Глобальні оголошення!



Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення happymami » 23 грудня 2011, 03:42

Мене зокрема цікавить, чи має якийсь негативний вплив увімкнуте світло на психіку чи сон дитини. Хтось шось чув таке?

Останнім часом помітила дивну зміну поведінки в Юрчика. Він став агресивним, плаче незрозуміло чого, б'є мене та інших родичів, виганяє з зати каже шо не любить, вночі може прокинутися чи говорити уві сні шось на зразок "Віддай" чи "Я чемний"... Схоже на якусь кризу віку. А може перезбудження від дитсадка, бо там кажуть, що він дуже чемно себе поводить. Вдома же - громит хату.
Але я шукаю й інші причини такої зміни поведінки і одного разу собі подумала - а може йому заважає те, що в нас по пів ночі світло в хаті горить? нічник, але ж світло. Думаю, в темноті організм може краще розслабитися, ніж при увімкненому світлі.
Хто шо скаже?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення Nymydora » 23 грудня 2011, 04:02

Колись мені свекруха казала, що дуже шкідливо спати при світлі, і людина не висипляється, навіть, якщо це просто нічник. Навіть до того, що можуть бути якісь порушення. Не знаю, ніде такого не читала (хоча спеціально не шукала). Знаю тільки, що мій чоловік старається повиключати все, що можна, навіть годинник з підсвіткою кладе на циферблат, бо інакше йому погано спиться. Малий в нас довгий час спав при соляній лампі, а тепер в темноті (коли чоловік спить не з нами, то я лишаю годинник - він дає рівно стільки світла, щоб побачити, що там малий робить ))) )
Особисто мені світло не заважає, я можу спати в різному освітленні. Але малому стараюся виключати.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення happymami » 23 грудня 2011, 09:25

Nymydora ну от і я думаю, шо ми то собі спимо, але мозок певно так працює, коли є світло. Бо теж десь чула (кажись по радіо), що люди тому й активніші влітку, бо довший світловий день, а наша активність напряму залежить від кількості світла навкруги. Но то і правда. Я в темноті теж чахну. В мене в хаті має всьо сіяти і то якнайяскравіше. І восени я теж як сонна мураха лажу, коли сірі дні починаються. тому, думаю. таки твоя свекруха мала рацію. Логіка є. Короче, я тепер вимикаю наніч нічник і працюю в темряві :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення irinka » 23 грудня 2011, 10:22

В нас коли довго горить нічне світло, то Юра погано спить може встати на світло і кричати :istereka: навіть коли чоловік довго дивиться телевізор теж таке буває. Особисто я тоже не можу спати при світлі, може й дитина це відчуває :?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення mari » 23 грудня 2011, 11:32

Це дійсно шкідливо- погано виробляється гормон сну -мелатонін і щоразу його кількість змешується. Треба щоб дитина спала в повній темноті, навіть через штори має проходити мала кількість світла.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення lerumpochka » 23 грудня 2011, 11:39

я сама не можу спати коли світло, і навіть вночі, коли ніби темно, але все одно шось видно))) я маю повязку таку спеціальну на очі - без неї вже ніяк. а як її немає, то волоссям накриваю очі :grin:
бо мама моя колись ходила на якісь курси, щодо зору, то каже що око відпочиває лише у повній темряві, інакше очні мязи все одно напружені, що , відпповідно, швидко псує зір. після того я почала спати тільки в окулярах або хочаб шось на очі натягаю - різниця помітна одразуж - краще висипаюсь і очі прокидаються, як нові)))
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення Sawwku » 23 грудня 2011, 11:43

ого!
я навіть не задумувалася про таке :?
а внас темно не буває ніколи. кімната не велика, а в ній годинник з підвіткою, і телевізор, лампочка на якому постійно дає стільки світла, що все видно :dash:
будем виправлятися, ато мала теж часто крутиться-вертиться і скрикує вві сні
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення lerumpochka » 23 грудня 2011, 11:59

Sawwku написав:ого!
я навіть не задумувалася про таке :?
а внас темно не буває ніколи. кімната не велика, а в ній годинник з підвіткою, і телевізор, лампочка на якому постійно дає стільки світла, що все видно :dash:
будем виправлятися, ато мала теж часто крутиться-вертиться і скрикує вві сні


а я, як мигає лампочка на телефоні, то вже не можу спати, а як на компі - то взагалі катастрофа
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення loljka » 23 грудня 2011, 12:54

моїй малій усеодно, спить якщо хоче спати, навіть коли повна хата гостей і всі галдять :crazy: вона так з народження звикла, тому ні шум,ні світло їй не заважає :working:
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Чи заважає ввімкнуте світло людям спати?

Повідомлення georginochka » 23 грудня 2011, 14:30

Мені заважає дуже. Ще з гуртожицьких часів, коли хтось часто вчився всю ніч при світлі, я на ранок почувалась невиспаною і роздратованою. І про гормон сну, про який писала Марі також чула. А ще читала, не памятаю де, тому не скажу чи дстовірно,що дітям треба спати в повній темряві, бо так краще виробляється гормон росту :? Тому мої сплять без світла і нічників. Часом включаю на ніч світло на кухні чи в коридорі, якщо хтось з них хворіє, щоб не бігати щоразу включати. І в спальні в нас ніколи не було ні телевізора, ні компютера. Мені заважає навіть якщо зарядне до телефона світиться. Кажуть, що треба, щоб діти звикали спати при шумі і світлі. Я з цим не згідна, бо мозок всеодно реагує на ті всі подразники, тому й відпочинок не може бути повноцінним.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron