найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Як одягати по сезону???

07 грудня 2018, 21:56

Ми з вересня, то котоновий сліпик + флісовий сліпик, столі комбінезончик.
Починали з 10 хв. Зимою гуляли до -10, по два рази 30-40 хв.

Re: Як одягати по сезону???

08 грудня 2018, 00:14

Слінги наше все;) дитина в простому, примотана до мене слінгом, зверху накидка. Одягаю як себе, легенько, термо одяг з мереноса маст хев для новонароджених. Недавно гуляла з малим не під слінгонакидкою, то хоч був в теплющому комбезі і йти нам було 40 хв всього лиш... добряче змерз. Так що , хоч вже і півтора, всеодно така малеча мало рухається і треба вигрівати як пташку. Перші прогулянки маленькі) постійно поступово збільшувати.

Re: Як одягати по сезону???

08 грудня 2018, 12:44

Мій старший з грудня, то певно 90% днів до весни спали на балконі, але в той рік зима була така досить сильна то й на балконі був мороз трохи. Я вдівала чоловічок простенький, чоловічок флісовий, а кобез мала такий мішечком з ручками від картерс, не дуже теплий. Шапочку, капішон. Коцик зверху, плед під низ.
З другою дитиною певно на балконі всю зиму не всидиш то точно.
P.S. Дуже люблю флісові речі, не для краси, а для теплоти і не об’ємне. Перші місяці, то і в хаті завжди був у простенькому і зверху флісовому чоловічках. То вже можна було і не накривати. Та й зараз для дорослого, взимку під куртку і точно знаю до не змерзне,
Відповісти