Глобальні оголошення!



ОДЯГ: практичний та недуже

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення Natalinda » 25 лютого 2010, 00:35

Бувалі мамусі поділіться у що вам найзручніше одягати своїх малят і у чому найзручніше малятам. Може таким чином застережемо одна одну від непотрібних покупок.

Мене цікавить у кого дітки вже повзають (чи то повзали) у що ви одягали щоб дитині зручно було? :?

Мені наприклад дуже подобалися чоловічки (це разом ручки, ножки і на пузіку застьожки :D ). Перший місяць було супер, бо користувалися памперсами. А потім, коли адаптувалися до материнства і перейшли на саморобні багаторазові підгузники, то сховали всі ті чоловічки в шафу, бо шкода дитину весь час тарбати переодяганням. :) Зараз одягаємося у повзунки чи штанята (але тільки на тонкій резинці, бо ті широкі, які так рекомендували в магазині дуже швидко розтягуються) ну і сорочечка звичайно.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення Liza » 25 лютого 2010, 21:54

ой, купила м кілька тижнів тому на ринку в 2-х різних точках по одному комбінезончику (натільні). один вартував 35 грн, а другий - не пам"ятаю, скільки.
один трохи порвався в кількох місцях по шву (виробник - якийсь ПП. не можу знайти одежку, щоб подивитися), а у другого - біля кнопочки прорвалася тканинка, а проміжки між кнопками такі, що іноді ніжка пролазить назовні (нема бірочки). комбєзи на кілька днів...
і шапочки з зав"язками купила в одному магазинчику на ринку (неподалік від нього є ще магазинчик з нитками) - таке враження, що то на якихось неправильних дітей шапочки: личко повинне бути маленьке (моїй дитині аж на очі налазить, коли трошки посунеться шапка на голові), а шия - велика.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення гра з вогнем » 25 лютого 2010, 23:00

Якщо дозволите я з фотками, бо не знаю назв дитячого одягу. Вибачайте за фотоальбом.

Коли малюк був маленький - для нас найбільш зручними були футболочки або бодіки, такі, що між ніжками защіпаються.
ЗображенняЗображення
також нам більше подобалося носити шортики і футболочку аніж комбінезончик (вічно ті шлейки з плечей злазили).
оце комбінезончик
Зображення
ну і футболочка з шортиками
ЗображенняЗображення
Ще для нас дуже зручними були і залишаються такі штучки, коли футболка і шорти разом.
ЗображенняЗображення

зараз, коли Андрійко вже сам ходить нам найбільш зручні знову ж таки футболочки і штанці або шорти. Бодіки нам добрі на зиму, щоб обтягували спинку, ну щоб не піддувало. Але постійно носити краще футболки.

Також на зиму нам зручніші всякі теплі безрукавки. які можна одягнути на кофту і так гуляти.
Зображення
Напевно була б зручна курточка, але ми не маємо :( Наступного року купимо.
Комбінезон, як на мене не дуже зручний, але напевно в ньому тепло.

Для спання зручними були і залишаються такі піжамки (для рухливих ігор, коли був маленьким не було зручно)
ЗображенняЗображення
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2010, 00:16

гра з вогнем, дякую за наглядні приклади! :rose: Андрійко справжній фотомодель, :fine: чи як то по-хлопчачому сказати ;)

Liza я теж від того що на ринку купляю, то в шоці не раз. :geek: Єдине що мені поки подобається і не підводило, то сорочечки. (Купляю в Хмельницьких рядах)

До речі, мамуськи, а де нормальні речі можна купити (але щоб не дуже дорого :oops: )
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення mala-karta » 26 лютого 2010, 01:43

Малому рік.
нам теж надвір зручні бодіки - щоб ніде не задиралося, як нагинатися.
В нас є багато модних курточок, але іда з ними - короткі (як нагинається, можуть задртися) - то радила б на таке зверати увагу.

Дома - футболки :)
Після купелю, чи коли холодно - то штанці просто і шкарпети.

Дуже не любить шлейок на штанах - їх треба ховати під курткою чи кофтою.


Коли був маленьким і ще не ходив, то повзуни, кофтини нам дуже подобалися від ТМ "Бембі" - але вони не дуже дешеві.
Зате ще і майбутній сестричці лишаться (нуі шо, шо голубенькі...)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2010, 01:48

Мені теж Бембі до вподоби, речі дуже гарно носяться. То я ше до прийнятних цін відношу, бо в нас наслєдніків вже черга вишикувалася, тільки думай кому що віддавати. А от про сестричку теж подумати тре, шо ш вона голенька буде... дякую mala-karta що схаменула! ;)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення Milichka » 26 лютого 2010, 18:49

Зараз в дитячих супермаркетах розпродажі. В "Пелікані" 50% знижки, ми купили на осінь костюмчик вільветові штанішки і до них кофточка заплатили 110 грн, осіння курточка 130 грн. Хороша якість і ціна, як на мене, нормальна вийшла .Є навіть зимові комбінзони, але я щось не змогла зоорінтуватися, який нам буде потрібний. В "кукусі" також розпродаж(40%), великий вибір дитячих шапочок і зимових, і весняних з минулих колекцій - одну ми купили за 35 грн, а іншу за 50грн.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення Vika » 27 лютого 2010, 16:07

Зручні були бодіки , які додатково застібаються біля шийки .Бо ті , що без застіжок , після кількаразового прання-прасування порозтягувалися і в результаті плечі голі . Комбінезончики, чи чоловічки (хто як хоче так і називайте) ті , які застібаються рівно зверху донизу . Бо ті , які з одного боку на протилежний , не дають вільно запхати одну ножку в штанинку .Поки що все :)
Vika Офлайн


 

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення Natalinda » 12 квітня 2010, 11:34

Купили мені на секонді таку штуку
Зображення
це типу спальний мішок. В кого діти розкриваються вночі то просто супер.

А таке от одіялко, чи шо то купили в магазині
Зображення
то нідочого всі груди наверха, тобто не гріє воно, а так для вигляду
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: ОДЯГ: практичний та недуже

Повідомлення happymami » 13 квітня 2010, 13:11

Я отут хочу вставити свої 5 коп в захист тих одьожок, котрі в попередніх постах ви назвали незручними
Стосовно комбінезончиків - шоб лямки не спадали, я їх перехрещую на спині в дитини (ну на крайній випадок. Бо особисто мені комбінезони подобаються тим, що в них дитинці не задуває в спинку і можна 100 раз брати на руки дитя - футболочка не задереться і спинка гола не зіятиме)
Стосовно бодіків (чєлавєчків) - в мене теж синусик повзає по хаті з тряпочками між ногами. Але. буває, що після сну ше нема коли, чи нема як зняти того бодіка. То я ззнімаю тільки ніжки, одягаю колготки (з тряпочками), а ті вільні "ніжки" (чи штанки) зав*язую на спинці. Виходить, що потім після того як ми поїмо, приміром, я моу скинути й весь бодік і вдягти футболочку, але на перших порах рятує отаке зав*язування, якшо тре провітрити троха попу :)

Найбільше ми ходимо в колготках (бо вони гарно прилягають до тіла і міцно тримають марлеві трряпочки, а ще - не треба взувати шкарпети, які дитина завжди зтягує) і футболці. І маємо кілька різної теплоти сведриків, котрими регулюю температуру тіла)))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron