринку відволікти включаємо мультик Tiny Love
phpBB [video]


Ми включаємо англійською мовою, хоч є ще й російська версія. Мені здається, що він цілком нормальний і добрий, і його можна показувати дітям малим, бо він їх вчить багато (мені здається, що доця саме з мультику навчилась махати ручкою "привіт" і "па-па" :dance: :bye: )

а які мультики порадите ви? скидайте сюди гарні мультики, щоб ми знали, що ще можна дивитись :-)
Зображення
Росава Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 15 листопада 2013, 19:28
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Донечка - ясне сонечко :-)

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення Natalinda » 05 березня 2015, 11:20

Росава думаю тут варто уточнити вік дитини :wink: Ще 3-4 роки тому (зараз я просто не цікавилася) психологи не рекомендували до 3-х років взагалі перегляд будь-яких мультфільмів і неважливо чи це компютер чи телевізор. Але це мало кого з батьків особливо хвилювало і чим далі то меньше хвилює :pardon:
У нас в родині є хлопчик якому 4 роки. Від 2-х років він вміє сам вмикати телевізор і шукати мультики. Моєму 5, досі не вміє ні шукати мультиків по телевізору ні на компі. Вони не люблють разом гратися :pardon: бо той сидить в телевізорі, а той сидить з іграшками. Але добре і мені і мамі того хлопчика. Мені добре що дитина вміє сама гратися, проситься на вулицю, рідко просить включити мультик, а їй добре, бо вона зранку встала, зібралася і пішла на роботу, а дитина проснулася коли проснулася, мультики включила собі і сидить так цілий день, навіть їсти не просить.
Моя думка, мультики після 3-х років дозовано.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультфільми: варто чи не варто їх дивитися

Повідомлення Тиха » 05 березня 2015, 22:19

в нас дозовано не виходить з мультиками. кілька днів включала синочку відео з тваринами - картинка, назва, як вони "говорять" в реалі. дитина навчилась новому, це плюс. але кожен наш день починався з "гав-гав" - просив включити відео і протягом дня теж то "гав-гав" і мама через то нервувалась. вже кілька днів, за легендою, собачки сплять, а нервується дитина :impossible:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Поперед.Далі

Повернутись до Мультфільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron