найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Як одягати по сезону???

18 березня 2012, 22:16

как нынче одеватете? +18 в тени на дворе

Re: Як одягати по сезону???

18 березня 2012, 22:21

моя ходила гуляти сьогодні в бодіку на короткий рукав, кофта і курточка, колготи і джинси, трохи було певне їй зажарко таки, але я шось не очікувала шо буде така жара. А ввечері коли ми ходили гуляти ще раз, змерзла, бо ножки були холодні. Ше не знаю як то вдівати шоб було добре.

Re: Як одягати по сезону???

18 березня 2012, 22:22

у нас в4ора було +17, дитина була вдягнута у соро4ку, джинси і кеди

Re: Як одягати по сезону???

18 березня 2012, 22:25

гра з вогнем написав:у нас в4ора було +17, дитина була вдягнута у соро4ку, джинси і кеди


у нас хоч і +18, але ще відчувається зимова сирість.
осінню дійсно при +18 ходили гуляти так як ти пишеш.

Re: Як одягати по сезону???

18 березня 2012, 22:26

колготки (не махрові), майже літні джинси, футболочка, светрик, котонова демісезонна курточка, трикотажна шапочка

Re: Як одягати по сезону???

18 березня 2012, 22:41

вчера ходил в колготах, плотноватых джинсах (колготы были лишними)
боди на короткий рукав, трикотажный топ с длинным рукавом, теплая флисовая кофта (мохнатый флис внутри) - спина была не мокрая
капюшон спадал, но когда поддувал ветер, то сам просил "одеть шапку"
блин, у меня как-то все внезапно закончилось)) и нового ничего не покупала, надо срочно что-то решать!! :crazy:

Re: Як одягати по сезону???

18 березня 2012, 23:36

Аналогічно. Дуже різкий перехід від холоду до тепла, думаєш, є ще час, а тут бац - діти вже в кросівках ходять, а моя ше в термо :crazy: Старша настільки звикла до зимових чоботів, що в демі вже сьогодні другий день не могла її запхати, і то кричить, що вони її тиснуть (можливо, бо ше восени купували з запасом, думала, може ше добрі будуть), і шо вона хоче свої зимові чоботи сама взувати :crazy: .. Їй, бачу, і вже трохи важкувато в тих кайданах ходити, тому також планую купувати шось легше. З меншою проблем нема - є купа малого взуття з старшої ::Р:

Re: Як одягати по сезону???

19 березня 2012, 12:07

Дивилась під час прогулянки за "лежачими" малими дітьми:теплі комбінезони і шапки шерстяні. Ми виїхали в тоненькому комб.,а зверху комб.з овчинкою-прокатались 5 хв. Наст.спроба-тоненька шапочка,знову легенький комб.і комб.утеплен.,але легший за демісезон.Гуляли довго,не замерзли і не спотіли.Весняна погода така мінлива,то тепло,то холодно.

Re: Як одягати по сезону???

19 березня 2012, 12:16

менша вчора гуляла - бодік на короткий рукав, флісовий костюмчик тоненький (штанята і кофтинка), шапочка тоненька і капішон від кофтини, джинси і флісовий плащик. нічим не накривали

Re: Як одягати по сезону???

19 березня 2012, 12:27

А в мене дитина гуляє так як в хаті + комбінезон. Якщо бодік на довгий рукав, то без кофточок, якщо на короткий, то зверху щось тонке на довгому і тонкі колготочки чи штанята. Шапочка вже весняно-літня тонесенька.
Малому тонку курточку тільки шию, то ходить в осінній, але під неї одна футболка на довгий рукав. Тонкі колготи і джинси без утеплення, взуваю в гумачки (сьогодні чоловік поміняє туфельки на розмір більші і будемо ходити в них, та й болота підсохнуть).
Відповісти