Глобальні оголошення!



А ви ділите дітей по кольору одягу?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення Shalimar » 28 лютого 2012, 03:14

)))
моего патлатого кучерявого пацана долгое время принимали за девочку)
до 3-х месяцев не покупала ему голубых одежек - было бежевое, зеленое, серое, белое - всевозможные оттенки и сочетания цветов.. Не специально, как-то так получилось) Зато все подаренное было голубым )))
знакомая обратила тогда на это мое внимание, "а почему ты не покупаешь ему голубое??"
)))
У нее сын был в сине-голубом и коротко стриженный, почти под ноль - паццаааан!!!
пххх)))))
дайте жизни.....
сейчас носит и голубое, и розове, и малиновое, и всякие остальные цвета
но в принципе, мне нравится голубой) и розовый) (когда симпатичные одежки, со вкусом все подобрано)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення Shalimar » 28 лютого 2012, 03:16

pan_kotskyy написав:Хе, ну було б дикіше якби дарували чорне або дико-салатове....

черный - нормальный насыщенный яркий цвет))

"оооооо, а че вы выбрали черную коляску??"

мне не дико
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення pan_kotskyy » 28 лютого 2012, 03:35

Shalimar написав:
pan_kotskyy написав:Хе, ну було б дикіше якби дарували чорне або дико-салатове....

черный - нормальный насыщенный яркий цвет))

"оооооо, а че вы выбрали черную коляску??"

мне не дико

ну я коли писала про чорний, скорше мала на увазі колір пеленок-шапочок-повзунків для малечі-малечі...
бо чим старше, тим вільніший вибір одягу, згадала, що чорну сорочку малий теж носив десь з півтора року, при чому моднячу, сама б в такій ходила :lol:
а каляска в нас була темно-синя, то тоже тьоті охали-ахали, що така темна... але мене то не зачіпало зовсім...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення ЗІрка » 28 лютого 2012, 09:22

рожеве носимо, бо полишалося після двох племінниць, але в основному біля дому. це єдиний колір, якого я стараюся уникати при купівлі нових речей. червоне носить, чорне теж. теж довго казали мені, шо то дівчинка. навіть, коли в голубому був вдягнений:)
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення мешканка » 28 лютого 2012, 10:00

Мої носять всяке і просто нервує, коли хочеш купити якусь річ а пропонують всі відтінки рожевого :нєа:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення Галина » 28 лютого 2012, 10:30

Мені теж завжди рожеве все пропонують, а як питаю чи інших кольорів нема, то переважно відповідають є, але ж вам на дівчину. От виникає питання якщо голубе для хлопчика, рожеве для дівчинки, то інші кольори для кого???
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення loljka » 28 лютого 2012, 13:36

мене колір зовсім не хвилює, якщо річ подабається і якість хороша, моделька гарна - то чи воно зелене, чи рожеве, яка різниця??????? необовязково, думаю, хлопчик повинен мати все синє,голубе та чорне, а дівчинка - рожеве та червоне
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення happymami » 28 лютого 2012, 13:43

я не думаю. що в 1-2 роки дітям обідно, коли їх називають не правильно))) А от вже коли обідно, тоді вони й самі тобі вже не дадуть можливості одягнути на них не їхній колір. Я в 5 років малій пробувала взути білі босоніжки, то вона кричала. що вони хлопчачі, бо без квіточок і ми ледве їх носили. Тому не думаю. шо то якась дискримінація, якшо я назву твою зузульку зараз хлопчиком ;) А вже коли вона буде більша і для неї це могло би бути образою, тоді вона й сама буде просити тебе одягати її в платтячка чи рюшечки, такшо не дуже й помилишся)))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення taranjka » 28 лютого 2012, 13:48

в нас рожевого не багато, але є. раніш була категорично проти рожевого, і про це постійно торочила всім родичам, то хоч менше його дарували :-D (бо де вони його купляють - базар, а там чи китай, чи україна, кольори :блю: не лише рожеві).
зараз вже нейтральніше сприймаю - дещо купляю сама. в один колір ніколи не вдягаю.
щодо чорного, то чорні шапочки моїй малій личать, то має. і дуже кльовий темно-темно синій бодік-гольф - на малечі :vo:
якщо взагалі якогось кольору уникати, то може вийти протилежний ефект - дитьо трохи підросте і буде його хотіти. тому про всій моїй особистій нелюбові до рожевого, дитині стараюся цю нелюбов не навязувати.
а на слова людей не зважаю, яка мені різниця, що якась бабця думає шо то хлопчик?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ви ділите дітей по кольору одягу?

Повідомлення Sawwku » 28 лютого 2012, 13:52

happymami, а ти впевнена, що вона захоче ті рюші? і буде їх просити?
я з дитинства таке не переношу, жодного разу не просили подібне нацепити.
ладно, дитині в 1-2 роки ще може не важливо. а якщо вона не попросить рюшу, і далі її називатимуть хлопцем? а мамі як? чи права голосу нема? чого якась цьотка має рішати за батьків? я ж не бігаю за нею і не кричу най зніме свої пантальони, бо вони голубі. хто дав право???
достав той стадний колективізм, коли за одним бараном незнати чого пре вся отара
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей