Глобальні оголошення!



Заколисування

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Заколисування

Повідомлення Lenysa » 23 листопада 2013, 16:52

Не можу не розповісти, були ми з чоловіком на хрестинах у родичів, так що мене найбільше здивувало це те, що дитинка собі спала, а її постійно хтось колисав? як ви думаєте чи потрібно постійно колисати дитину без потреби? особисто я заколисувала по різному, але тільки коли ставила ставила спати чи коли плакала і на руках і в візочку і в колисці і в мене на грудях засинала і в чоловіка на животі, але ніколи ще не бачила, щоб постійно дитину колисала нон стоп
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Заколисування

Повідомлення TYulia » 23 листопада 2013, 17:12

в мене теж знайомі єтякі своїх малих постійно в сні колисали. Не знаю як то правильно. Мій малий колисання вліжечку практично ніколи не визнавав. Якщо просинався, то таки треба на руки, до грудей чи так на руках колисати,а ліжечко його ніяк не заспокоювало. А як спав то й гойдати не треба.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Заколисування

Повідомлення Olyana » 28 листопада 2013, 17:14

Просто всі діти різні. Індивідуальний підхід до кожного. Не можна казати треба так а не інакше. Кожна мама знаэ і відчуваэ як краще її чаду)
Моэї сестри мала засиналп змалку сама в ліжечку і без циці. А моя хоче цицю , а інколи і колисати треба. Різні діти
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Заколисування

Повідомлення Dashko » 28 листопада 2013, 20:36

Звичайно, діти різні і кожна ситуація індивідуальна. Але, якщо дивитися тільки під цим кутом, то можна вирішити, що є діти, яким більше підходить суміш чи пляшечка, а не молоко і материнські груди. :sad:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Заколисування

Повідомлення flash-ka » 29 листопада 2013, 10:43

Lenysa написав:але ніколи ще не бачила, щоб постійно дитину колисала нон стоп

думаю,що це скоріше заспокоювало тих хто колисав. не забуваємо,що дитинка відчуває психологічний стан мами і оточуючих. то оце безперервне колисання, це підсвідомий спосіб заспокоїти і врівноважити себе.
п.с. коли стривожений, то важко просто зібратись з думками і заспокоїтись.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Заколисування

Повідомлення LJALJA89 » 02 грудня 2013, 02:43

Колисання "нон стоп", це звичка, маю таку подругу, навіть як просто стане з малим коляскою, постійно возить туди сюди, сама того пояснити не може.
Не колисала малого з народження.
LJALJA89 Офлайн


 

Re: Заколисування

Повідомлення TYulia » 08 грудня 2013, 22:31

дівчатка, нам оце стукнуло рочок, таак от десь так підчитую, що то з дитинкою в рік робити і т.п. Ітвже кілька раз натрапляю на таку інформацію-рекомендацію, що бажано вже з року "вчити" дитину засинати саму, мається на увзі без грудей і без колисання. що ви на таке скажете? А я на дапий момент таке собі просто не представляю. Навіть, як малий хоче спати, то він буде марудитись, повзати по ліжечку апотім в кінці кінців розплачеться і все. Зараз ми заасинаємопереважно з цицьою.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Заколисування

Повідомлення Dashko » 08 грудня 2013, 22:49

Я б сказала, не те,щоб бажано вчити, але можна спробувати. Але не переживати, якщо це не буде вдаватися. Наприклад, може спробувати вкласти хтось без мами. Або спробувати лягти, але - зайнятися чимось іншим ;) Це на початках може бути одна-дві секунди, а потім дитина все-одно груди захоче. Нічого, наступниий раз буде на секундочку довше ;)
Головне, не бути дуже наполегливим, інакше дитина може відчути і навпаки більше почне хотіти грудей.

і ключовий момент якраз в тому, щоб це відбувалося без заколисування.

Особисто мій досвід: діти так засинали всього декілька разів. Але вже ближче до відлучення, коли їх можна було зацікавити казочками і розмовами - все вдавалося набагато простіше ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Заколисування

Повідомлення Ланка » 22 червня 2016, 21:02

Коли ви ходите по колу, очі дитини чіпляються за предмети навколишнього оточення (діти так влаштовані, вони пізнають світ). Дитина чіпляється очима за предметом, проводжає його, потім предмет йде з його поля зору, і він чіпляється за наступний. Адже спати дитина не має наміру! Для нього сон — прикру перешкоду для пізнання цього такого цікавого та яскравого світу!

А тепер увага — секрет! Коли ви ходите по колу за годинниковою стрілкою, очі дитини, проводжаючи предмети, змушені відкриватися ширше! А якщо ходити проти, то очі, проводжаючи предмети - закриваються! Така анатомія людини.
Виходить, що якщо дитина лежить на лівій руці, то при ходінні за годинниковою стрілкою його очі змушені відкриватися ширше, а проти годинникової — закриватися. Якщо дитина лежить на правій руці, то все навпаки. Таким чином, якщо дитина на лівій руці, ходіть проти годинникової стрілки, а якщо правою — за годинниковою.
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Поперед.

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей