Глобальні оголошення!



Ви пеленали своє чадо?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення tetyana » 18 квітня 2011, 20:10

Ми пеленали тільки перші дні в пологовому, і то тільки по тій причині, що не купили нічого теплішого за бодіки і повзунки, а було досить прохолодно.

З 3-го дня вже не пеленали, одягали в теплий чоловічок.

Навіть шкода було, що доводилось пеленати, хотілось щоб він зразу міг вільно рухатись, а не лежав запеленаний.
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення pan_kotskyy » 18 квітня 2011, 20:43

пеленали десь до 2-ох місяців, це один з методів заспокоєння новонародженної дитинки.
коли хрестили, то вдягли в костюмчик і поітм я ніяк не могла йог овкласти спатки, висів на циці щопятнадцять хвилин...
спеленала - заснув і спав кілька годин як має бути.
як побачили, що не хоче пеленатися - перестали
ідея така, що спеленана дитина почувається так само як в животику - тепленько і тісненько :) і від того їй стає спокійніше і затишніше
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення Shalimar » 18 квітня 2011, 21:44

Vika написав:Дитина незапеленана постійно дьоргалася , закидала ручками ,будила себе , часто прокидалася .

Мы свое дытынча не пеленали. (это ответ на вопрос по теме)
На сон, возможно, и стоило бы.. свободное пеленание, но как-то не получалось.. Ребенок засыпал на руках, спал чутко.. Поэтому просто прикрывала одеялком
А вообще ребенок новорожденный привыкший к тесноте - его ограничивала матка. А тут такие перемены)) одно пространство.
Младенцы царапаются, сами себя будят, вскидываются постоянно, поэтому им спокойнее было бы ощущать какое-то "препятствие", как стенки матки, которое сковывало бы их некоординированные движения
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення krapk@ » 18 квітня 2011, 23:20

пеленала для сну до місяців 6-7, інакше будив себе руцями. Потім почав спати на животі і так до цих пір.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення TanenRom » 18 квітня 2011, 23:24

ми пеленались пару разів в пологовому і все - дома ніяких пеленань - дитина спокійно спала і себе не будила.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення Руженка » 18 квітня 2011, 23:26

А я не вмію толком пеленати :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: В роддомі пеленали 1 день і то медперсонал - бо в мене не виходило))
Ми з самих маленьких в бодіках і чоловічках)))
Руженка Офлайн


 

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення Ірунця » 18 квітня 2011, 23:37

pan_kotskyy написав:ідея така, що спеленана дитина почувається так само як в животику - тепленько і тісненько :) і від того їй стає спокійніше і затишніше

От я тільки збиралась те саме написати :)
І ми пеленали. До 2 місяців. А потім прийшов день, коли малий почав розкопирсуватись із любого пеленання, і я зрозуміла, що йому вже досить
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення TanenRom » 18 квітня 2011, 23:39

Ірунця написав:
pan_kotskyy написав:ідея така, що спеленана дитина почувається так само як в животику - тепленько і тісненько :) і від того їй стає спокійніше і затишніше

От я тільки збиралась те саме написати :)
І ми пеленали. До 2 місяців. А потім прийшов день, коли малий почав розкопирсуватись із любого пеленання, і я зрозуміла, що йому вже досить


дівчата, але дитинка в животику гола :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення mala-karta » 18 квітня 2011, 23:44

TanenRom, ну то можна пеленати голого :grin:
таня, ну ж в животику дитина ще й вниз головою і калачиком ;-)

Я свого пеленала перші тижня три щось.
Потім він як засинав, топочинав дьоргатись, вилазити. Як розпеленати - заспокоювався. То і перестала пеленати.
Але іноді треба було б, бо бувало, що будив себе ручками - "вскидувався" так. Ну але ж не вгадаєш, як він би хотів цей раз спати - то і не пеленала.
А ще, от десь з того ж віку часто в слінгу носила - там майже як в животику - тепло, тугенько, чути серце, циця під боком.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: а ви пеленали своє чадо?

Повідомлення pan_kotskyy » 18 квітня 2011, 23:49

TanenRom написав:
Ірунця написав:
pan_kotskyy написав:ідея така, що спеленана дитина почувається так само як в животику - тепленько і тісненько :) і від того їй стає спокійніше і затишніше

От я тільки збиралась те саме написати :)
І ми пеленали. До 2 місяців. А потім прийшов день, коли малий почав розкопирсуватись із любого пеленання, і я зрозуміла, що йому вже досить


дівчата, але дитинка в животику гола :)

і ? :?:
ну вона там ще в водах плаває...
ми не можем відтворити повністю те середовище, але "тісненько" дає відчуття рідного середовища.
Ще для заспокоєння радять дитинці на вушко техенько нашіптувати "шшшшш", такий звук, бо дитинка звикла до подібного звуку в животику.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron