Глобальні оголошення!



Як одягти крутя-вертя?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 04 березня 2016, 16:54

В моєї Марти зараз пунктик на "я перша", то ми теж часом вдягаємось хто швидше. Не завжди, але через раз діє :hi:
А ще один метод, я хоч його не застосовую, бо не люблю дразнити дитину, хоча теж часом помагає. Так то мій тато таке часом робить - коли мала не хоче вдягатись, він бере її речі і ніби починає вдягати на себе. Її то переважно страшно злить (зрідка смішить), але частіше вона псіхує (тому я й не роблю такого), але тоді сердито забирає всі свої речі, кричить, що то моє, але все ж починає на себе вдягати те, що відібрала.
в нас такого не було,дуже хоче кудись йти

Моя то теж дуже хоче хавжди кудись йти - тікльки їй скажи, і вона йде всюди! Але от з одяганням то не має зв"язку, бо вона йти хоч хоче, а вдягатись часом нє. Каже, що піде в садок в піжамі, наприклад. Тому в нас процес одягання часто проходить з переговорами, переконуваннями і торгами :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення erinaceus » 04 березня 2016, 18:43

В нас теж була така проблема. Писала вище. Так нічого і не допомогло :sad: Просто перейшов той період і зараз відносно нормально. Але тривало то довго... Останнім часом теж важко надвір витягнути. Якби міг, то би сидів вдома безвилазно :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Тиха » 04 березня 2016, 19:20

Колись в нас теж таке було - хотів синок йти босий. В кінці жовтня. То я його винесла босого, посадила у візок. Йшов такий бридкий дощ, хляпотів на нього. Запропонувала взутися. Погодився. Та то ризикований варіант, бо ж може так і не взутись :crazy:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення taranjka » 04 березня 2016, 19:36

Я вже думала щоб так і винести, але щось нема відваги з голою дупою нести на двір. Хоча, якщо ще так раз зірветься гуляння, то понесу :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як одягти крутя-вертя?

Повідомлення Ameli » 04 березня 2016, 20:08

Ой народ ну у вас і витримка що можете винести голого і таки переконати вдітися і взутися :wink: я слабонервітєльна і такого точно б не змогла зробити. чогось для мене холод то якась катастрофа :hi:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Поперед.

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron