Глобальні оголошення!



А ви ділите дітей по кольору одягу?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення irinka » 27 лютого 2012, 23:30

Якщо дорослі можуть носити одяг любих кольорів, то чого діти не можуть? :блін:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Ira » 27 лютого 2012, 23:55

Ой з цим стереотипом кольорів!!!! В нас була синьо-голуба коляска, то постійно люди дивувались, чого це в мене там дівчинка? =O Як же ж так? А чому ж синя коляска? :крейзі: Мене це так бісило!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Галина » 28 лютого 2012, 00:08

Моїй Діанці йдуть блакитні кольори, в неї очі голубі і колись була блондинка, то я дуже любила її в такі відтінки одягати. То так само часто питали чого дівчинка в голубому. Одного разу була в оранжевій футболці, коричневих шортах і обруч оранжевий, то одна бабця сказала дивися який гарний хлопчик!
В мене досі на рожевий алергія, купляю своїм діткам всякі кольори (дуже люблю персиковий), але рожевий ну дууууууууууже рідко.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Ira » 28 лютого 2012, 00:11

Та ще й бувають такі якісь відтінки рожевого, прямо аж тошнотворні, чи що, навіть не знаю, як пояснити! Особливо дешевого китайського базарного одягу (((
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення Галина » 28 лютого 2012, 00:17

То точно! Я можу вдіти ніжний рожевий, малиновий, або коли йде комбінація кольорів. А тих тошнотворних просто терпіти не можу. :блю:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення олеся » 28 лютого 2012, 01:21

Галина написав: Ще старшій малій на хрестини всі все несли рожеве, бо то ж дівчинка.

А мому старшому насли все синє, або голубе... Тільки мої подружки подарили салатовий набір куртка, штанці, шапочка.... То навесну як я його вдягла то дехто думав що то з якоїсь дівчинки :%%:
А як питалися вже до меншого що купувати з одягу, то я казала будь що (я подарунками не перебираю) але не синє }-] І на хрестини ми мали жовтий конвертик... Правда завязали голубу стрічку, щоб в церкві не перепитували чи то дівчинка чи хлопчик....
Доречі я помітила що мої малі вдягнуті сьгодні були в светриках червоно-білий-чорний та вишнево-білий-чорний, а я уваги не звернула коли попереднє повідомлення писала думала що такі кольри в нас в літньому одязі :хай:
Але є і салатовий спортивний костюм і ще купа всього (не синього)...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення олеся » 28 лютого 2012, 02:06

Недавно купила собі куртку та джинси синього кольору, то я тепер хлопчик 8-.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення happymami » 28 лютого 2012, 02:40

з одного боку поділ на кольори зручний, бо дійсно не будеш казати, ой, який гарний у вас хлопчик. Але з другого боку інколи вже просто перебір з тим всім.
Особисто я якось не задумувалася над цим до пори до часу. І мене не дратував такий поділ. Я просто росла з дитинства з твердим знанням, що М то голубий, а Ж то рожевий. І була трохи шокована, коли одного разу, ще з малюсінькою Софійкою гуляла зі своїми коліжанками по навчанню, з якими бачуся дуже рідко, і вони мені сказали - ооо, добре, що хоч в тебе дитина не вся в рожевому (хоча насправді було пів шафи рожевих лашків, просто того дня я її вдягла не в рожеве). З того дня я якось задумалася і мені дико захотілося більше таких докорів ні від кого не чути. Але так сталося, що й дійсно, всі чомусь дарують саме голубе чи рожеве.
Доця в мене була, як хлопчик, бо ми доношували лашки двоюрідного братика. Ну і вона завжди мала коротку стрижку і пацанячий характер. Тому її всі сприймали навіть в платтячку як хлопчика. Якось ми на ринку міряли взуття в САРАФАНІ. А якась тьотя мимо йшла з дитиною і каже - о бачиш, хлопчик також капчики міряє :блін:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення pan_kotskyy » 28 лютого 2012, 03:07

happymami написав:Але так сталося, що й дійсно, всі чомусь дарують саме голубе чи рожеве.

Хе, ну було б дикіше якби дарували чорне або дико-салатове...
Думаю, історично так склалося для зручності визначення статі дитинки, щоб лишній раз не перепитували хто ж то там...
Ну є ж і нейтральні кольори, той же зелений, білий, жовтий...
А взагалі, щось не помічала, щоб мене якось зачіпало це питання :хм:
Сама деколи помиляюсь коли не помічаю якийсь елемент типу бантика чи квіточки на штанях в малечі :) можу і хлопчиком назвати, ну і мого малого часом з дівчинкою путають, ну і що ?
Не бачу тут ніц такого, щоб сприймати в штики.

А ще вважаю, що дівчинку є більше можливості вдягти, менше обмежень... я навіть не про кольори...
Вот хлопчика не вдягнеш в рюшечки-оборочки, навіть якщо плаття темно-синього кольору...
Ну буває, що і хлопчикам бантики вяжуть, але такого я вже вот точно не розумію, а дівчинку і в пацанячий прикид вдягти льогко, від того вона тіко модніше виглядатиме :)

Ну і до речі, малий мав і рожеву сорочку і куртку зараз червону носить, все норм...
але коли мені принесли щось типу пелеринки білого кольору (накидочка така як до платтячка дівчаткам вдягають) :-D то я таке на пацана не вділа ні разу.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення happymami » 28 лютого 2012, 03:10

В мене сусідка, з якою ми разом гуляли, мріяла одягати малому білюсінькі носочки з такою трохи рюшечною обкантовочкою. Воно й дійсно мило на немовлятковідивилося. А чоловік їй строго заборонив з синочка "го...іка" робити. Хоча особисто я би одягала.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron