Глобальні оголошення!



Дитяче ліжко - коли???

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення flower » 14 жовтня 2013, 20:28

В самому Тернополі роблять меблі хороші і за нормальну ціну. Не знаю щоб пояснити де, хіба чоловіка розпитаю. Памятаю шо перед автосалоном повертали у вуличку. Нам там з дуба спальню робили і потім як родилася мала ми і ліжечко замовили. Все робилося по наших фото, які найшли ми в інтернеті. Я довольна меблями.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Кокетка » 14 жовтня 2013, 22:54

мій старший син був дуже "мамина дитина" то й спав довго з нами ну і плюс груди до двох років, в ліжечко перекладала лиш на кілька нічних годин ( або як на сесію йшла, то бабуся колисала там) коли народився молодший то ми замовили двоповерхове ліжечко, зі сходинками :yes: в сходинках комп"ютерний столик , ( на Бамі коло Білого Лебедя " Акант", нам допомогли комп"ютерний столик втілити в реальність у тих сходах) :yes: ну другий поверх використовували як ігрову площадку, десь років два з половиною, а потім маленький пішов туди спати . З народження молодший син самостійний дуже тож і спав сам у ліжечку дитячому весь час, до нас брала лиш як хворий був :yes: а ліжечко ходить по знайомим ( дубове, і колишеться) :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення love rabbit » 11 квітня 2016, 19:41

В мене похресниця до 4-х років спала з батьками, бо місця було небагато і ремонт в дитячій (точніше перепланування вітальні в дитячу) затягнувся. То я з її хресним татом на день народження на 4 рочки купили їй ліжко-карету. Радості не було меж! :aplo: Вона дуже облюбувала то ліжко, всіх ляльок переселила до себе, відразу якась самостійніша стала. Хоча батьки переживали дуже, бо то їхня перша дитинка, але бортіки там високі, то досить зручно) Вже от доробили ремонти, то інші меблі теж замовлятимуть так, щоб вже ціла кімната була в одному стилі. Думаю до літа вже все закінчать, то як буду в них - зроблю для вас фото.
love rabbit Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 11 квітня 2016, 17:00
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: власних діток ще немає

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Marichka » 12 квітня 2016, 07:21

Зображення
Ми вибрали такого типу ліжко дитині,внизу-буде на іграшки
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення TYulia » 12 квітня 2016, 07:38

В нас теж схоже ліжко. Ті ящики внизу досить вмістимі. Ми перше поставили в дитячій, але от на днях таки перенесли його в спальню. Таки ще я не готова синочка в іншу кімнату відпустити :pardon: тільки трохи багато місця в нашій невеликій спальні займає, але то таке.. Ми брали ліжко в розмірі 80х160 см
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення vikilandi » 22 квітня 2016, 21:59

flower написав:В самому Тернополі роблять меблі хороші і за нормальну ціну. Не знаю щоб пояснити де, хіба чоловіка розпитаю. Памятаю шо перед автосалоном повертали у вуличку. Нам там з дуба спальню робили і потім як родилася мала ми і ліжечко замовили. Все робилося по наших фото, які найшли ми в інтернеті. Я довольна меблями.

А можете дати контакти де в Тернополі роблять меблі з натурального дерева?
Мені також потрібно дитячу для старших облаштовувати.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Ulkanet » 23 квітня 2016, 00:27

дівчата, меблі то з натуральоного дерева - але лаки якими їх фарбують - то жесть :scare: :dash:
як робите дітям меблі, самі купуйте лак - на водяній основі, не так смердить і немає стільки шкідливих випарів. а майстри полакують.
бо полакуються вам "супер-пупер дорогим хвальоним лаком якоїсь крутої фірми" - а дитина потім дихає тими випарами :dash: а догадатися самим лакувати дитячі меблі акриловими лаками - вони чогось не можуть :sad:

я купувала від Альпіни - надіюся його ще не зняли з виробництва, бо то було 5 років тому назад. там в інструкції писало для лакування дитячих іграшок :yes:
так - він дорогий. але і якісний. в мене була полакована робоча поверхня на кухні, за 4 роки там було всьо - і вода, і гаряче, і льод, і котел тік :crazy: :hi: а лак навіть не попсувся і не тріс.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення erinaceus » 12 червня 2016, 15:37

Marichka написав:Зображення
Ми вибрали такого типу ліжко дитині,внизу-буде на іграшки


То для доці чи синочка? Теж хочемо зараз замовляти, але збоку з бортиком, щоб не скотився. Бо вже колиска в 1.20 см стає замала...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Marichka » 12 червня 2016, 17:12

Таке для дівчинки.Для хлопчика-схоже.
Я хотіла зекономити.як завжди.І вийшло два різних в одній кімнаті.Скоро будем переселятись-пофоткаю,що з того вийшло.
А так,то спить в колисці і чекає на велике.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення erinaceus » 15 липня 2016, 12:00

Marichka Сфоткай, пліз, ваші ліжечка дитячі.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron