найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Шукаю мультик+україномовні мультфільми

26 листопада 2010, 21:21

мені сподобався мультик "Безтолковий вомбат" старий український, чоловік мені давно про нього розказував, але тільки недавно знайшли в неті подивилися.
але то скоріше для дорослих мультфільм.

Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 16:15

Ми з коханим дуже любимо цей

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Просто бомба,його часто по нікелодіон крутять,і наш малий вміє співати як той вовк,там багато різних коротких серій,пошукайте на ютубі,якщо сподобається,бо я не знайшла так щоб всі були в купі.

Я на нього спочатку не реагувала ,думала якась дурня,чоловік звернув мою увагу,то я давно так не сміялась.

Ну і ще сімпсонів любимо,але то не дивина,їх мабуть ,майже всі люблять

Re: Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 16:22

я певно геть тупа, бо не зрозуміла в чому прикол в тих мультиках...

Re: Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 16:25

Naya написав:я певно геть тупа, бо не зрозуміла в чому прикол в тих мультиках...

А я не знаю як тобі пояснити :zybu: :zybu: :zybu: ,я від них просто валяюсь в прямому смислі слова,ти дивилась від початку до кінця?Зі звуком?

Re: Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 16:29

зі звуком
від початку й до кінця, кілька серій...

Re: Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 17:19

Перлинка, кльові мульти! піднімають настрій! ;-) :zybu:
Шкода, шо мало...

Re: Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 17:58

Ну, я не відношусь до тої категорії, котрим Сімпсони подобаються. Якраз навпаки. :mrgreen:

Re: Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 18:04

Перлинка, я собі KFJG вже давно скачала вконтакти. Я вопше під столом сиділа від них. Вони спочатку такі тупі здаються, але коли вкурюєш прикол, то можна впісятися. Але буває, що я дивлюся якусь нову серію, яку ще не бачила і мені не дуже смішно. все залежить від того, з яким настроєм до них підходити.

Лесю, прикол в цих мультах в їх плоскості. Але то тре бути самому на приколі. шоб з них ржати. Тобто має бути хороший настрій і не просто так собі сів і глянув і всьо. Воно тоді якос не так смішно. Я коли вперше всі 5 серій побачила, то аж сльозами заходилася. То, знаєш, як в школі колись було, шо хтось пальчика показав, а всі ржуть аж під парти залазять. Хоча якшо розібратися, шо ж смішного в пальці. Прикол мульта в тому, шо всі звірі пов*язані ритмом, і писком вовка. Ну а мисливець типу їх ловить, але ніколи не бачить))))

Думаю, шо то на свою аудиторію ці мульти. Навіть моя мама сміялася і казала шо сміється бо вони тупі :lol: . А вона в мене іноземних мультів вопше не любить.

Я саме більше ржала з нічної серії :zybu: :zybu: :zybu:

А Сімсони мене не заперли. Хоча бачила лиш одну серію :lol: . Не хочу більше. Хоча коліжанка каже. шо вони дуже філософські і повчальні :stupid:

Re: Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 18:13

Nelya написав:Ну, я не відношусь до тої категорії, котрим Сімпсони подобаються. Якраз навпаки. :mrgreen:

Ну я знаю,що є й такі ;-)

Re: Мультики для дорослих

25 грудня 2010, 18:16

Гриффины - круче Симпсонов! Family Guy
вот, отрывочег
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Відповісти