Глобальні оголошення!



Дитяче взуття. Зима

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення nelly » 01 жовтня 2016, 07:45

Пeрeпрошую, видно що у Вас пeрша дитина стільки клопоту :hi:
Я якась погана мама, бо старша носила тe що дали коліжанки а молодша тe що лишилося після старшоі :crazy:
Цього року прикупила аж дві пари б/у взуття для мeншоі. Нe бачу потрeби викидати 500-700грн якщо Ваша дитина будe раптом 10разів на снігу стояти, алe цe моя думка, мами яка забагато рахує...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення TattyMummy » 01 жовтня 2016, 15:11

Мені Демари також не подобаються, також нога потіє в них та й для першого взуття я б їх не брала - дуже вони якісь "безформенні". Для мене найоптимальніший варіант - купити б.у. якісь типу екко, суперфіт, бартек. Діти перше взуття не встигають зносити, воно перевадно в ідеальному стані навіть після кількох дітей :)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення Новенька » 01 жовтня 2016, 15:53

Наші перші Демари прийшлись на 1 рік на початок активного ходіння (почали в 10 міс) і взуття добре поносилось, без мокрих ніг і нога гарно фіксувалась з допомогою шнурівки. А а взуття б/у вже трохи втоптане під чужу ніжку і підійде мабуть для дитини яка буде сидіти у візку чи в санчатах. Я на зиму в рік купила чохол санки на овчину, виїхали в ньому один раз , весною я його новим і продала, бо доня була активим ходуном
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 жовтня 2016, 21:31

Ми на першу зиму (1,2 - 1,5) мали демари. І після того ще мали демари. Нога не потіла, добре носились, задоволена. Але вони, як мені здається, лиш на мороз, якщо така зима, яку називають 'європейською', то вони зажаркі тоді.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення erinaceus » 02 жовтня 2016, 12:12

І мені здається, що зажаркі. Так як зараз в нас зими не дуже сніжні і морозні, то в ідеалі мати дві пари. Одні типу Демар, які добрі на сніг і мороз. І ще якісь на подобі Еcco чи Geox, на теплішу погоду. Щоб ногу добре тримали і в яких було б зручно бігати по сухому асфальту.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 жовтня 2016, 12:20

erinaceus написав:то в ідеалі мати дві пари.

100%. На мороз і сніг не може бути те саме, що й на болото і слякоть.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення Русік » 06 лютого 2017, 14:28

Так, дівчата, весна на підході, вже можна робити висновки по зимовому взуттю. Які результати польових випробувань? Яким взуттям залишились задоволені?
Почну з себе.
Якимось дивом мої діти обоє ходили цю зиму в тому ж взутті, що і минулої зими, хоч були наготовані на розмір більші, то так і простояли в шафі.
Я, здається, колись вже писала, що купляла на спордіректі старшому сноубутси Каррімори і на заміну дутіки Кампрі.
Висновки:
Каррімори неубойні, дуже теплі, не промокають, не слизькі, але дуже важкі; як син цілий день на вулиці бігає, то ввечері може сказати, що ноги болять. Більше брати не буду.
дутіки Кампрі майже невагомі, промокають тільки якщо стати в реальну калюжу, але п"ятка поїхала, форму тримають погано. Можливо, візьму на заміну, але як основне взуття - ні.
Меншенький носить сноубутси кампрі, куплені за 3 копійки на тому ж Спортдіректі. Але він не такий гуляка, як старший. Не дуже важкі, теплі, там де калоша, то не промокають, а верхня частина може намокнути, як штани підскочуть.
короче, я знову в пошуку. В шафі відлежали Мерелли, не можу по них нічого сказати, бо ні разу не взули. І ще приглядаюсь до таких Кучуа з Декатлону, по них хороші відгуки в продавалці (я вже колись брала меншому взуття цієї фірми, залишилась дуже задоволеною, але там були тільки маленькі розміри)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення flower » 06 лютого 2017, 14:38

Русік я колись за твоєю порадою взяла ті Квечуа (здається так правильно :confused: ну ти зрозуміла). То я теж задоволена, на слякоть чи сніг до лижного костюму, супер. Легші за Сорели, хоч теж резинова калоша. І Мерелами дуже дуже задоволена, нарешті цього року носить, нога виросла, бо брала ще колись в Гри нашої в СП. Такі тоненькі, акуратні, а теплі виявились. По них зовсім не скажеш, що вони зимові, але ноги не мерзли їй в них. І Уги з нексту, супер, натуральні і дизайн гарний, прала в машинці. Але по теперішніх цінах, я не знаю чи би брала. Буду шукати якісь натуральні теж, але інших виробників напевно.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення Русік » 06 лютого 2017, 14:43

flower, ти мене потішила) Тепер буду сподіватись, що до наступної зими Мерели не стануть малі. Вони мені теж виглядають дуже тонкими, типу наших демі. Але будемо пробувати.
А яку модель Quechua брала?
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитяче взуття. Зима

Повідомлення flower » 06 лютого 2017, 14:48

Русік ти тут в темі колись зпостила, такі низ калоша, верх плащовка утеплена і одна липучка. Я не памятаю, що за модель, але точно такі як у вас були, лиш у нас дівчачого кольору :wink:
Щодо Мерелів, то дійсно вони, як демі. Та на мороз сильний цьогоріч моя дитина в них ходила і все гуд, але наші прогулки були не довгі, бо мерзло лице :hi:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron