Глобальні оголошення!



Денний сон після відлучення

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення Shalimar » 10 травня 2012, 22:48

все правильно, если не спать, то хоть тихонечко полежать спокойненько
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення Natalinda » 10 травня 2012, 23:17

Ооооо моє саме болюче місце(((((((
Я як не люди останнім забирала саме годування на денний сон. І от відколи забрала годування, відтоді зник і сон(((( В мому плані дитина мала б спати вдень до 6 років.
Колисання в нас не проходить, та і починати дитину колисати в два роки якось для мене було абсурдно.
Десь місяць татко возив нас машиною, в машині дитина засипала. Хто орієнтується в цінах на бензин. то уявляє собі що це не саме дешеве задоволення. та і тоже не вихід як на мене.
Припинили кататися. Я годинами читала казки, потім дитині набридло і вложити його просто полежати і послухати казку стало неможливо.
Попустилася я тоді коли побачила що дитині так добре. Він не почав ні раніше засипати, ні пізніше вставати, на вечір був такий же, тобто не капризував, не сходив з розуму і не зводив з розуму менею
Обшем практично від 2-х років синок не спить.
Десь тижні 2 бачу що став більше вимучуватися, знову почали читати казки на день, шоб бодай би полежав. Практично всі денні сни закінчуються засипанням мами і мирними іграми на ліжку дитини.
В мене остання надія на садок, що почне спати за компанію. як не буде спати і там, то довго я ще з декрету не вийду.
До чого то я? Зовсім не підливаю масла у вогонь, просто читала що щороку діти раніше і раніше відмовляються від денного сну, і якщо дитина нормальна, не капризна. не перезбуджена до вечора, значить такі в неї біологічні потреби. Тішу себе цим.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення krapk@ » 10 травня 2012, 23:27

о таке і в моєї подруги по айданчику-відлучила малого буквально місяць тому (вони з Юрчиком 1 день різниці мають) то з тих пір дитина не спит зовсім вдень. Не знаю чи реально це поязано з відлученням, але так сталося. В нас тфу-тфу все добре. Хоча якщо зимою малий спав 3 години то зараз 1,5-2.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення Ira » 11 травня 2012, 01:24

Моя доця перестала щодня вкладатись спати в два роки і місяць (якраз місяць після відлучнення). Я спочатку нервувалась, переживала, але побачила , що дитині вистачає тих 12 год. нічного сну (лягає в 21, встає в 9), не капризує ввечері, нормально поводиться, то й збилась з тої тяги. Потім був період літом, коли ми відпочивали на дачі. то Лєра прокидалась рано і відповідно лягала в обід спати (але за компанію з двоюрідним братом). В садочку теж спить, хоч і крутиться довгенько. Вдома практично не вкладаю на обідній сон, хіба рано встане. Зараз мені навіть так легше, день не ділиться до сну і після, можна спланувати щось в обідній період, кудись піти з дитям.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення Tajga » 11 травня 2012, 09:31

Не думаю, що напряму пов'язано з відлученням. Давид, наприклад ще рік після нього засипав за компанію із Терезою, і чесно спав свої 1,5-2 години. А Тереза ледве декілька місяців протрималась, стало довше її вкладати, ніж вона спала.
гадаю, треба дивитися по дитині, яка в неї конституція, є такі енерджайзери, що їм просто необхідно робити перерву як не сном, то спокійними іграми, казочками, а є дітки спокійні, більш врівноважені, їм це не особливо потрібно. Ще залежить від того, скільки сплять. Якщо я своїх буджу, чи самі просинаються рано, то може бути й таке, що серед дня, а частіше до вечора вже марудять, а якщо нічного сну було добрих 12 чи не більше годин, то їм достатньо.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення Lusik » 11 травня 2012, 09:49

Natalinda
мене остання надія на садок, що почне спати за компанію. як не буде спати і там, то довго я ще з декрету не вийду.


Не переживай в мене в подруги малий в садочку на обід не лягав спати як інші діти, а тихенько грався в ігровій кімнатці. І вже он де закінчує садочок і мама пішла на роботу коли малому було лише 1рік і 8 міс.На початках щось там ще спав, а потім ні:)))
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення flower » 11 травня 2012, 09:55

Lusik написав:
Natalinda
мене остання надія на садок, що почне спати за компанію. як не буде спати і там, то довго я ще з декрету не вийду.


Не переживай в мене в подруги малий в садочку на обід не лягав спати як інші діти, а тихенько грався в ігровій кімнатці. І вже он де закінчує садочок і мама пішла на роботу коли малому було лише 1рік і 8 міс.На початках щось там ще спав, а потім ні:)))

я теж з числа тих дітей які не спали в день. хоч і на шв. в садіку гралася сама. досих пір не можу спати вдень навіть якщо дуже мало спала вночі. і ніби виросла нормальною людиною, здорова.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення nelly » 08 січня 2013, 14:57

ну і щоб ви люди добрі сказали, вчора наш тато на роботі, Марго спати хоче і ніяк плакала і нудилася дві години з 13 до 15 ( на обідінй сон ми вже циці не їмо, очі червоні спати хоче а не спить!!! то пити то пісяти то книжечка то щось, короче мама чуть не загнулася, правда циці не просила то я і не давала. А сьо татко приспав за 10 хв., і так кожен раз коли він вдома, а зі мною постійні вибрики. Чим пояснити таку поведінку дитини?? я в шоці :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення mala-karta » 08 січня 2013, 16:39

мабуть, дитя знає, що в мами так можна? :wink:

У мого Романа обідній сон є досі, зараз йому майже 4 роки.

Коли завершували ГВ, то на обід його дуже часто вкладав хтось інший, не я - так у нас вийшло, бо я була на роботі. Але зі мною десь з місяць ще засинав з грудьми. Потім якось поступово книжечками, розповідями і т.д. почав засинати коло мене без грудей.

І після відлучення денний сон є, і амбуть, ще довго буде. Бо зараз по ньому видно - якщо не поспить по розкладу, то потім дуже втомлений.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Денний сон після відлучення

Повідомлення TanenRom » 08 січня 2013, 18:32

А в нас денний сон пропав ще до відлучення
хоча в садочку спить,а вдома ніяк не вложити. Інколи мама або тато швидше заснуть ніж вона )))
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей