Глобальні оголошення!



Дитячі колготи

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячі колготи

Повідомлення Lenysa » 06 лютого 2014, 20:51

Поділіться досвідом, які знаєте якісні колготи , щоб не клочавились :dash: :dash: :dash: ? яких фірм і де купляєте?
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Дитячі колготи

Повідомлення Marichka » 06 лютого 2014, 21:08

Купляла минулого року тернопільські,то носили завжди і тонкі,і теплі.Ціна вигідна,якість на ті гроші хороша,але мені вони обходились дуже дешево
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитячі колготи

Повідомлення nelly » 06 лютого 2014, 21:36

Я люблю польські колготи, ті що в Саші на Медовій (не памятаю як фірма називається), гарні малюнки і не кошлатяться. Ще знайшла для себе класну турецьку фірму Bross, теж якісні і дуже яскраві, також Кнітекси польські класні. Якщо хочете, щоб колготи мали гарний вигляд чим подовше то ціна їх має бути не менше 45 грн., бо всьо що дешевше то і носиться погано. Я дуже люблю колготи купляти малій :aplo: , собі куплю гірші а їй завжди дорожчі :pardon: А, ще гарна фірма теж польські Gatta та Wola.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитячі колготи

Повідомлення !OLGA! » 06 лютого 2014, 21:53

Мені також подобаються колготи турецьких і польських виробників. Ціна більша, але якість відповідна.
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Дитячі колготи

Повідомлення Оксанютка » 06 лютого 2014, 22:10

Мені подобаються колготки Червоноградської фабрики "Дюна".В Цумі на першому поверсі є їхній відділ.Ціни приємно здивують.Є й дорослий асортимент.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Дитячі колготи

Повідомлення sky » 06 лютого 2014, 22:33

А я люблю польські, не кошлатяться, і гарно носяться, але значно дорожчі :nea:
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Дитячі колготи

Повідомлення okcana » 06 лютого 2014, 23:42

І мені подобаються польські Гата, трохи дорожчі, але гарно носяться
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Дитячі колготи

Повідомлення Ulkanet » 06 лютого 2014, 23:47

Я купую свої Легка хода. по 20-25 грн в Сільпо (Орнава). Типу червоноградських. Не линяють і не розтягуються. За 20 грн на розмір 104 - то супер ціна. Щей кольори різні: рожеві, фуксія, сині, голубі, тілесні, чорні, червоні, корал.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитячі колготи

Повідомлення мамаНастусі » 06 лютого 2014, 23:57

теж беру Дюна, і якість класна, і ціна приємна)))))
Зображення
Зображення

А жити без цілі - це не жити, а існувати
мамаНастусі Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 81
З нами з: 07 червня 2013, 13:03
Звідки: Тернопіль - Дружба
Дякував (ла): 87 раз.
Подякували: 87 раз.
Діти: Анастасія і Софія

Re: Дитячі колготи

Повідомлення Касівочка » 07 лютого 2014, 00:44

Поділюсь своїм досвідом, можливо комусь стане в пригоді, так як я в свій час теж багато часу присвячувала пошуку хороших якісних колготок. Так от - ми в своїх майже 5р. мали колготи багатьох виробників (всіх зараз напевно і не згадаю)). Носили Прімарк, Легка хода, Дюна, Конте, Топко, Шарманте, Кребо дісней, Гатта, Вола, Ревон... Якість останніх трьох польських фірм дуже хороша, але в садок на кожен день шукала щось подешевше)). Довго шукала, хотілось щоб і ціна була невисока, і якість якшо вже не ахті, то хоча б щоб дитину не було встидно в них в садок вдівати довший час.
І от на диво сподобались мені дешеві угорські колготи. Якість, як на мене, нічим не гірша від значно дорожчих вище згаданих польських, наші 2 пари ще досі не розтягнулись, носки, п'ятки і коліна не повитягувались, після прання залишаються м'якенькими. "Катишки" є, звичайно, як і на всіх трикотажних колготах, проте помітила, що їх менше, ніж я звикла бачити на інших колготах. Може їх би було ще менше, хз, але ж через брак часу і лінь :=): перу їх не вручну, як радять прати колготи, щоб довше мали пристойний вигляд, а при 40град., правда, перевернувши "навиворіть". Вказано, що склад 100% бавовна. Я чесно, кажучи, в цьому сумніваюсь, але до тіла приємні, тепленькі, та й за такі гроші я дуже задоволена. В малих це їхні улюблені колготи, як чують, що вдіваємо колготи з бантиками і цяточками, то і бажання йти в садок зразу з'являється :hi: . Ще одне - брала на пробу махрові колготочки цієї ж фірми, можу сказати, що якраз їхня якість залишає бажати кращого, тому я за їхні звичайні демісезонки. Мінус в тому, що вони сильно маломірять, але знаючи це, думаю, не буде проблемою взяти більший розмір. Я коли наші купувала, нажаль, цього не знала, тому колготи зараз впритик, візьму на весну ще декілька пар, але вже більшого розміру.
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей