Глобальні оголошення!



Як одягти крутя-вертя?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Marichka » 15 листопада 2014, 09:55

Ми часто вдягаємось як йдем на вулиці аж у вхідному коридорі.і то я вже вдягнута,старшенька теж і я йому пояснюю,що зараз підем на вулицю до киці,то це стимулює.Бо завжди на порозі нас чекає котик(якийсь чужий до нас прибився,то ми його обожнюємо)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення flash-ka » 15 листопада 2014, 14:39

починаємо це діло десь за годину до виходу...
часто просто йде в коридор, беру ключі і починаю відмикати хату зі словами,що йду сама ))))))) стимулює до вдягання моментально )))
також часто " колготки викликають праву ніжку! колготки викликають ліву ніжку ......до польоту готові )))) :ha:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Sam » 15 листопада 2014, 22:29

Наш ще замаленький (10 міс), може і зрозуміє, що я скажу, що йду сама, а поведінку він ще не змінить :nea:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення stella123 » 15 листопада 2014, 23:51

В нас десь місяць тому появився папугайчик Геник. То ми з ним вдягаємося. Я розказую Поліні, що Геник теж як йде на вулицю то вдягається куртк, чобітки, шапку і т.п. Поки, що помагає. А в загалі ми Геника до багато чого приплітаємо. Ми навіть "даємо" їсти всілякі таблетки, мікстури і т п. Так тоді обходимся без істерик при вживані ліків коли мала хворі. Я беру ложку чи таблетку і ми йдем разом з доцьою давати Геникові то всьо (роблю вигляд, що даю лікарства Геникові),а потім вмовляюю доцю зїсти ліки без криків. Тільки мене трохи тривожить, щоб моя дитина йому сама, щось не те дала. Але поки, що клітка з папугайчиком стоїть поза межами досягання Поліни. Ще ми розчесумо волосся теж з папугайчиком. Теж помогає. Тільки з горщиком нам папугайчик не помогає. Але то вже інша історія.
З вдяганям нам ще помагало те, що в мої доці є ліпші колеги в дворіку три штуки і всі Максими. Я підходила до вікна і казала, що Максим вже на дворі і чека нас. То вана без проблем вдягалася.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення flash-ka » 16 листопада 2014, 21:57

stella123
коли в доні був стоматит, то я собі синькою язика мастила ,щоб показати приклад :crazy: один раз
чесатись любить - бо вона тоді красуня :wink:
а що робиш якщо Максима нема? дуриш? перестане тобі вірити. краще кажи йдем на двір подивимось чи Максим є? у нас проходить.
а про горшок почитай туалетну тему, там писала про свій успішний досвід домовитись з дитиною :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення taranjka » 04 березня 2016, 13:59

я сюди пожалітися :) малий за 2 тижні може 2 чи 3 рази вийшов гуляти :crazy: вдягання - це для мене пекло, плаче він і я з ним. ще якщо верх вдягає - більш-менш - можна домовитися, то штани, колготки - взагалі - істерика. підгузник ми вже теж не носимо, але не тому, що навчився казати, бо теж істерика. вдома максимум трусики-шорти - все. чекаю літа і тепла і надіюсь, що то коли не-будь мине :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Ulkanet » 04 березня 2016, 14:42

моя мала тоже не хотіла колготи вдівати, то я їй лосіни вдівала. набагато простіше і легше вдівається, не так тисне. може спробуй йому лосіни під штани вдівати???
може спробуй йому включити мультіки на телефоні чи планшеті і так вдівати???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення taranjka » 04 березня 2016, 14:56

Ulkanet я все пробувала :) і шо ми в магазин по нову машину йдемо, і шоколад - як нема настрою - нічого не поможе :nea: я йому вже колготів не вдягаю - тільки штани, то якщо вдасться )
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення nelly » 04 березня 2016, 16:44

може дай пару речей щоб типу сам вибрав,ясно що відповідно до погоди. В нас коли заминки з одяганням то ще граємо гру хто швидше вдінеться я Злату вдіваю а Марго сама, може йому буде цікаво з дівчатами позмагатися.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Marichka » 04 березня 2016, 16:49

то якийсь період такий бунту
в нас такого не було,дуже хоче кудись йти
але було так,що все заперечував.то смішно виглядало,бо я казала як не хочу,щоб він підтвердив по свому-минуло якось несподівано,не зчулася коли
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron