Глобальні оголошення!



О котрій малюк вкладається спати?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення flash-ka » 15 листопада 2014, 14:42

ми відколи відлучились від ГВ (а це вже десь місяць) в день спить лише в дорозі і то переважно раз на тиждень. а на ніч вкладається десь +- 22год і спить до 8-9 ранку. казочка, часом всі 20 казок :hi:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення TYulia » 25 грудня 2014, 00:16

в мене щось зараз з тими засинаннями катастрофа. Малий почав чуть довше спати зранку. Раніше встав часто в 6, не пізніше 7:30, а зараз і до 8:30, адеколи може і довше би спав, але я його деколи вже буджу. В обід стараюсь щоб до 3 вже встав, а ввечері починаємо вкладатись в 9, а засинаємо аж через годину. Мінімум 5 книжок перечитаємо (він міг би і більше), потім щось і співаю, і мовчу, і про зоопарк-цирк-школу-садочок розказую. А він крутиться і вертиться, може і взагалі з ліжка злазити. Нерви в мене підносяться ого-го. Навіть не знаю що робити. Думаю може то вдень не ставити спати, бо то і на обід, і на вечір туге вкладання. Ще як підем погуляти багато, то приходим в обід відносно скоро засинає. А ці дні трошки прихворіли, то сиділи дома, то замучилась я з тими снами :cry:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення Параїл Юля » 25 грудня 2014, 00:29

А ми ще не спимо. І я щось по ньому бачу що ще не скоро заснем. Бігає, грається. Якщо вдень спить тоді ввечері лягає не швидше 12, а встає 8-9. Інколи вдень не хоче спати тоді засинає швидше 9-10. Якщо не хоче спати вложити просто не реально. Встає з ліжка, грається, лазить по мені.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення TYulia » 25 грудня 2014, 00:33

о то в нас таке саме, але таки трохи прикрикую на нього, що треба спати, стараюсь втримати біля себе і так за годину то змучуємо. АЛе деколи навіть коли він чи мало спав вдень чи видно що замучений, то всеодно ввечері вкладаємось мінімум 30 хвилин.
То от думаю, чи то таки варто втримувати той "графік", чи таки дати йому волю з тими снами - не хочеш -не спи.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення erinaceus » 25 грудня 2014, 00:40

І в нас те саме, але лягає набагато пізніше, ніж у вас... Навіть якщо вдень засинає раніше, ввечері все одно пізньої ночі. По декілька разів вкладаємось спати, вже би ніби і спав, але ні, злазить з ліжка і далі гратись :crazy: Не знаю, як той графік поміняти. Всі темки на форумі перечитала. Бачу, TaniaPicaSSo з цим бореться давно. Може щось підкаже :rose:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення Параїл Юля » 25 грудня 2014, 00:51

Я не заставляю. Інколи в обід може заснути в першій інколи в четвертій. Якщо до четвертої не вложився тоді стараюся вже якось розважати що б дотримати хоча б до девятої. Тому що як що засне десь в п'ятій ввечері скоріше першої не ляже. Раніше намагалася ложити по графіку, але він не засинає коли я хочу, а буде по мені лазити і засне тоді коли захоче. Як лялька-неваляшка: я ложу він встає. Анекдот є, що тільки починаєш дитину вложувати спати, вона хоче то їсти, то пити, то в туалет. Це про нас. Вдень на горшок не всадиш, а вечері може пів години сидіти, потім пити і ще печиво шукає :hi:
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення Параїл Юля » 25 грудня 2014, 00:52

Доречі ми ще не спимо. Але вже помаленько починає готовитись.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення droksanka » 25 грудня 2014, 01:54

наш лягає спати о 8-9 вечора. Виключаю рубильник зі світлом (це стратегічно важливо), співаю колискову десь 10 хв, а він вмощується, а потім починаю голосно і повільно дихати, то він переходить на мій ритм дихання і засинає. Вранці підйом для мами з татком від 5.30 до 7.00 :+++: . При чому чим пізніше засне, тим раніше встане. Вдень засинали раніше на дворі, або вдома з цицьою, а тепер вже місяць як відлучилися (на 7 міс моєї 2-ї вагітності, бо вже випив усе молочко у мами, Макарчик великий хлопчик, молодець і т.п.) то засинаємо у візочку в хаті під мамину колискову (до вересня користувалися лише слінгом чи рюкзаком :В): , але тепер животик виріс і таки дістали візочок). Обідній сон з 11-12 год десь 2,5-3 години. Загалом спимо до 12-13 год на день.
Зображення
droksanka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 30 травня 2013, 22:43
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 93 раз.
Подякували: 38 раз.
Діти: Макарій-Іван, Антоній-Іван

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення Ulkanet » 25 грудня 2014, 02:58

я як згадаю наші засинання - то аж страшно стає :dash: :dash:
мала від 1,5 року не спить в день. десь від 1 і 3 м. почала категорично відмовлятися спати в день :dash: вона могла по 2 години товктися по мені, а потім заснути і спати ще 3 години, а тоді лазити по хаті до 1 ночі :dash: :dash: :dash: в той період я мало з розуму не зійшла :dash: :dash: :dash:

мала мене достала так, що одного разу я вже не витримала розревілася, взяла відро, гримнула дверима,і в нервах пішла мити підїзд в ночі. ревіла довго :hi: поки перемила всі поверхи, трохи попустило :hi: приходу, а мала з татом своїм заснула за 10 хв :scare: :dash:
пісял того я її перестала ложити спати. :=): в день, якщо пів години товчеться і не засинає - значить йдемо по справах чи щось по хаті робити. а ввечері, переділа підаму і татові і вруки. :В): і всьо :В): спочатку було шкода дитину, плакала я часто, поки вона там засинала. але з часом попустило :hi: :hi: як перестала спати в день, то спала по 12-13 год безпробудно, часто навіть в туалет не просиналася :crazy:
тепер нам 4 - то сама не засне. було кілька разів, що сама засинала, але то були дуже "екстрені" ситуації, я їй розказувала, поснювала, лишала світло - і вона засинала сама. :В): а так то ні, приходить і каже що їй сумно спати самій :ha: :hi: :ha:

тут колись одна форумчанка писала, як малих ложить в кімнаті і виключає їм світло і йде собі нам щось робити, дітям було 2 і 4 якщо не помиляюся. я в шоці по цей день, як можна так робити :crazy: але зато в неї нерви певно не такі розтрьопані, як мої тим "ляганям спати", і цю процедуру вона згадує не з таким жахом, як я :crazy: :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: О котрій малюк вкладається спати?

Повідомлення Kisja » 25 грудня 2014, 15:18

Дівчата, з власного досвіду скажу, що дитину чим раніше потрібно привчати до режиму вкладатися спати в 9 вечора щоб зранку нормально вставати - це для тих, хто ходить в садок. Бо ми з народження лягали не раніше 23:00 от і тепер раніше 22:00 ну ніяк не засне - як хтось вже писав - все раптом потрібно і в туалет, і попити, і поїсти.
ввечері лягаємо спати разом (інколи бабуся прикладає) - інколи я засинаю швидше ніж дитя. в обід вдома вкласти спати дуже важко, а от в садочку без проблем лягає і за 10 хв засинає.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Спальня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість