Глобальні оголошення!



Як ви ставитеся до взуття б/у?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Як ви ставитеся до взуття б/у?

Повідомлення mala-karta » 23 липня 2010, 00:01

Народ, а як ви ставитеся до взуття б/у?
Зараз нова течія - що взуття б/у не можна, бо в кожного своя походка і ортопеди проти і т.д.
Але, з другої сторони, я чужі доношувала і брат за мною дещо доношував і всі знайомі так, але і косолапими не виросли :unknown:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вибір взуття

Повідомлення Natalinda » 23 липня 2010, 02:42

Я взагалі проти такого взуття. Але от перші синові сандалики вже вот-вот будуть малі. Це не те що я хотіла. Кожних три-чотири місяці платити по 200-300 грн. напевно (точно) буде напряжно...так що не виключено що думка моя зміниться...

Я теж доношувала за 2 сестрами практично все взуття. Але ж у взутті тільки на вулиці...а так як ми то тільки на людях у взуті а так по-подвірї босяком...

Ну але якщо у попередньої дитини сто процентів була плоскостопість чи ше якісь вади (а по взутті це переважно видно) - то ну його те взуття, треба складати грошики на нове.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вибір взуття

Повідомлення гра з вогнем » 23 липня 2010, 16:44

Іра. я довго думала про взуття та одяг бу. все таки дитині хочеться понакуповувати гарного, а ... не виходить.
але все таки прийшла до думки купувати нове. особливо щодо взуття.
це дійсно так, у кожного своя хода, своя постава ніжки, у чужому взутті - вона може змінитися. знаю по собі.

я думала-думала і вирішила купувати на розпродажах (одяг)
а взуття ми купуємо еко. тому що коло нас знаходиться магазин, де еко продається за прийнятними цінами. якщо я піду в дешевий магазин купувати якесь не брендове китайське дитяче взуття, я його куплю мінімум за $15, в еко я куплю за 20, якщо купуватиму дві пари, то вийде десь по 18 (це я про літнє). тому я віддала перевагу взуттю еко.

зараз ми переїзжаємо, і я вже починаю переживати, де то я буду купувати дитяче взуття :( бо ні марок, ні фірм, ніяких особливостей, за якими треба обирати - не знаю...

і ще, у зв'язку з кризою, еко перестало випускати нове дитяче взуття. цього року не було взагалі нової колекції. дуже сподіваюся, що на осінь ще хоч щось залишеться, або вони знову відновлять випуск.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вибір взуття

Повідомлення мешканка » 26 липня 2010, 09:12

а ми доношували і доношуємо і будемо доношувати і, наразі, ніяких проблем нема...Думаю, краще доношувати за кимось якісне взуття, з твердим задником. з нормальною підошвою ніж купляти щоразу нове, але дешеве і неякісне! (хоча, якщо є можливість купляти щоразу нове і якісне-то, звісно, краще!)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вибір взуття

Повідомлення Радмила » 26 липня 2010, 23:50

ми купляєм тільки нове і якісне. Старшій перші три роки на сезон літо, зима шло по дві пари босоніжок і чобітків. Нам сказали лікарі так: одяг можна купити і дешевий-китай, а черевички тільки якісні, щоб ніжка гарно сформувалась. Так і роблю. На одежці можна і зекономити, меньша доношує за старшою. А капчики у кожної свої.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Як ви ставитеся до взуття б/у?

Повідомлення Галина_ » 15 вересня 2014, 21:53

Мені здається, що доношувати взуття після іншої дитини трохи небезпечно, особливо, якщо в дитини були якісь відхилення в формуванні стопи. Ми для себе вибрали бюджетне взуття Шалунішка - недорогі, але якісні.
Галина_ Офлайн


 

Re: Як ви ставитеся до взуття б/у?

Повідомлення Ulkanet » 15 вересня 2014, 22:08

не таке вже і дешеве взуття. сандалі дівчачі по 250 грн на 27 розмір. :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як ви ставитеся до взуття б/у?

Повідомлення Anjuta » 15 вересня 2014, 22:16

Ulkanet написав:не таке вже і дешеве взуття. сандалі дівчачі по 250 грн на 27 розмір. :crazy:

реклама сайту)
плюс Шалунішка - це Росія...
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Як ви ставитеся до взуття б/у?

Повідомлення taranjka » 16 вересня 2014, 08:31

мали один раз шалунішку - гіршого взуття ні до ні після не купляли. нам подарували сандалі. пару раз взула. натирали (тепер розумію чому шкарпетки під взуття дають :hi: ), а коли змокли, то пок дійшли - одна шлейка відлетіла :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як ви ставитеся до взуття б/у?

Повідомлення stella123 » 16 вересня 2014, 16:29

Я категорично проти взуття бу. Бо сама стала жертвою бу взуття в дитинстві. Тепер маю проблеми з ногою. Це не сташно і не смертельно. Це майже непомітно. Але є. Але деколи як багато ходжу відчуваю дисконфорт. Тому не раджу купувати таке взуття дітям. Бо лікування може обійтися дорожче. Або якщо нема іншого виходу ретельно його оглядати і дивитися,щоб там не було всяких дефектів і викривленнь.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012


Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей