Глобальні оголошення!



Дитяче взуття. Зима

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення TYulia » 06 лютого 2017, 22:28

TYulia написав:Цього року купили малому b&g термо чобітки. Враження в мене двояке. З одного боку дійсно дуже теплі і не промокають, але з іншого боку, якісь вони неправильні термо, бо навіть при -5 ножка в одній тонкій колготці потіє, так що як зранку погуляли, то треба сушити на батареї, бо вони аж мокрі всередині. Я колись читала, що в термо і в +5+10 можна ходити. Тому я щось не розумію з ними :nea:

Не навчилась я на своїх минулорічних помилках, знову взяла термо BG і результат той же, після кожної прогулянки маю сушити, бо всередині мокрі від ноги (не від зовнішнього промокання).
Ще на Лідл замовляла капчики щось за 12 євро, дуже легенькі, виглядають як демі, але не мерзли в них. В них така ніби резинова, Точніше прорезинена калошка, то мій малий щось кілька разів шурнув носиком і протер її на обох ногах, то вже не дуже гарно виглядає.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення Русік » 06 лютого 2017, 22:37

TYulia, на Лідлі брала типу таких?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення гра з вогнем » 06 лютого 2017, 22:41

TYulia, кажуть. що до тих термо ще потрібно шкарпетки відповідні, щоб по особливому вологу відводили.
Це я до того, що у мене така сама проблема, а розбиратися ще зі шкарпетками я наснаги не маю(
У сина пітніють ноги в будь якому взутті, в кросівках, в черевиках, в термо
Тому я дала собі спокій.
На цю зиму купила 3 пари, так вийшло, що до однієї тіки доріс, це черевики осінні, але через оте пітніння ніг я прилаштувалася купувати такий тип взуття на зиму; другі це високі кросівки без сітки і треті чоботи на сніг - самі дешеві купила у волмарті, бо у всіх, абсолютно всіх зимових нога пітніє. Я вирішила більше не тратися на фірмові, якщо у мене вони не працюють, та і снігу у нас не буває так часто як я собі науявляла.
У всіх трьох парах приходить з мокрими ногами. Якщо я ще припускала на початках, що кросівки і черевики попускають, то коли прийшов у чоботах (а в школу я давала перевзуття), а ноги знов мокрі, то я ті чоботи висушила, напхала паперу і закинула в воду на пару годин і ще й час від часу плюскала ними. Папір був сухий. Я зрозуміла, що проблема не у взутті.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення TYulia » 07 лютого 2017, 22:07

Русік написав:TYulia, на Лідлі брала типу таких?
Прихований текст

Так, дуже подібні на ці.

Гра з вогнем, так напевно в нас теж така проблема з пітнінням ніг. Гарячі хлопці)) навіть на перевзуття даю йому босоножки, всеодно нозі певно жарко.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення erinaceus » 07 лютого 2017, 23:32

flower А в уггі як було доці, зручно ходити? Не дуже вони широкі, ножку хоч трохи тримають? Не парили?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення flower » 08 лютого 2017, 10:41

erinaceus Уги їй дуже подобаються. Їх дуже легко взувати і скидати, тому то її улюбене взуття. Вона в мене дівчинка делікатна, але ногу тримають гарно. Вони у нас найбільше носилися і носяться зі всіх 3х пар, які має.
Зображення
Мерели мають один недолік, замок іде не до кінця. Тому взути їй самій легко, а от скинути треба їх потягнути, то сили не хватає (особливо як спішить роззутись, бо в туалет приспічило :hi:). Якби моя свекруха їх помацала, то сказала би, що я дитину морожу. Вони тонкі дуже навіть я б сказала (бо це не перші терміки). Але теплі, бо я Ніку, як був мороз, питала і провіряла ножку. А ще це улюблена фірма мого чоловіка. Він колись у Польщі купив собі Мерелли і затаскав їх до дир в прямому змісті цього слова. Модель була кльова, без шнурків, туфлі, але чуть спортивні, але не надто, можна було під все їх взувати і виглядало гарно. Все як він любить. Замшеві, а прала їх в машинці і їм хоть би що. На дощ не промоали зовсім, аж поки він не зрозумів, що підошва стерлась до дир)))) Ніде після прання за роки шов не розклеївся, а стерлась підошва. Уявляєте? Шукали довго їм заміну і потім я виловила виловила в Гри в СП дуже схожу модель фірми Tsubo. Бо Мерели дуже важко найти по адекватній ціні і щоб розмір був. То ці теж замша, теж бувають всі в болоті і теж перу в машинці. Вже 4й сезон носить і поки нюансів ніяких не вилізло.
Зображення
Ну і на завершення Квечуа за 200 грн. На сніг і на слякоть супер. Не бачу змісту в дорожчому взутті.
Зображення
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення Малiна » 14 лютого 2017, 14:07

Milichka написав:Дівчата, як ви купляєте взуття на зиму? На виріст?
У нас ножка в колготках і носках 12см. Я купила взуття 14см. Вона в них ходить як в ластах. Думаю продавати і купляти 13см. Але деякі мамочки мене відраджують, кажуть, що зимове взуття на півроку купляється, потрібно брати на 2-3 розміри більші. Ви як купляєте?



Я зазвичай купую на 1 см більше. цього цілком вистачає на рік. І я беру тільки шкіряне взуття, його ще можна розтягнутися при необхідності. Я беру взуття в тео лео. Взяли весняні черевички 1,5 роки тому і коли стали малі - трошки розтягували їх за допомогою спирту. Зі взуттям все в порядку
Малiна Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 23 січня 2017, 15:17
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення mariana » 02 листопада 2017, 17:53

Дівчата, напередодні нового сезону знову підніму цю тему. Яке взуття зимове купили діткам своїм? Ми перепробували багато різного взуття, і відзиви неоднозначні про все, хочу цього року купити якусь нову марку, можливо хтось порадить щось?
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення Vikibee » 02 листопада 2017, 18:00

Мені дуже "припали до душі" Superfit -ти. Другу зиму з ними зимуватимемо. Дуже легкі і теплі, навіть у сильні морози.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення mariana » 02 листопада 2017, 18:09

Vikibee от і я на них заглядаю, в сезон розпродажів не взяла, зараз ціна трохи кусюча.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей