Глобальні оголошення!



Дитяче ліжко - коли???

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Inna » 20 червня 2012, 10:20

У нас ліжечко простояло майже 1.5 року, потім наша доця сама стала на ньому спати. Але ліжечко таке по розміру,що до 1 класу вона там поміститься. Правда, воно стоїть разом з нашим ліжком, ми просто зняли бокову планку. Ліжко ми купили з буку, привіз знайомий б/у з Голандіі за 300 грн. Таке міцне, що наш татко там спокійно лежить. А скоро народиться друга дитина, то їй ліжко ми вже не будемо купляти.
Inna Офлайн


 

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Sawwku » 20 червня 2012, 11:27

krapk@ написав:не хотіла би щоб під дитиною був комп

а чо комп??? робоче місце для творчості (малювання ліпка) і роботи (науки) вже не в моді чи шо?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Malavka » 13 жовтня 2013, 17:42

Сподобались ті зразки ліжок на двох. Нас в майбутньому такі варіанти чекають) А так можна і площу зекономити...
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Kskz » 13 жовтня 2013, 18:33

В нас вчора Евеліна перший раз спала в ліжечку, яке стоіть присунуте до нашого. Купили нове одіяло, нову постіль, разом переоділи ліжко і вона з радістю там вмостилась. Поспала пів ночі, потім я іі посадила пісяти і вона сказала, що хоче до нас, і так до ранку спала з нами) а коли пробудилась зранку то полізла ще поскакати у свому ліжку)
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення flower » 13 жовтня 2013, 19:39

Хочу сказати, що де спить дитина залежить від нас. Наша Вероніка спала з народження в свому ліжечку присунутому до нашого без боковини, мені так було найзручніше з ГВ, а спати разом з дитиною це не для мене, хоч і ліжко 1,80 м в ширину, та я люблю простір. Тепер ГВ закінчилось, я ліжко відсунула (хоч перша ніч в основному була для експеременту і прошла добре) і я вирішила твердо, що дитина спатиме окремо. Перші пару ночей було не легко, навіть було, що итина з 4ї до 7ї плакала і нила та я не здалася. Тут основне не здатися і не проявити слабинку, бо діти розуміють, що плачучи і скиглячи зможуть добитися свого. Решта ночей дитина чемно спить у ліжечку, засинаючи під казку чи колискову. Знаю, зараз багато подумали, що я погана мама чи щось в тому роді. Але я вважаю, що правильно коли мама командує дитиною, а не навпаки. Я протягом дня багато обнімаю свою дитину, цілую і безмежно її люблю.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Зоряна » 13 жовтня 2013, 20:27

Моя так крутиться,коли спить,що мені навіть страшно подумати про 2-поверхове ліжко. Я давно вже шукаю ліжко з натурального дерева.Знайшла поки 2 варіанти: фірма в Луцьку Сокіра,більш-менш гарний вигляд і ціна від 2000 тис.,проблема лиш у відстані,якщо щось,то їхати аж в Луцьк? І ще один варіант знайшла у нас під Тернополем,роблять під замовлення теж з дерева,базове ліжко із ламелями - 600 грн.,захист-100 грн,шуфляда одна 300 грн.Получається зовсім дешево в р-ні 1200 грн,обіцяють,що дерево не покрутиться і якщо щось не далеко їхати.До прикладу зайшла в магазин меблів,що на Бандери,на зупинці де колись були меблі Ленд - ліжко прибл. таке як на фото 1 в першому повідомленні з ДСП - 200-2500 грн. Не бачу смислу якщо чесно платити за дсп такі ж гроші. Поїдемо дивитись на ті ліжка,що під Тернополем,напишу враження.
Зоряна Офлайн


 

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення sv-ls » 13 жовтня 2013, 22:33

Моя спить в свому ліжку з 2,5 років. До цього спала в колисці та й трохи зі мною. Відколи купили для неї повноцінне доросле ліжко ( 90*2.05)вона переїхала спати в свою кімнату. Також на початках пробувала крутити мною,але зараз все супер.
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Dashko » 13 жовтня 2013, 22:48

В нас на другому поверсі додаткова планка прибита, яка не дає малій випасти. Думаю, так на всіх ліжках роблять :confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Касівочка » 13 жовтня 2013, 23:23

Зоряна написав: І ще один варіант знайшла у нас під Тернополем,роблять під замовлення

Не в Чернихівцях?
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Зоряна » 14 жовтня 2013, 20:12

Касівочка написав:
Зоряна написав: І ще один варіант знайшла у нас під Тернополем,роблять під замовлення

Не в Чернихівцях?

Ні, десь Козівський район.
Зоряна Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей