Глобальні оголошення!



Дитяче взуття. Зима

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Вибір взуття

Повідомлення Перлинка » 21 жовтня 2010, 13:00

Бо капці по 500 грн на перші кроки... Вони ж на пару місяців і дитина навряд чи їх переваги оцінить.

Ну як не оцінить?Якщо мені дитина з прогулянки приходила завжди з холодними ніжками у взутті на цигейці.Хіба не оцінить,якщо їй буде тепло ,сухо та комфортно?
Просто вважаю,що насправді,то не так вже й дорого.По перше можна на тому ж кідстафі купити вживане у відмінному стані за пів ціни.По друге,його,або нове ,можна потім продати знову ж за пів ціни (а іноді й дорожче).
Так само і дорогі термокомбінезони.Я купувала минулого року нові в Антошці по 700 грн,взяла з запасом на розмір більші,вистачить і на цю зиму.Після чого зможу їх ще продати за пів ціни.Минулої зими жодного разу їх не прала,тканина водостійка,та стійка до бруду,витирала мокренькою тряпочкою.Попрала в кінці сезону,перед тим як у шафу ховати,і вони далі в чудовому стані,майже як нові.Легесенькі,діткам було зручно рухатись в них,тим більше що під низ вдягала легко,жодного разу не замерзли.То хіба не вигідно,поносити 2 роки хорошу річ і ще продати за пів ціни,а ви спробуйте продати якийсь інший не термокомбінзон так вигідно.
Те саме можна і про хороше взуття сказати,тільки його навряд чи вийде 2 сезони поносити,доціні чобітки з минулого року ще добрі,але боюсь що до кінця зими не вистачить тому візьму ще одну пару.А у малого були минуої зими трішки меньші ,а ті що більші(на 2 см) взували рідко,так цієї зими вони якраз.
Перечитала щойно ще раз відгуки,є нарікання як на демари так і на дороге взуття,так само як і хвалять і те і те ,тому це мабуть питання індивідуальне,треба спробувати щоб переконатись,я демари не носила ,тому стверджувати однозначно не буду.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вибір взуття

Повідомлення Natalinda » 21 жовтня 2010, 13:11

Тут дійсьно як ви Перлика пишете все індивідуально.
Я теж вважаю що взуття повинно бути якісним, але якщо б мій карапуз в січні тільки робив перші кроки похаті, то на вулиці по болоті з снігом сумніваюся що б він багато і довго ходив (правда на власному досвіді такого не знаю точно, то лише моє припущеня), тому теж вважаю що на перші кроки капці за 500 грн. задорогі.

Я теж Демари замовила, але ще чекаю, от прийдуть то теж зможу щось написати про враження.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вибір взуття

Повідомлення Перлинка » 21 жовтня 2010, 13:34

Демари
дійсно добре,якщо дитна поки не ходить,або ходить мало,і якщо не водити по мокрому.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вибір взуття

Повідомлення Apolloniya » 21 жовтня 2010, 14:19

Ecco
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Вибір взуття

Повідомлення mala-karta » 21 жовтня 2010, 14:53

Перлинка написав:
Бо капці по 500 грн на перші кроки... Вони ж на пару місяців і дитина навряд чи їх переваги оцінить.

Ну як не оцінить?Якщо мені дитина з прогулянки приходила завжди з холодними ніжками у взутті на цигейці.Хіба не оцінить,якщо їй буде тепло ,сухо та комфортно?


то краще купити ті ж угги чи демари :)

я за демари - бо в них і сидіти тепло, і ходити добре :)

а взуття з горетексами - то вже однозначно на добре ходячу дитину.
Мембрана - то не утеплювач, навіщо за неї переплачувати?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вибір взуття

Повідомлення Перлинка » 21 жовтня 2010, 17:07

а взуття з горетексами - то вже однозначно на добре ходячу дитину.

просто мій минулого року,навіть коли не вмів ходити,рухався багато,його водили.Якщо йшли на прогулянку лиш поспати,то взуття не взували ніякого.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А що ви сьогодні купили дитині?

Повідомлення Marta » 28 жовтня 2010, 01:28

mala-karta написав:Крапка!
Ромка гуляв в демарах в +5 і на тонкі колготи - ноги були гарячі.

А взагалі вони до -15.


Іра, а я читала ось тут http://kids-demar.at.ua/
наступне: "В зимней обуви Demar используется натуральная овечья шерсть, благодоря чему все сноубутсы выдерживают морозы до -30?С " Брешуть?... :???:
Marta Офлайн


 

Re: А що ви сьогодні купили дитині?

Повідомлення mala-karta » 28 жовтня 2010, 01:44

ну, чесно скажу, не провіряла
але ціла зима попереду

в мене знайомі з Одеси, вино всю минулу зиу проходили в демарах - тоді дитині було близько року, ходила мало, в основному сиділа.
Але зима в Одесі, мабуть, не така крута була :)

А взагалі, навряд чи ви в -30 далі магазина гуляти підете.
До магазина витримають :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А що ви сьогодні купили дитині?

Повідомлення Shalimar » 28 жовтня 2010, 01:48

Marta написав:В зимней обуви Demar используется натуральная овечья шерсть, благодоря чему все сноубутсы выдерживают морозы до -30?С " Брешуть?... :???:

Не знаю, как обувь фирмы Демар, а овечья шерсть и не такое выдерживает :)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вибір взуття

Повідомлення Marta » 28 жовтня 2010, 11:06

Бо я планую демари на всю зиму, побачимо.... :???:
Дійсно, в -30 мало куди підеш...Мені тоді тоже треба демари..))))
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron