Глобальні оголошення!



Одяг для немовляток б/к

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Одяг для немовляток б/к

Повідомлення paniBi » 09 квітня 2011, 15:15

Недавно зайшла в магазин "Бембі",ціни мене "приємно "здивували.Наприклад шапочка звичайна котонова 150грн. Якщо я не помиляюсь фірма є українським виробником і виникає питання звідки беруться такі ціни?! Невже собівартість цієї шапочки така висока,чи в нас нема заводів ХБК? Якщо речі імпортні,то ціни ще можуть себе якось оправдовувати,а у нашого виробника ціни просто зашкалюють,тому фраза "купуй українське" трохи бісить.Напрошується один висновок,якщо речі імпортні майже в одну ціну з нашим виробником,а ви середньостатистична українська сім"я із середніми доходами,то вам пряма дорога на секонд,бо інакше ніяк(((


Зображення
paniBi Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 15
З нами з: 28 лютого 2011, 15:18
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 17 раз.
Діти: хлопчик Матвійчик

Re: Одяг для немовляток б/к

Повідомлення flower » 09 квітня 2011, 15:59

в магазині "бембі" не лише від цієї фірми вироби продаються а й імпортні, я теж з подружкою там була і вона на шапочки дивилася для сина, то такі приблизно і були на них ціни, але то точно були не бембівські, ну ми подивились обернулись і пішли...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Одяг для немовляток б/к

Повідомлення oksana.tesliuk » 09 квітня 2011, 16:24

А на секонда х/б шапочка - 6 грн. :beauty: То за 150 можна накупляти тих шапочок аж доки в школу не піде :lol: :lol: :lol:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Одяг для немовляток б/к

Повідомлення Marta » 22 травня 2011, 18:22

От недавно купила малечі своїй в секонді на вагу 3 футболки звичайних, одна на довгий рукав, майка МЕХХ нова біленька, шорти джинсові рвані, підходжу до каси- 13 грн за все.))))))) Довольна, як слон.)
Але то був не перший день завозу, то просто мені повезло, що щось таке позалишалося нормальніше)
Купувала в "Бусолі" на Київській.
Marta Офлайн


 

Re: Одяг для немовляток б/к

Повідомлення мешканка » 22 травня 2011, 20:30

Я теж останнім часом скуповуюсь в комісійному на Київській. Така довольна речима. Більшість практично нові і ціни смішні: 10-15 грн.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Одяг для немовляток б/к

Повідомлення happymami » 10 лютого 2012, 19:41

мешканка написав:Я теж останнім часом скуповуюсь в комісійному на Київській. Така довольна речима. Більшість практично нові і ціни смішні: 10-15 грн.

до речі, комісійний магазин для діток на Київській уже закрили. дуууже шкода - класний був.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість