Глобальні оголошення!



Дитяче ліжко - коли???

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення krapk@ » 22 грудня 2011, 21:57

Мається на увазі коли вже закінчаться оці ночівлі в маминому ліжку? Коли вже варто купувати дитині власне ліжко-не колиску. Яке воно має бути? Ще з захистами бічними? Ортопедичне? Якого розміру, щоб надовше хватило?.
Це має бути щось таке:
Зображення

Зображення

Зображення

чи може брати диванчики. Чи не заморочуватися і нехай спить з мамою? Мені от цікаво ск. би коштували ліжечка з дсп якщо робити на замовлення.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Дитяче ліжко -коли???

Повідомлення Lesya » 22 грудня 2011, 23:49

Скажу як мама, яка хоче переселити дітей з спальні в дитячу, а то спимо в одній кімнаті як в гуртожитку - четверо. Для початку дивися, як дитина спить. Якщо крутиться, кілька разів за ніч міняє місцями голову і ноги... то тут ще рано до дорослого ліжка. Низький бортик на третину чи навіть половину ліжка не допоможе. Якщо дитина не крутиться під час денного сну, то класти спати в власне дитяче ліжко на день. А коли прийде пора - то і на ніч.
Ліжко думаю, варто купляти з розрахунком , що дитина там спатиме до інституту. А ДСП, дерево чи метал - та що подобається те і купляй. Головне хороший матрац.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Дитяче ліжко -коли???

Повідомлення олеся » 23 грудня 2011, 00:00

Мої діти вже рік сплять на дивані 2спальному, поки малі так і спатимуть, а як трохи підростуть і будуть в окремій кімнаті то купимо ще один. А поки так і спимо в одній кімнаті з 2 ліжками як писала Lesya як в гуртожитку. Правда буває що будяться вночі в туалет чи просто так і після того просять лягти коло них. З дивана практично не падали хіба що недавно старший трохи прихворів і вночі дуже крутився то і зсунувся. Сплять поперек дивана, тобто головами до стіни, а з боків поручні чи як то називається...а от моя знайома досі спить з синочком разом, годувала вона до 2р8міс, зараз малому вже 5р каже що їй так зручно.
Головне щоб було зручно мамі і дитині...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Дитяче ліжко -коли???

Повідомлення Marta » 23 грудня 2011, 00:11

Моя Ліза вже спить в ліжечку дорослішому, так як дитяче скоро буде зайняте новим членом сім"ї, потім викладу фото, робив наш татко з ДСП.
Купили ортопедичний дитячий матрас, ніби, подобається.)
Marta Офлайн


 

Re: Дитяче ліжко -коли???

Повідомлення Lesya » 23 грудня 2011, 00:13

В мене в малих свої ліжечка-колиски. Ну в Ігорчика вже на колесах :) Я не можу спати з дитиною. Хоч самане знаю чому. :? А так вони самостійні, мають свою територію де можна поселити кицю і кроля (хоч вони і займають третину ліжечка,він без них не засне), чи порозглядати вертольотики під балдахіном...
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Дитяче ліжко -коли???

Повідомлення krapk@ » 23 грудня 2011, 11:18

Marta дуже чекаємо фото і розкажи як матрас вибирали де купували які зараз ціни? Я все таки мабуть щамовлю, оскільки місяця між моїм ліжком і стіною лише 165*80 то саме такої довжини-думаю до років 10 вистарчить, а там купиться диван та і переїде в свою кімнату.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Оксанка » 13 лютого 2012, 17:49

А й справді, хто і як вибирав МАТРАЦ??? Дуже цікаво, бо ми також плануємо купляти і ліжко деревяне і матрац, розміром 90 на 190, щоб на виріст було. Ділітся досвідом. Які марки, чи задоволені , який наповнювач???
Оксанка Офлайн


 

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Dribchuk » 19 червня 2012, 09:01

І я не знаю що робити - купувати спеціально ліжко чи обійдуся диваном з підставленими стільцями (щоб не скотилася? )
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення Sawwku » 19 червня 2012, 23:52

я від ліжок такого типу приторчала
Зображення
Зображення
Зображення
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Дитяче ліжко - коли???

Повідомлення krapk@ » 20 червня 2012, 08:41

не хотіла би щоб під дитиною був комп
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей