Глобальні оголошення!



Заколисування

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Любов » 08 серпня 2013, 18:54

я теж не колисала, якось не було потреби. дитина і сама чудово засинала біля грудей. навіть не уявляю як то заколисувати, або затрясати те малесеньке дитятко.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Заколисування дитини

Повідомлення гра з вогнем » 08 серпня 2013, 19:08

чого ж зразу затрясати? це ж крайнощі, погойдувати помаленько.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Vikibee » 08 серпня 2013, 21:17

Моя дитини теж не колисана. Єдине: як була маленька, то після грудей я брала її на ручки, так, щоб животиком до животика і носила, погойдуючи/підколисуючи. Так ми боролися з кольками. Нам вже 2 рочки і доня ще досі проситься інколи поносити так її.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Заколисування дитини

Повідомлення taranjka » 08 серпня 2013, 22:14

колисала і колисати буду (вже наступну) :hi: спочатку начитавшись і наслухавшись яке то зло, то тільки бачила, що дитину колишуть то :scare: :aggressive: :ireful: але потім потрішки почала колисати, і під час годування. з Дарцьою вже не дуже памятаю як то було, але після 2 вже не колисали :hi: Амі колисала з народження. колисала під час годування - вона так заспокоювалася краще. інколи колисала, щоб вснула (вона не завжди хотіла біля грудей засинати), щоб заспокоїлась. колисала в візку, коли прокидалася. а ще в слінгу підколисувала. після півтора року точно не колишеться - тепер на гойдалках кайфує.
колисання корисне - особливо в ранньому віці, воно тренує вестибулярний апарат. ще читала про якісь дослідження, теж з позитивним результатом від колисання. як найду книжку, то процитую.
наразі колисання для мене з розряду "не беріть дитину на руки бо привикне"
п.с. проблем з годуванням в мене не було ніколи, від грудец ніхто не відмовлявся, 0єсішо без заколисування засинали
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Заколисування дитини

Повідомлення westa » 08 серпня 2013, 22:38

В нас по різному було. До 2 міс носила на руках і колисала дуже часто , бо мав кольки. Потім до року не колисався взагалі. Засинав на циці.
А після року синочок захотів колисатися.Точніше , я навчила. Богданчик ввечері почав дуже довго засинати на циці, а годувати його з невеликими перервами по 1,5-2 год мені було невигідно , нічого не встигала зробити. І якось я взяла малого на руки , поколисала легенько і , о чудо , синочок заснув за 5 хв ! Така практика нам сподобалася , користуємося досі.
Вигідно ще тим , що синочка може заколисати бабуся і без циці.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Галина » 08 серпня 2013, 22:53

Діанку мало колисала. Часом на денний сон в ліжечку підколисувала. А Вероніку практично з народження підколисувала на руках. Десь з 3-х до 7-ми місяців вона не хотіла біля грудей вночі засинати, то доводилося на руках або в слінгу підколисувати. Зараз часом теж на обідній сон підколисую, але разом з цицьою в роті, сиджу на дивані і легенько погойдуюсь. :pardon:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Заколисування дитини

Повідомлення nadusha » 08 серпня 2013, 23:25

Старший Артем неколисаний, спеціально купували таке ліжечко, щоб без варіантів. Надворі в колясці, хіба що, "колисаний-вожений"... Дениса теж не привчала, але в колясці доводилось підколісувати-підтрясати надворі. Спить ще з нами, то неколишу, АЛЕ буває, що проситься вночі "Да-да-да" на кімнатну гойдалку...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Заколисування дитини

Повідомлення TaniaPicaSSo » 08 серпня 2013, 23:34

В мене десь до 2 місяців дитина коло грудей не засинала. Засинала й спала тільки на руках. І якщо ще легесенько підколишували, то трошки швидше заспокоювалась та засинала. Але так зовсім трошечки. А сильних таких колисань не любила з самого народження. Я не раз ловила свекруху на гарячому, коли вона так поки я не бачила так сильно-сильно гойдала доцю в горизонтальному положенні. Каже, її діти так любили засинати. Ну а їй вже не раз казала, що моя доця так не просто не засинає і не заспокоюється, а ще й нервується страшно. Від одного горизонтального положення на руках у неї починаються псіхи. А сверкуха винувато кожен раз каже: "Та я бачу, але думала, що може їй на цей раз сподобається" :ireful: :ireful: :ireful:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Natalinda » 09 серпня 2013, 14:20

НУ колисання колисанню різниця)
Знаю коли дитину всі д години деного сну періодично підколисують. Ну його той вестибюлярний апарат в такому випадку)
Я колисала на руках. мені подобалося, дитині подобалося. Без фанатизму звісно, але часто просто хотілося поколисати дитину. Ліжечко як і Надюша купували щоб без варіантів. До 8 місяців спав періодично в колисці, то не колисала, бо не бачила результату..
Грудне грудним, але ж не факт що причина дискомфорту дитини 100 відсотків знімається прикладанням. :pardon:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Заколисування дитини

Повідомлення Tajga » 10 серпня 2013, 01:16

На заколисування в ліжках-колясках не погоджувався ніхто, та й не дуже їх було тих колясок-ліжок ))) На руках/в слінгу - зовсім інша справа, та й не потрусиш особливо, хоча, звісно, є окремі умільці. :crazy:
Правда, от з третім десь перших півроку було таке, що дуже плакати починав і бігом брав розгон, не встигаєш і підхопити, то доводилося трохи поколисати на руках, щоб заспокоївся, і лише по тому пропонувати груди.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей