найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Дитяче демісезонне взуття

15 лютого 2014, 17:17

і я от в роздумах, чи треба якісь демі черевички з підкладкою, чи можна відразу в кросовочки вдівати? Зараз маєм термо чобітки. Гумачки ще певно на цю весну не буду купувати, бо ще сам не дуже бігає.

Re: Дитяче демісезонне взуття

15 лютого 2014, 18:08

А ще підкажіть де ви купляєте взуття. Бо поки моя доня була маленька, то пінетки і зимове через інтернет замовила. А ще кума своїх діток віддала. А тепер ми бігаємо, але треба оов'язково з приміркою

Re: Дитяче демісезонне взуття

15 лютого 2014, 23:13

Новенька я часто купую в Умці, ще непогані в магазині взуттяв центрі як йти від зеленої церкви в сторону цуму справа

Re: Дитяче демісезонне взуття

15 лютого 2014, 23:40

Dribchuk написав:як йти від зеленої церкви в сторону цуму справа


там ортопедичне і не дороге відносно взуття. в основному від "Шалунішки"

Re: Дитяче демісезонне взуття

16 лютого 2014, 00:07

flash-ka так, ми минулого року брали там босоніжки тм Little Deer ортопедично-профілактичні то були навіть на 20грн дешевші ніж на ринку.

Re: Дитяче демісезонне взуття

16 лютого 2014, 11:01

Dribchuk написав:як йти від зеленої церкви в сторону цуму справа


Що то за магазин? Розкажыть подробніше, як називається?

Re: Дитяче демісезонне взуття

16 лютого 2014, 11:57

Dribchuk написав:flash-ka так, ми минулого року брали там босоніжки тм Little Deer ортопедично-профілактичні то були навіть на 20грн дешевші ніж на ринку.

Це ви про " Країну дитинства" говорите? чи якийсь інший магазин?

Re: Дитяче демісезонне взуття

16 лютого 2014, 12:04

Ні, це інший магазин. Як йти від зеленої церкви в центрі в сторону цуму, є пішохідний перехід - там ще квіти продають, то перейти той перехід і справа є вивіска "дитяче взуття", колись там був магазин з музичними дисками, касетами.

Re: Дитяче демісезонне взуття

16 лютого 2014, 12:59

то певно якись новий магазин, ще його не бачила. Ще взуття BG продається в магазині біля перемоги, але ціни там дочить високі. За зимові терміки хотіли більше 400 грн, а в інтернеті за 300, або й за 250 можна було знайти. Але щобпримірятись мтжна туди зайти.

Re: Дитяче демісезонне взуття

16 лютого 2014, 13:18

Не новий,ми там купляємо взуття.В кінці минулого літа він точно був відкритий. Зайдіть,він мені дуже подобається цінами і асортиментом. Там є карточка знижок, а зараз на літо 15% знижки.Ми теж купляємо Шалунішку. Дрібчик дуже точно описала як його знайти.
Відповісти