Глобальні оголошення!



Заколисування

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Заколисування дитини

Повідомлення TYulia » 10 серпня 2013, 12:58

звичайно засинання-заспокоєння біля грудей, то ідеальний випадок, але є свої але. В ліжечку ми практично ніколи не колисались, а от на руках то так. Деколи засинає біля грудей, але деколи щось гамає-гамає і потім починає викручуватись, тоді я з ним або ходжу, або, в більшості випадків, сідаємо на фітбол з цицьою в роті і так підзаколісуємося. Так щоб заспокоюватись біля грудей то не про нас, навпаки як якось розстроєний плаче, то і грудей не хоче брати, хіба що дійсно голодний.
в 3-4 місяці ми пережили відмову від грудей, то взагалі було тяжко, треба було спершу заколисати голодного кричущого малого, а потім сонному цицю сунути. То чи то від тоді чи як, то я так привикла, що якщо на сон і доводиться заколисувати на фітболі, то все-одно ще заколисаному цицю трохи дати(ну скільки вже захоче) до повного засинання, а то деколи поки до ліжечка донесу то вже просинатись хотів.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Marichka » 10 серпня 2013, 22:30

Наша старшенька засинала біля грудей,але ліжечко в нас було,щоб колисалось,зручно,щоб підколисав чоловік чи бабуся,коли мами немає вдома(навіть звичайний візит до стоматолога)
Меншого часом підколісую на руках чи в ліжечку.Цицю він їсть,але мало часу.В нього окремо їжа,окремо сон.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Заколисування дитини

Повідомлення lore1ei » 11 серпня 2013, 10:27

Моя прабабуся завжди казала, дитина має бути виколисана. Казала що жінки так здавна робили, і це дуже позитивно впливає на дитину. І казала що є різниця між сучасними колисками, і тими які колись були, підвішені до стелі, дитина "літала" уві сні)
Свою не колисала колись, добре спала коло циці, а зараз їй вже 4, ходить в садок, цілий день за нею дуже скучаю і вечером беру на руки перед сном, поколисую і співаю)))
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Alisa » 11 серпня 2013, 15:17

Я дитину заколисувала й на руках, й в візочку,й взагалі по різному.
Вестибулярний апарат в нього натренований ого-го.
А бували моменти в житті, коли навіть треба було" затрясти".
Совість мене не мучає :crazy:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Kskz » 11 серпня 2013, 17:24

Я колисала хіба що на руках, але так легенько, а то деколи бачиш такі колисання на руках, що аж страшно за дитину чи не розтрясе іі всю)
І дитина під час засипання має відчувати тілесний контакт, якщо дитина засипає в колясці, від того, що іі там везуть/колишуть - то це є для неі стресом, нам так розказували на курсах.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Malavka » 11 серпня 2013, 18:19

Колисала старшу, колишу меншу. Переважно коли після циці випускаємо повітря на фітболі, або коли вночі, поївши, не хоче спати, а я страшне як хочу. Нічого кримінального в тім не бачу, якщо заколисування після, а не замість грудей і якщо воно неагресивне, а таке собі похитування. Хоча бувають ситуації, коли і "потрясти" доводиться, зі старшою таке траплялось, ну але то крайнощі, а не правило.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Заколисування

Повідомлення taranjka » 11 серпня 2013, 18:37

"...Діти, чий вестибулярний апарат зазнає періодичних стимулювань у вигляді гойдання, швидше набирають вагу, раніше починають бачити і чути, у них налагоджується регулярний цикл сну."
це речення з книжки яку зараз читаю - "Революція в навчанні". там ще багато цікавих моментів. саме в цьому моменті посилаються на Річарда Рейстака, американського нейробіолога.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Заколисування

Повідомлення Dashko » 21 серпня 2013, 16:40

Виявляється в нас була вже така тема і я там вже теж відписувала :wink: Цікаво було почитати.

Якщо говорити про користь колисання, на мою думку, важливо розрізняти два поняття.

1 - ритмічне похитування дитини. Згідна, що це дуже корисно, це тренує вістібулярний апарат і так далі, але не думаю, що ці погойдування набагато інтенсивніше, ніж при ходінні з дитиною на руках.

2 - засинання від заколисування. Ось тут вважаю, що це шкідливо, якщо говорити про систематичні заколисування. Вище писала чому.

І найбільш неоднозначне питання - колисання для заспокоєння. Вважаю, тут теж дуже важливо не зловживати.
З іншого боку, якщо дитина не заспокоюється біля грудей (плаче і не бере груди) - тоді не можна примушувати смоктати груди, а треба якраз поносити-покачати, а тоді знову запропонувати груди. Тобто в цій ситуації "поколисати" - вважаю правильним, але водночас ситуація загалом (те, що дитина не бере груди) - не є нормою, бажано зрозуміти причину такої поведінки, особливо якщо це повторюється систематично.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Заколисування

Повідомлення Olyana » 22 листопада 2013, 23:40

Ми теж засинаэмо біл циці. А буваэ , вдень, зазвичай, заколисую на фітболі. Доця співаэ собі аааа і засинаэ . А все тому що вагітною мама любила робити вправи на мячику і сидіти)
далі думаю будем привчатис ь на колискові і казочки в своэму ліжечку. Бо поки добре спиться з мамою)
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Заколисування

Повідомлення Dashko » 23 листопада 2013, 16:04

На фітболі всі дуже добре засинають :yes: В цьому якраз підводний камінь. Кожний наступний раз дитина засинає все довше, крім того це негативно позначається на засинанні з грудьми. Звичайно, якщо заколисування на фітболі відбуваються зрідка - нічого стращного. Але, якщо систематично - це може призвести до серйозних ускладнень з ГВ :sad: Крім того, саме заколисування вже робить ГВ - годуванням "не за вимогою".
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron